BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.

AKTUALNOŚCI

PROMOCJA 2017! STACJE NAPRAWCZE ROWERÓW CYKLO MAJSTER JUŻ OD 2500 ZŁ

PROMOCJA 2017! STACJE NAPRAWCZE ROWERÓW CYKLO MAJSTER JUŻ OD 2500 ZŁ

Zapraszamy do skorzystania z naszej letniej promocji na stacje naprawcze rowerów Cyklo Majster. Szczegółowych informacji udziela nasz Dział Sprzedaży pod nr. tel: 32 235 69 03 lub mail.

Czytaj więcej

Nowe wiaty przystankowe na dworcu w Jastrzębiu-Zdroju / wiele nowych realizacji

Nowe wiaty przystankowe na dworcu w Jastrzębiu-Zdroju / wiele nowych realizacji

Nasza firma o okresie letnim, jak co roku nie zwalnia tempa i cały czas wykonuje wiele różnego typu interesujących realizacji. Jedną z nich jest licznie uczęszczany dworzec przy ul. Arki Bożka w Jastrzębiu–Zdroju gdzie trafiły wiaty przystankowe w efektownym oraz nowoczesnym modelu STEEL. Dzięki estetycznym detalom oraz niezbędnej funkcjonalności model ten znajdzie swoje zastosowanie na wielu dworcach oraz centrach i węzłach przesiadkowych w całej Polsce. W Jastrzębiu-Zdroju przybyło również przystanków w klasycznym modelu Merkury, a kilkadziesiąt funkcjonujących tam wiat zostało doposażonych w nowe gabloty informacyjne. Nowe wiaty przystankowe trafiły także do takich miast i gmin jak np. Mrągowo, Katowice, Brzeszcze, Kielce, Płock, Legnica, Swarzędz, Czerwińsk oraz Sosnowiec (gdzie stanęły zestawione razem wiaty przystankowo-rowerowe).

Wiosna! Czas na rower! Czas na wiaty rowerowe i stacje naprawcze rowerów!

Wiosna! Czas na rower! Czas na wiaty rowerowe i stacje naprawcze rowerów!

Wiosna jest to pora roku, w której szczególnie urzędy, firmy prywatne oraz duże zakłady produkcyjne inwestują w infrastrukturę dla rowerzystów. Odpowiedzią na tego typu zapotrzebowanie są sprawdzone na terenie całego kraju wiaty rowerowe w modelach STEEL oraz MERKURY (polecamy najnowoszą realizację dla Śląskiego Centrum Logistyki S.A.). Przypominamy też, że od ub. r. nasza oferta wzbogaciła się o stacje naprawy rowerów CYKLO MAJSTER, które umożliwiają samodzielne zreperowanie przedziurawionej dętki, napompowanie opony, wykonanie regulacji siodełka oraz hamulców itp. Wraz z wiatami rowerowymi tworzą one w pełni funkcjonalne miejsce odpowiadające na potrzeby cyklistów. Polecamy i zapraszamy do konatktu z naszym Działem Sprzedaży.

Wiaty peronowe JOWISZ podbijają polskie dworce. Kilkadziesiąt nowych realizacji.

Wiaty peronowe JOWISZ podbijają polskie dworce. Kilkadziesiąt nowych realizacji.

Wiaty peronowe JOWISZ, które zadebiutowały w ubiegłym roku w ofercie Budotechniki zyskały ogromną popularność oraz przychylność zarówno ze strony pasażerów jak również PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Doceniony został nowoczesny design oraz przemyślana funkcjonalność nowej konstrukcji biura projektowego Budotechniki. Wiaty peronowe Jowisz spotkać można już w kilkudziesięciu lokalizacjach w różnych rejonach naszego kraju. Są to zarówno dworce i perony dzielnic miast (Kraków Bonerka, Starachowice Michałów, Orzesze Jaśkowice), mniejszych miejscowość (Oświęcim, Toszek, Żory, Zator, Czerwionka Leszczyny) oraz małych gmin (takich jak: Przysucha, Rynienko, Lambinowice, Komprachcice, Drzewica itp.). Więcej informacji na temat wiat peronowych znajdą Państwo na naszym serwisie pod adresem wiatybudotechnika.com.pl.