BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]


Miło nam poinformować, że zrealizowany przez naszą firmę pierwszy szalet miejski z ładowarkami bezprzewodowymi oraz USB zyskał duże zainteresowanie mediów. Reportaż na ten temat został wyemitowany w dniu 10.02.2017 r. w programach informacyjnych: Teleexpress Extra (czas od:12:03) na antenie TVP Info oraz Faktach” TVP Wrocław (czas od: 12:43) jak również na antenie radia RMF oraz Radia Wrocław. Artykuły ukazały się natomiast na łamach takich portali jak: Onet.pl, Portal Samorządowy, Gazeta Wyborcza, Property Design, Fakt, Gazeta Wrocławska, Naszemiasto, Forum Samorządowe. Mamy nadzieję, że sukces medialny wpłynie na popularyzację rozwiązania oraz

poprawi stereotypową opinię na temat szaletów miejskich w Polsce, które są obecnie na wysokim poziomie zarówno pod kątem higieny, estetyki oraz bezpieczeństwa nie ustępując, a nawet przewyższając technologicznie obiekty produkowane w innych krajach Europy. Więcej informacji na temat tej wyjątkowej realizacji znaleźć można na naszym serwisie toalet publicznych Budotechniki.