BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.

AKTUALNOŚCI

Zabezpieczony: Budotechnika rośnie w siłę. Nowa siedziba w Niemczech oraz rozwój działalności.

Zabezpieczony: Budotechnika rośnie w siłę. Nowa siedziba w Niemczech oraz rozwój działalności.

Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, podaj hasło poniżej:

Pierwsza toaleta publiczna z betonu architektonicznego / szereg nowych szaletów i wiat

Pierwsza toaleta publiczna z betonu architektonicznego / szereg nowych szaletów i wiat

Tradycyjnie końcówka roku w branży małej architektury miejskiej jest dla nas czasem wzmożonej pracy. Z linii produkcyjnej Budotechniki wyjechało w Polskę kilkaset wiat przystankowych do wielu nowych jak również stałych klientów, do których należą takie miasta i gminy jak: Chrzanów, Wałbrzych, Świdnica, Pawłowice, Jarosław, Kasakowo itd. Wykonaliśmy również szereg nowych szaletów miejskich. O nowe toalety publiczne wzbogaciły się takie miasta i gminy jak:: Września, Lidzbark Warmiński, Grodzisk Mazowiecki, Ogrodzieniec, Zakopane, Gostyń, a w ramach budowy centrów przesiadkowych/węzłów integracyjnych Kalisz, Pniewy oraz Gołubie. Na szczególną uwagę zasługuje natomiast szalet miejski w Pleszewie. Jest to pierwsza w Polsce toaleta publiczna, której elewacja została wykonana z dwóch kolorów zewnętrznego betonu architektonicznego. Polecamy!

Nowe wiaty przystankowe na dworcu w Jastrzębiu-Zdroju / wiele nowych realizacji

Nowe wiaty przystankowe na dworcu w Jastrzębiu-Zdroju / wiele nowych realizacji

Nasza firma o okresie letnim, jak co roku nie zwalnia tempa i cały czas wykonuje wiele różnego typu interesujących realizacji. Jedną z nich jest licznie uczęszczany dworzec przy ul. Arki Bożka w Jastrzębiu–Zdroju gdzie trafiły wiaty przystankowe w efektownym oraz nowoczesnym modelu STEEL. Dzięki estetycznym detalom oraz niezbędnej funkcjonalności model ten znajdzie swoje zastosowanie na wielu dworcach oraz centrach i węzłach przesiadkowych w całej Polsce. W Jastrzębiu-Zdroju przybyło również przystanków w klasycznym modelu Merkury, a kilkadziesiąt funkcjonujących tam wiat zostało doposażonych w nowe gabloty informacyjne. Nowe wiaty przystankowe trafiły także do takich miast i gmin jak np. Mrągowo, Katowice, Brzeszcze, Kielce, Płock, Legnica, Swarzędz, Czerwińsk oraz Sosnowiec (gdzie stanęły zestawione razem wiaty przystankowo-rowerowe).

Czas na rower! Czas na wiaty rowerowe i stacje naprawcze rowerów!

Czas na rower! Czas na wiaty rowerowe i stacje naprawcze rowerów!

Wiosna i lato to pory roku, w których szczególnie urzędy, firmy prywatne oraz duże zakłady produkcyjne inwestują w infrastrukturę dla rowerzystów. Odpowiedzią na tego typu zapotrzebowanie są sprawdzone na terenie całego kraju wiaty rowerowe w modelach STEEL oraz MERKURY (polecamy najnowoszą realizację dla Śląskiego Centrum Logistyki S.A.). Przypominamy też, że od ub. r. nasza oferta wzbogaciła się o stacje naprawy rowerów CYKLO MAJSTER, które umożliwiają samodzielne zreperowanie przedziurawionej dętki, napompowanie opony, wykonanie regulacji siodełka oraz hamulców itp. Wraz z wiatami rowerowymi tworzą one w pełni funkcjonalne miejsce odpowiadające na potrzeby cyklistów. Polecamy i zapraszamy do konatktu z naszym Działem Sprzedaży.