BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.

Biuro projektowe

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Biuro projektów BUDOTECHNIKA Sp. z o.o.

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w projektowaniu różnego typu mebli miejskich. Nasze biuro to szereg specjalistów w swojej branży. W chwili obecnej oprócz wiat przystankowych, naszego autorstwa, których liczba w Polsce sięga ok. 25 tyś szt. projektujemy i specjalizujemy się również w następujących produktach:

– wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe oraz palarnie,Usługi do portfolio (2)

– automatyczne oraz półautomatyczne toalety publiczne,

– elementy Systemów Informacji Miejskiej SIM,

– aluminiowe gabloty zewnętrzne oraz wewnętrzne,

– aluminiowe stojaki, tablice reklamowe, pylony,

– specjalne, wielkogabarytowe gabloty reklamowe.

– pawilony handlowe, kioski, portiernie, targowiska miejskie,

– punkty socjalne, informacyjne, sprzedaży biletów,

 

Sys inf. miejskiej Budotechnika Sp z o.o. 2BUDOTECHNIKA wykonuje również szereg konstrukcji na indywidualne zamówienia: wiaty wózkowe, daszki i zadaszenia różnej wielkości, rolety aluminiowe, aluminiowe lub stalowe, przeszklone ścianki działowe, palarnie zewnętrzne, stróżówki, kontenerowe boksy handlowe, stragany, kasetony reklamowe, nośniki typu backlight, frontlight, billboard, freeboard, witryny wystawowe, meble aluminiowo – szklane.

 

Stała wystawa na terenie zakładu Budotechniki w Pilchowicach k. Gliwic Nasze aktualne projekty można u nas na bieżąco obejrzeć, a produkty dotknąć, sprawdzić, wejść do środka, zapoznać się z ich technologią budowy jak również zapytać naszych specjalistów o wszystkie sprawy oraz elementy ich dotyczące, które Państwa interesują. Przed przyjazdem prosimy o wcześniejszy kontakt.

 

Serwisy tematyczne naszych produktów:Usługi do portfolio (3)

serwis tematyczny wiat przystankowych:

http://www.wiaty.net

serwis tematyczny toalet publicznych:

http://www.toaletybudotechnika.com.pl

serwis tematyczny aluminiowych gablot zewnętrznych:

http://www.gablotybudotechnika.com.pl

serwis tematyczny kiosków, pawilonów oraz targowisk: http://www.pawilonybudotechnika.com.pl