BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.

Kariera

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Dołącz do naszego zespołu!

Serdecznie zapraszamy Państwa do składania aplikacji oraz współpracy z firmą Budotechnika Sp. z o.o. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 25-letnim doświadczeniem oraz stabilne warunki zatrudnienia. Aktualnie jesteśmy zainteresowani pracownikami na następujące stanowiska:

– elektryk, elektronik

Osoba, której poszukujemy powinna posiadać:
– wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – kierunek elektryczny,
– umiejętność czytania schematów elektrycznych,
– uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV,
– umiejętność rozwiązywania problemów elektrycznych i mechanicznych,
– dodatkowy atutem będzie znajomość automatyki.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
– umowę o pracę,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– szkolenia kierunkowe,
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: zaopatrzenie@budotechnika.com.pl

 

– spawacz

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do przesyłania aplikacji C.V na adres zaopatrzenie(a)budotechnika.com.pl, drogą pocztową lub osobiście w sekretariacie na terenie siedziby firmy (44-145 Pilchowice, ul Bierawka 2a).

 

Prosimy o dopisanie w składanej aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)