BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.

AKTUALNOŚCI

Życzenia z okazji Dnia Samorządowca (27 maja)

Życzenia z okazji Dnia Samorządowca (27 maja)

Z okazji obchodzonego 27 maja Dnia Samorządowca pragniemy złożyć serdeczne życzenia wszystkim Pracownikom Samorządowym. Dziękujemy Państwu za codzienny trud i ciężką pracę dla dobra lokalnych społeczności. To dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu rozkwitają „małe ojczyzny”, a otoczenie staje się bardziej przyjazne, komfortowe i estetyczne. Życzymy, aby Państwa codzienne wysiłki były zauważane i doceniane, aby nie zabrakło Państwu sił i zapału do pracy oraz powodzenia i spokoju w życiu prywatnym. Przypominamy, że dzień 27 maja uchwalony został przez Sejm RP w 2000 roku Dniem Samorządowca. Data wiąże się z wejściem w życie ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie terytorialnym i jednocześnie pierwszymi wyborami do samorządu terytorialnego.

Wiaty przystankowe stylizowane na bramki piłkarskie w Głogowie

Wiaty przystankowe stylizowane na bramki piłkarskie w Głogowie

Klimat meczu na przystankach autobusowych w swoim mieście mogą poczuć od niedawna kibice klubu piłkarskiego Chrobry Głogów. Cztery stylizowane na bramki piłki piłkarskie wiaty przystankowe Budotechniki stanęły w pobliżu stadionu klubu oraz tamtejszej pływalni. Wzbudziły one powszechne zainteresowanie mieszkańców oraz mediów. O naszej realizacji przeczytać można nawet na oficjalnej stronie 1 Ligi piłki nożnej. Dedykowane przystanki zostały wzbogacone o wiele elementów nawiązujących do klubu Chrobry Głogów. Znalazł się na nich zarówno herb klubu oraz specjalne motywacyjne tabliczki z hasłem „Przyłącz się do gry”. Zamiast na tradycyjnej ławce usiąść można na krzesełkach podobnych do tych, jakie znamy z trybun stadionów piłkarskich.

Czytaj więcej

Budotechnika rośnie w siłę. Nowa siedziba w Niemczech oraz rozwój działalności

Budotechnika rośnie w siłę. Nowa siedziba w Niemczech oraz rozwój działalności

Budotechnika wkracza w nowy etap swojej działalności. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oraz oczekiwaniom klientów jest nam niezmiernie miło poinformować o otwarciu nowego oddziału naszej firmy w Niemczech, którego siedziba mieści się pod adresem: Fritz-Peters-Straße 40, 47447 Moers.  Jednocześnie rozszerzamy profil działalności o szereg wyspecjalizowanych usług realizowanych przez naszych pracowników na terenie tego kraju. Uruchomiliśmy także liczne nowe procesy rekrutacji na różnego typu stanowiska dla siedziby głównej oraz oddziału w Niemczech. Szczegóły znaleźć można w zakładce PRACA naszej strony internetowej, która w najbliższym czasie także będzie stopniowo odświeżana. Zmiany nastąpiły również w składzie Zarządu firmy, którego przewodniczącym obejmując jednocześnie funkcję Prezesa Budotechnika Sp. z o.o. został Pan Tomasz Kowalczyk.

Kolejne toalety publiczne z pergolami, ładowarkami indukcyjnymi oraz USB

Kolejne toalety publiczne z pergolami, ładowarkami indukcyjnymi oraz USB

Już niebawem nadejdzie wiosna i rozkwitną kwiaty, a rośliny się zazielenią. Z myślą o tym czasie coraz częściej szalety miejskie zostają wyposażone w drewniane lub jak w przypadku naszej ostatniej realizacji w Parku Fredry w Białymstoku ażurowe pergole. Zyskujące na popularności rozwiązanie polecamy w szczególności dla parków, skwerów i innych tego typu miejsc wypoczynku i rekreacji. Przy ul. Dworcowej w Pruszczu Gdańskim została uruchomiona natomiast kolejna toaleta publiczna, która w ramach wyposażenia oferuje użytkownikom naszą ubiegłoroczną nowość, czyli wewnętrzną ładowarkę indukcyjną oraz USB. Jest to też kolejny szalet miejski, który mięliśmy przyjemność zrealizować w ramach inwestycji z Budżetu Obywatelskiego. Szczegóły na temat tych oraz innych również interesujących naszych realizacji znaleźć można na serwisie toalet publicznych Budotechniki.