BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.

AKTUALNOŚCI

Kolejna duża realizacja wiat przystankowych dla Płocka

Kolejna duża realizacja wiat przystankowych dla Płocka

Budotechnika po raz kolejny miała przyjemność wykonywać wiaty przystankowe dla Płocka. Miasto wzbogaciło się aż o 40 przystanków w konstrukcji modułowej utrzymanych podobnie jak przy poprzedniej realizacji w grafitowo-niebieskiej kolorystyce z ozdobnym wzorem umieszczonym na bocznych oraz tylnych ściankach wiat. Wyposażone zostały w drewnianą ławkę, dwustronne gabloty informacyjne typu city light, aluminiowe gabloty na informację pasażerską oraz tablice z nazwą przystanku. Dodatkowo wykonaliśmy również dwa słupki informacyjne wyposażone w podświetlane gabloty na rozkład jazdy oraz tabliczki z nazwą przystanku i numerami linii zgodne ze standardami Systemu Informacji Miejskiej Miasta Płocka.

Czytaj więcej

Wiaty przystankowe stylizowane na bramki piłkarskie w Głogowie

Wiaty przystankowe stylizowane na bramki piłkarskie w Głogowie

Klimat meczu na przystankach autobusowych w swoim mieście mogą poczuć od niedawna kibice klubu piłkarskiego Chrobry Głogów. Cztery stylizowane na bramki piłki piłkarskie wiaty przystankowe Budotechniki stanęły w pobliżu stadionu klubu oraz tamtejszej pływalni. Wzbudziły one powszechne zainteresowanie mieszkańców oraz mediów. O naszej realizacji przeczytać można nawet na oficjalnej stronie 1 Ligi piłki nożnej. Dedykowane przystanki zostały wzbogacone o wiele elementów nawiązujących do klubu Chrobry Głogów. Znalazł się na nich zarówno herb klubu oraz specjalne motywacyjne tabliczki z hasłem „Przyłącz się do gry”. Zamiast na tradycyjnej ławce usiąść można na krzesełkach podobnych do tych, jakie znamy z trybun stadionów piłkarskich.

Czytaj więcej

Budotechnika rośnie w siłę. Nowa siedziba w Niemczech oraz rozwój działalności

Budotechnika rośnie w siłę. Nowa siedziba w Niemczech oraz rozwój działalności

Budotechnika wkracza w nowy etap swojej działalności. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oraz oczekiwaniom klientów jest nam niezmiernie miło poinformować o otwarciu nowego oddziału naszej firmy w Niemczech, którego siedziba mieści się pod adresem: Fritz-Peters-Straße 40, 47447 Moers.  Jednocześnie rozszerzamy profil działalności o szereg wyspecjalizowanych usług realizowanych przez naszych pracowników na terenie tego kraju. Uruchomiliśmy także liczne nowe procesy rekrutacji na różnego typu stanowiska dla siedziby głównej oraz oddziału w Niemczech. Szczegóły znaleźć można w zakładce PRACA naszej strony internetowej, która w najbliższym czasie także będzie stopniowo odświeżana. Zmiany nastąpiły również w składzie Zarządu firmy, którego przewodniczącym obejmując jednocześnie funkcję Prezesa Budotechnika Sp. z o.o. został Pan Tomasz Kowalczyk.

Kolejne toalety publiczne z pergolami, ładowarkami indukcyjnymi oraz USB

Kolejne toalety publiczne z pergolami, ładowarkami indukcyjnymi oraz USB

Już niebawem nadejdzie wiosna i rozkwitną kwiaty, a rośliny się zazielenią. Z myślą o tym czasie coraz częściej szalety miejskie zostają wyposażone w drewniane lub jak w przypadku naszej ostatniej realizacji w Parku Fredry w Białymstoku ażurowe pergole. Zyskujące na popularności rozwiązanie polecamy w szczególności dla parków, skwerów i innych tego typu miejsc wypoczynku i rekreacji. Przy ul. Dworcowej w Pruszczu Gdańskim została uruchomiona natomiast kolejna toaleta publiczna, która w ramach wyposażenia oferuje użytkownikom naszą ubiegłoroczną nowość, czyli wewnętrzną ładowarkę indukcyjną oraz USB. Jest to też kolejny szalet miejski, który mięliśmy przyjemność zrealizować w ramach inwestycji z Budżetu Obywatelskiego. Szczegóły na temat tych oraz innych również interesujących naszych realizacji znaleźć można na serwisie toalet publicznych Budotechniki.