BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]


Budotechnika po raz kolejny miała przyjemność wykonywać wiaty przystankowe dla Płocka. Miasto wzbogaciło się aż o 40 przystanków w konstrukcji modułowej utrzymanych podobnie jak przy poprzedniej realizacji w grafitowo-niebieskiej kolorystyce z ozdobnym wzorem umieszczonym na bocznych oraz tylnych ściankach wiat. Wyposażone zostały w drewnianą ławkę, dwustronne gabloty informacyjne typu city light, aluminiowe gabloty na informację pasażerską oraz tablice z nazwą przystanku. Dodatkowo wykonaliśmy również dwa słupki informacyjne wyposażone w podświetlane gabloty na rozkład jazdy oraz tabliczki z nazwą przystanku i numerami linii zgodne ze standardami Systemu Informacji Miejskiej Miasta Płocka.

Nowe przystanki w większości przypadków zamontowaliśmy w miejscu starych wcześniej przez nas zdemontowanych oraz w kilku miejscach w których dotychczas pasażerowie nie mieli okazji korzystać z tego typu udogodnienia. Ze względu na charakterystykę miejsca w jednej lokalizacji pojawiła się wąska odmiana nowych wiat. Inwestycja była jednym z elementów pierwszego w historii Płocka programu mobilności miejskiej. Pełną galerię zdjęć z realizacji znaleźć można w LINKu.