BUDOTECHNIKA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji obiektów małej architektury: wiat przystankowych, toalet publicznych, gablot, kiosków i pawilonów handlowych nazywanych również meblami miejskimi.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy inwestycje targowisk miejskich oraz gminnych w systemie "Zaprojektuj i Wybuduj".    Budotechnika to sprawdzona polska marka godna zaufania.

WSPÓŁPRACA

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Budotechnika produkuje rocznie tysiące wiat przystankowych, setki gablot, toalet publicznych oraz pawilonów i kiosków, które trzeba przewieźć oraz zamontować na miejscu lokalizacji. W kolejnych latach konstrukcje te wymagają okresowego serwisu. W związku z ciągłym rozwojem firmy nawiążemy współpracę w zakresie:

 

Wiata-na-zamówienie-141) Zapraszamy projektantów i architektów do współpracy z firmą Budotechnika. Chętnie podzielimy się z Państwem doświadczeniem oraz służymy radą przy realizowanych przez Państwa inwestycjach w zakresie mebli miejskich i elementów malej architektury. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem: projekt(a)budotechnika.com.pl.

 

2) współpracy przy montażach i serwisach naszych produktów na terenie całej Polski w szczególności na terenie regionów: Pomorza środkowego, Wielkopolski oraz Warmii i Mazur. Wykonawca powinien dysponować miejscem do magazynowania dostarczonych prefabrykatów i części zamiennych, posiadać środek transportu, agregat prądotwórczy, niezbędne narzędzia, itp. Mile widziane referencje z robót wykonywanych dla samorządów. Oferujemy powtarzające się zlecenia oraz terminowe płatności. Zainteresowanych

prosimy o kontakt na adres: produkcja(a)budotechnika.com.pl.

 

3) dystrybucji produktów Budotechniki poza granice naszego kraju. Preferujemy firmy posiadające przedstawicielstwo w danym kraju, stabilną i ugruntowaną pozycje na rynku oraz odpowiednią kadrę pracowników. W zamian oferujemy atrakcyjne i indywidualnie ustalone warunki sprzedaży naszych produktów. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: marketing(a)budotechnika.com.pl

 

Zapraszamy do współpracy.