BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]


Innowator Śląska

30 października br. w Chorzowie w obecności ponad 200 gości miała miejsce konferencja pn. Biznes – Nauka – Samorząd. Partnerstwo na rzecz inteligentnego rozwoju. Open Days 2014 Local event – Smart partnerships for jobs and growth. Podczas połączonej z nią Gali zostały wręczone nagrody, wyróżnienia oraz certyfikaty dla firm uczestniczących w konkursach w ramach marki INNOSILESIA („Innowator Śląska” oraz „Współpraca sfery przedsiębiorstw i nauki”). Podmioty te w gronie, których znalazła się Budotechnika prezentowały zgromadzonym gościom również swoją ofertę oraz produkty.

 

34

 

Prestiżowe laury przyznawane są dla przedsiębiorstw i instytucji za inicjatywy i działania na rzecz podniesienia innowacyjności i konkurencyjności regionu śląskiego. Flagowy produkt Budotechniki, jakim jest Automatyczna Toaleta Publiczna znalazła się w III finałowym etapie konkursu Innowator Śląska 2013. Nasz szalet zyskał też bardzo pozytywną opinie audytora, który odbył specjalną inspekcje zgłaszanego rozwiązania w szczególności za design oraz szerokie wykraczające ponad przepisy przystosowanie toalety WC TOP dla potrzeb osób z różnymi typami niepełnosprawności.

Strona Budotechnika Innowator Śląska

2

Dyskusja podczas konferencji dotyczyła m.in. inteligentnych specjalizacji jako istoty budowania przewagi konkurencyjnej regionu, pomocy publicznej w projektach z obszaru badań, rozwoju i nauki oraz kwestii związanych zarówno z inteligentnymi specjalizacjami w przedsiębiorstwach jak i możliwościami wspierania przedsiębiorców w budowaniu konkurencyjności na rynku regionalnym i międzynarodowym. Wydarzenie było zorganizowane w ramach projektu systemowego Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych we współpracy z Biurem Regionalnym Województwa Śląskiego w Brukseli. Źródło zdjęć: pajorama.eu.