BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.

Nagrody i wyróżnienia

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Budotechnika Sp. z o.o. nominowana w VII edycji konkursu Marka Śląskie

Budotechnika Sp. z o.o. jako jedyny podmiot z powiatu gliwickiego znalazła się w ścisłym oraz prestiżowym gronie firm nominowanych w VII edycji konkursu Marka Śląskie, którego głównym organizatorem jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach. Konkurowaliśmy w kategorii Produkt bezpośrednio z jedną z największych firm województwa śląskiego, jaką jest Arcellor Mittal Poland S.A., która ostatecznie zwyciężyła. Z pewnością jednak sama nominacja w uznaniu za całokształt działalności oraz Automatyczną Toaletę Publiczną WC TOP jest dla nas niebywałym wyróżnieniem. Marka Śląskie jest konkursem premiującym podmioty, które osiągnęły sukces dzięki ciężkiej pracy, dobrej koniunkturze oraz solidnemu marketingowi i planowanemu budowaniu własnej marki. Konkurs jest również podziękowaniem za znaczący wkład wyróżnionych podmiotów w rozwój oraz promocję województwa śląskiego. Szczegółowe informacje znaleźć można pod LINKiem

 

Srebrne Godło Najwyższa Jakość Quality International 2015 dla Automatycznej Toalety Publicznej WC TOP

QI_srebro_2_miniaturkaProdukowana przez Budotechnikę Sp. z o.o. Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP otrzymała tytuł Laureata oraz Srebrne Godło Najwyższa Jakość Quality International 2015 w kategorii  QI Product –  produkt  najwyższej jakości. Kapituła Programu, odbywającego się pod patronatem: Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz  Klubu Polskie Forum ISO 9000 nagrodziła działania Budotechniki związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności, zwłaszcza w zakresie produkowanych przez nas szaletów miejskich.

 

Budotechnika Sp. z o.o. finalistą konkursu Innowator Śląska 2013

2Zgłoszony przez Budotechnikę produkt, którym była Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP znalazł się w ścisłym finale prestiżowego konkursu Innowator Śląska 2013 organizowanym w ramach marki INNOSILESIA realizowanej przy wdrażaniu Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego. Nasz szalet zyskał też bardzo pozytywną opinię w szczególności za design oraz szerokie przystosowanie dla potrzeb osób z różnymi typami niepełnosprawności. Uroczysta Gala i konferencja odbyła się 30 października 2014 r. w Chorzowie. 

 

Toalety publiczne dla Gdańska w gronie dziesięciu najlepszych szaletów na świecie.

Wybrane zdjęcie z realizacji Budotechnika Sp. z o.o (39)Wybrane zdjęcie z realizacji Budotechnika Sp. z o.o (38)Zaprojektowane przez biuro projektantów Stefan Schleifer, Tomasz Milczanowski, a wykonane przez Budotechnikę Sp. z o.o. samoobsługowe, półautomatyczne, toalety publiczne dla gdańskiej starówki zostały wyróżnione w gronie dziesięciu najlepszych szaletów na świecie według brytyjskiego magazynu o sztuce Design Curial. Jest to jedna z naszych realizacji, która wymagała od zespołu pracowników Budotechniki szczególnego zaangażowania oraz kreatywności. Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział jako wykonawca w przedsięwzięciu tych wyjątkowych i designerskich toalet publicznych.

 

Budotechnika laureatem nagrody “Czarny Koń” Gminy Pilchowice

Budotechnika Sp. z o.o. została laureatem prestiżowej nagrody Wójta Gminy Pilchowice Joanny Kołoczek-Wybierek pod nazwą “Czarny Koń” Gminy Pilchowice 2014. Jest to specjalny laur w formie statuetki oraz certyfikatu przyznawany dla wyróżniających się przedsiębiorstw. Gala Biznesu 2014 z udziałem znamienitych gości: prof. Jerzego Buzka oraz Poseł Krystyny Szumilas, podczas której miało miejsce wręczenie nagród odbyła się 27 lutego 2014 r. w Hotelu Silvia pod Gliwicami.

 

Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2013

Finalista konkursu Dobry Wzór 2013 - logoAutomatyczna Toaleta Publiczna w pakiecie wyposażenia WC TOP, model Granit Black została finalistą ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2013 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Organizatorem inicjatywy jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Nasza toaleta znalazła się w prestiżowym gronie kilkudziesięciu polskich i zagranicznych produktów najwyższej jakości. Informacje medialne na temat wyróżnienia znaleźć można na łamach takich serwisów jak: Portal InnowacjiPortal Design it PolandPortal Innowacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego,  MM SILESIADwamiasta.pl, Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 

Pawilon handlowy ”GASTRO” wybranym do Katalogu Mebli Miejskich miasta Poznań

Gastro Budotechnika 1Pawilon zaprojektowany przez nasze biuro projektów został wybrany w kwietniu 2013 r. w drodze konkursu jako pawilon handlowo Katalogu Mebli Miejskich Miasta Poznań. Połączenie designu z funkcjonalności bryły tworzy miejsce przyjazne dla klientów, dobrze wpisujące się w infrastrukturę nowoczesnego miasta.

 

Budotechnika wielokrotnie wyróżniona laurem Gazeli Biznesu

Budotechnika wielokrotnie została zakwalifikowana do elitarnego klubu Gazeli Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Laury zostały przyznane przez Gazetę „Puls Biznesu”. Jest to tytuł dedykowany przedsiębiorstwom, które odnotowują wzrost sprzedaży oraz odznaczają się nieposzlakowaną opinią i wyjątkową uczciwością w prowadzonej działalności gospodarczej.

Gazela 2 Gazela 3    Gazela 1

 

I miejsce na  IV Międzynarodowych Targach Technologii dla Miast, Powiatów i Gmin Eurocity

Eurocity medaleW 2000 r firma Budotechnika sp. z o.o. w dowód uznania za zaprezentowane podczas wydarzenia produkty otrzymała nagrodę za najlepszą ofertę targową w ramach IV Międzynarodowych Targów Technologii dla Miast, Powiatów i Gmin 23-25.02.2000 r., Warszawa. Laur otrzymaliśmy jako świadectwo wysokiej jakości naszych produktów, ich nowoczesnego wzornictwa oraz uznania dla projektantów i inżynierów firmy Budotechnika.