BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]


Klimat meczu na przystankach autobusowych w swoim mieście mogą poczuć od niedawna kibice klubu piłkarskiego Chrobry Głogów. Cztery stylizowane na bramki piłki piłkarskie wiaty przystankowe Budotechniki stanęły w pobliżu stadionu klubu oraz tamtejszej pływalni. Wzbudziły one powszechne zainteresowanie mieszkańców oraz mediów. O naszej realizacji przeczytać można nawet na oficjalnej stronie 1 Ligi piłki nożnej. Dedykowane przystanki zostały wzbogacone o wiele elementów nawiązujących do klubu Chrobry Głogów. Znalazł się na nich zarówno herb klubu oraz specjalne motywacyjne tabliczki z hasłem „Przyłącz się do gry”. Zamiast na tradycyjnej ławce usiąść można na krzesełkach podobnych do tych, jakie znamy z trybun stadionów piłkarskich.

Zarówno foteliki jak i poprzeczka tej nietypowej bramki występują w pomarańczowo-czarnych barwach klubu, a wszystkie ścianki imitują siatkę bramki piłkarskiej. Dedykowane wiaty powstały w ramach procedury tamtejszego Budżetu Obywatelskiego. Z pewnością teraz każdy, kto oczekuje w ich wnętrzu na swój autobus może poczuć się jak bramkarz drużyny Chrobry Głogów.

 

Informacje medialne na temat realizacji:

Reportaż TV Regionalnej – GŁOGÓW Na autobus będą czekać w „bramce piłkarskiej”.

Radio Wrocław – Wiaty przystankowe stylizowane na bramki piłkarskie w Głogowie

Radio Plus –  Bramki piłkarskie zamiast wiat przystankowych 

1 liga – Klubowe wiaty przy stadionie Chrobrego

Urząd Miasta Głogowa – Nowe wiaty przystankowe

sportmarketing.pl –  Chrobry promuje się w mieście

regionfan.pl – Na autobus poczekają w ‚bramce piłkarskiej”

miedziowe.pl – Bramki już cieszą oko pasażerów

nasz-glogow.pl – Bramki jak przystanki 

glogow-info.pl – Bramki zamiast wiat

 

Zdjęcia autorstwa klubu Chrobry Głogów S.A. pochodzą ze strony http://www.chrobry-glogow.pl