BASIC 

Model BASIC to podstawową wersją elewacji toalet publicznych oferowaną przez naszą firmę. Charakteryzuje się uniwersalnym i przystępnym wyglądem, który zgrabnie komponuje się w różnego typu miejscach. Model ten ze względu na atrakcyjną cenę cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Jest też pozytywnie odbierany przez użytkowników. Toalety miejskie w modelu Basic oferujemy także w połączeniu z portiernią/pawilonem / kioskiem (NOWOŚĆ 2020). Tego typu zestawienie szczególnie polecamy dla parkingów przed obiektami publicznymi, krańcówek, pętli autobusowych / tramwajowych oraz centrów przesiadkowych. Elewacja Basic występuje również w innych kolorach w ramach odrębnego dedykowanego modelu pod nazwą  BASIC COLOR.

Prezentacja Modelu Basic

Galeria ProduktuHigiena, czystość, bezpieczeństwo

Toaleta publiczna jest pomieszczeniem, w którym szczególnie ważna jest dbałość o odpowiedni standard w zakresie higieny, czystości oraz bezpieczeństwa. Maksymalną ochronę przed drobnoustrojami oraz zarazkami w naszych toaletach gwarantuje zastosowanie bezdotykowej armatury, całkowite ograniczenie ilość miejsc kontaktu użytkownika, zminimalizowanie wystających elementów, odpowiednie materiały okładzin, dyfuzor zapachów, samoczyszcząca się podwieszana misa ustępowa oraz nieprzepuszczalna podłoga łagodnie wywinięta na ściany. Odpowiedni poziom bezpieczeństwa gwarantuje szereg czujników, dedykowanych systemów oraz urządzeń spełniających normy certyfikatów CE, oraz B, przycisk alarmu i wezwania pomocy z zewnątrz, opcja powiadomień SMS dla administratora, system ppoż. w koszu na śmieci oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (opcja) dla wykonanych przez naszą firmę toalet publicznych.

Przystosowanie dla niepełnosprawnych

Toalety publiczne Budotechniki spełniają wszystkie wymogi związane z przystosowaniem dla osób z niepełnosprawnościami. Wyposażone są w szereg dedykowanych, bezpiecznych uchwytów i poręczy, które często pomocne są również osobom sprawnym oraz starszym. Obiekty posiadają prawidłową przestrzeń manewrową, urządzenia na odpowiednich wysokościach, a dodatkowo mogą być wyposażone w autorski moduł audio instrukcji korzystania z toalety publicznej, instrukcje w alfabecie Braille’a oraz specjalne oznaczenia.

Innowacje Budotechniki

Budotechnika jako lider wdrażania innowacji w branży toalet publicznych wprowadziła jako pierwsza na polskim rynku wiele rozwiązań, które obecnie są powszechne i oczekiwane przez użytkowników takich jak ładowarki indukcyjne oraz USB, wrzutnk z możliwością płacenia zbliżeniowo, instrukcję głosową obsługi toalety publicznej z myślą o osobach z niepełnosprawnościami, automatyczny autorski podajnik papieru toaletowego. oraz wiele innych urządzeń oraz systemów. Na uwagę zasługuje również design produkowanych przez nas szaletów oraz oferowane elewacje. Inwestycja w toalety publiczne Budotechniki jest gwarancją solidności, największego w Polsce doświadczenia oraz uniwersalnego wzornictwa.

WC MINI Toaleta Półautomatyczna

WC MINI – atrakcyjny cenowo, najpopularniejszy w Polsce, sprawdzony w wielu lokalizacjach pakiet wyposażenia nowoczesnej toalety publicznej składający się z samoobsługowych, częściowo bezdotykowych przyborów sanitarnych. Standard WC MINI zapewnia szeroką możliwość konfiguracji wyposażenia również o szereg opcji dostępnych w standardzie wyłącznie w pakiecie WC TOP. WC MINI jest optymalnym rozwiązaniem dla inwestorów zainteresowanych wandaloodpornym, bezpiecznym oraz higienicznym wyposażeniem w pełni uniwersalnej, przystosowanej dla osób z niepełnosprawnościami toalety publicznej. W ramach pakietu wyposażenia WC MINI oferujemy pełną gwarancję, szkolenie oraz profesjonalne wsparcie dla Inwestora.

Wandaloodpornść, solidna konstrukcja

Toalety publiczne Budotechniki przeciwdziałają aktom wandalizmu gwarantując inwestycję w trwały, wytrzymały, solidny, wykonany zgodnie z projektem obiekt. Nasze szalety posiadają wysoką odporność na podwyższoną wilgotność i ogień, agresywne działanie moczu oraz środków chemicznych, w pełni ocynkowaną ogniowo konstrukcję (trwałość od 20 do 65 lat), specjalną wzmocnioną budowę wrzutnika wraz z alarmem, szereg czujników reagujących np. na ogień oraz skoki napięcia, powłokę elewacji z antygraffiti, ścianki budynku o podwyższonej wytrzymałości, sterowanie bezdotykowe (brak pokręteł oraz gałek), wandaloodporne przyciski, lustro ze stali nierdzewnej, elementy sterowania w dedykowanej komorze technicznej, oraz ogrzewanie podłogowe. Toalety Budotechniki cechuje w pełni stabilna, statyczna, żelbetowa, prefabrykowana konstrukcja, wykończona szczelnie wykładziną PCV gr. 4 mm, dach z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym, Wewnętrzna powierzchnia ścian zmywalna w kolorze białym oraz ze stali nierdzewnej (zależnie od pakietu wyposażenia) oraz  (tylko u nas!) okno PCV uchylne z szybą bezpieczną.

Przewijaki dla niemowląt

Wszystkim inwestorom polecamy wyposażenie toalet publicznych w niezwykle użyteczne dla rodzin przewijaki dla niemowląt. Wykonane z bezpiecznego tworzywa, odpowiednio zabezpieczone gwarantują wysoki komfort użytkowania. Mamy nadzieję, że przewijaki dla niemowląt staną się powszechne i obecne we wszystkich toaletach publicznych w Polsce. Jako opcje wyposażenia proponujemy również znane z męskich kabin pisuary, które zwiększają funkcjonalność toalety publicznej.

Podobne Produkty


Instrukcja używania toalety

Innowacyjne, nowoczesne technologicznie toalety publiczne nie zawsze są proste i łatwe w obsłudze. Czasem potrzebna jest specjalna instrukcja używania toalety, aby móc się połapać w tym, co trzeba zrobić w konkretnym momencie. Obecnie toalety publiczne wyposażone są w różnorodne dodatki, znacznie ułatwiające standardowe czynności, jak i te bardziej skomplikowane, czyli przewijanie niemowlęcia. Jeśli chcesz skorzystać z nowoczesnych toalet, koniecznie zwróć się do nas, ponieważ oferujemy najlepsze i najciekawsze rozwiązania.

Polecane wpisy na blogu:

Nasza oferta obejmuje również: