BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.

Wsparcie oraz serwis

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Serwis oraz wsparcie – informacje ogólne.

Dla wszystkich naszych produktów oferujemy:

–  serwis gwarancyjny, którego zakres ustalany jest w trakcie zawierania umowy,

– serwis pogwarancyjny, który możemy zaoferować jako usługę dodatkową. 

Dodatkowo dla wszystkich modeli oraz rodzajów naszych produktów oferujemy pełne wsparcie oraz doradztwo. Dotyczy to również modeli naszych starszych produktów, które nie są już obecnie w aktualnej produkcji. Nasi specjaliści pomogą Państwu rozwiązać wszelkie problemy związane z planowaniem inwestycji, uwarunkowaniami natury prawnej, architektonicznej i projektowej oraz zasadami prawidłowego użytkowania i konserwacji produktów firmy Budotechnika.

 

Części zamienne

Służymy pełną gamą części zamiennych w atrakcyjnych cenach producenta. Szczegółowe pytania prosimy kierować do naszego Działu Sprzedaży. Informacje przydatne przy składaniu zamówień na części zamienne do wiat przystankowych znajdują się na podstronie.

 

Serwis toalet publicznych Budotechniki

Serwis toalet Budotechniki zapewnia: bezpłatne szkolenie osób wyznaczonych do obsługi (serwisowania) toalety, co najmniej raz w roku bezpłatny serwis toalety przez producenta, wsparcie gwarancyjne oraz pogwarancyjne, zestaw startowy środków eksploatacyjnych wraz z Planem Higieny, udostępnienie szeregu certyfikatów na życzenie Zleceniodawcy.  Szczegółowe informacje na temat eksploatacji oraz niezbędnego pakietu środków do prawidłowej konserwacji oraz czyszczenia toalet publicznych Budotechniki znajdują się na podstronie. W sprawach serwisu gwarancyjnego jak i usług pogwarancyjnych naszych szaletów prosimy o kontakt mailowy pod adresem: zaopatrzenie(a)budotechnika.com.pl, tel. +48 (32) 235 62 80, tel. kom: 506 174 948.