BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.

Transport i montaż

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Informacje ogólne.

montazŚwiadczymy usługi transportu i montażu na terenie całego kraju. Koszt transportu realizowanego przez Budotechnikę ustalany jest indywidualnie w zależności od odległości pomiędzy naszym zakładem w Pilchowicach, a miejscem docelowym/realizacji zamówienia. Montaż wykonują wykwalifikowani pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w tego typu realizacjach. W przypadku transportu i montażu wykonywanego samodzielnie prosimy o upewnienie się, że osoby do tego wyznaczone posiadają odpowiedni środek transportu oraz kwalifikacje.

 

Montaż toalet publicznych.

Transport-montaż-03Budotechnika zapewnia pełny montaż toalet publicznych do wykonanych wcześniej przyłączy. Nasi fachowcy zawsze dokładają wszelkich starań, aby montaż oraz odbiory techniczne przebiegły szybko i bezproblemowo. Z uwagi na gabaryty oraz znaczny ciężar obiektów (od 6 do 8 ton) do ich transportu wykorzystujemy specjalnie przystosowane pojazdy. Po stronie Zamawiającego należy zapewnienie na czas montażu dźwigu pod obiekty wielkogabarytowe oraz niezbędnych zezwoleń od miejscowych służb komunalnych. Wszystkim osobom zainteresowanym polecamy poradnik:

– ogólne zasady przygotowania inwestycji toalety publicznej.

 

Montaż kiosków i pawilonów.

pawilon do montarzuTransport i montaż pawilonów ustalany jest indywidualnie. Pawilony łączone oraz większe obiekty montujemy na miejscu budowy z uprzednio przetransportowanych części. Zamawiający zobowiązany jest zapewnić na czas rozładunku dźwig samochodowy o udźwigu  6,3T  lub większy na 1 godzinę pracy. W przypadku samodzielnego transportu niezbędne jest zapewnienie specjalistycznego pojazdu niskopodwoziowego. Prace montażowe powinny być przeprowadzane przez osoby posiadające niezbędne kwalifikacje i uprawnienia. Zapraszamy do lektury poradników;

– przygotowanie inwestycji typowego kiosku Budotechniki

– przygotowanie inwestycji typowego pawilonu handlowego Budotechniki