BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.

AKTUALNOŚCI

Prezentujemy nowe logo, adresy e-mail oraz biuro głównej siedziby Budotechniki

Prezentujemy nowe logo, adresy e-mail oraz biuro głównej siedziby Budotechniki

Przedstawiamy kolejny etap zmian wokół naszej firmy. Jest nam niezmiernie miło, że możemy zaprezentować Państwu nasze nowe logo. Kreuje one odmienione, nowoczesne oraz dynamiczne oblicze Budotechniki. Łączy w sobie zarówno naszą wieloletnią historię, misję oraz filozofię działania, ogromne doświadczenie, kompleksową ofertę oraz świeżość i innowacyjność na miarę firmy XXI wieku. Nowe logo składa się z nazwy firmy, roku powstania oraz nowego znaku w postaci literki B wraz z charakterystycznymi elementami graficznymi nawiązującymi do wiat przystankowych z których nasza marka słynie. Mamy nadzieję, że nowe logo oraz system identyfikacji wizualnej przypadnie Państwu do gustu. Obecnie trwa proces rebrandingu firmy. W ramach wdrażania kolejnego etapu tego procesu zmieniły się również adresy poczty e-mail naszych pracowników.

Czytaj więcej

Mała architektura miejska dla centrum przesiadkowego w Gminie Bobrowniki

Mała architektura miejska dla centrum przesiadkowego w Gminie Bobrowniki

Przedstawiamy Państwu kolejną dużą realizację Budotechniki. Dla generalnego wykonawcy budowy centrum przesiadkowego w Dobieszowicach w Gminie Bobrowniki nasza firma wykonała, dostarczyła i zamontowała następujące dedykowane dla tej inwestycji elementy malej architektury miejskiej; wiatę przystankową wraz z punktem handlowym, wiatę przystankową wraz z samoobsługową toaletą publiczną WC MINI, wiaty rowerowe, oraz tablice informacyjne. Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na design wykonanych przez nas obiektów. Dzięki szerokiej ofercie oraz 30 letnim doświadczeniu jako jedyna firma w Polsce jesteśmy w stanie samodzielnie wykonać tak różnorodny zakres tego typu elementów dostosowanych do indywidualnego zamówienia. Zdjęcia z realizacji znaleźć można na naszym facebookowym profilu oraz stronie Gminy Bobrowniki.

Kolejna duża realizacja wiat przystankowych dla Płocka

Kolejna duża realizacja wiat przystankowych dla Płocka

Budotechnika po raz kolejny miała przyjemność wykonywać wiaty przystankowe dla Płocka. Miasto wzbogaciło się aż o 40 przystanków w konstrukcji modułowej utrzymanych podobnie jak przy poprzedniej realizacji w grafitowo-niebieskiej kolorystyce z ozdobnym wzorem umieszczonym na bocznych oraz tylnych ściankach wiat. Wyposażone zostały w drewnianą ławkę, dwustronne gabloty informacyjne typu city light, aluminiowe gabloty na informację pasażerską oraz tablice z nazwą przystanku. Dodatkowo wykonaliśmy również dwa słupki informacyjne wyposażone w podświetlane gabloty na rozkład jazdy oraz tabliczki z nazwą przystanku i numerami linii zgodne ze standardami Systemu Informacji Miejskiej Miasta Płocka.

Czytaj więcej

Wiaty przystankowe stylizowane na bramki piłkarskie w Głogowie

Wiaty przystankowe stylizowane na bramki piłkarskie w Głogowie

Klimat meczu na przystankach autobusowych w swoim mieście mogą poczuć od niedawna kibice klubu piłkarskiego Chrobry Głogów. Cztery stylizowane na bramki piłki piłkarskie wiaty przystankowe Budotechniki stanęły w pobliżu stadionu klubu oraz tamtejszej pływalni. Wzbudziły one powszechne zainteresowanie mieszkańców oraz mediów. O naszej realizacji przeczytać można nawet na oficjalnej stronie 1 Ligi piłki nożnej. Dedykowane przystanki zostały wzbogacone o wiele elementów nawiązujących do klubu Chrobry Głogów. Znalazł się na nich zarówno herb klubu oraz specjalne motywacyjne tabliczki z hasłem „Przyłącz się do gry”. Zamiast na tradycyjnej ławce usiąść można na krzesełkach podobnych do tych, jakie znamy z trybun stadionów piłkarskich.

Czytaj więcej