Jako producent gablot oferujemy gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne oraz gabloty informacyjne zewnętrzne

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Solidna konstrukcja od lat jest cechą wyróżniającą oferowane przez naszą firmę gabloty reklamowe Doskonale rozumiemy, że inwestycja w tego typu element małej architektury jest dokonywana z myślą o wieloletnim funkcjonowaniu gabloty w przestrzeni miejskiej. Dlatego podczas procesu produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Dbamy również o każdy detal, który może wpłynąć na bieżącą eksploatację biorąc pod uwagę zmienne warunki atmosferyczne w przypadku konstrukcji zewnętrznych. Montowane przez nas LED-owe moduły oświetleniowe gwarantują natomiast niskie zużycie energii oraz długą żywotność. Dzięki temu nasze zewnętrzne i wewnętrzne aluminiowe gabloty reklamowe przez długi czas pełnią swoją funkcję. Jesteśmy producentem gablot z doświadczeniem, wiemy więc, na co zwracać uwagę podczas produkcji gablot.

gabloty aluminiowe, gabloty szklane, gabloty informacyjne

Budowa kształt wyposażenie

Gabloty ogłoszeniowe, reklamowe wykonane są z systemowych profili aluminiowych Budotechniki lakierowanych proszkowo w kolorach wg palety RAL lub anodowanych na kolor naturalnego aluminium. System kompletują profile wykończeniowe, łączniki, uszczelki, zawiasy i zamki.  Oferowane przez naszą firmę gabloty ogłoszeniowe, tablice ogłoszeniowe, tablice reklamowe posiadają certyfikat bezpieczeństwa pozwalający na oznakowanie ich unijnym symbolem CE. Jest to nie tylko gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa użytkowania gablot ogłoszeniowych i reklamowych, ale przede wszystkim zwolnienie z odpowiedzialności za przekazanie do użytku publicznego potencjalnie niebezpiecznych urządzeń elektrycznych. O korzyściach i ograniczeniach związanych z eksploatacją gablot chętnie poinformujemy Państwa mailowo lub tel.

GABLOTY REKLAMOWE

Reklama to podstawa. Odpowiednio zaprojektowana oraz zaprezentowana w znacznym stopniu wpływa na sprzedaż produktów, oraz usług. Jedną z najstarszych, a jednocześnie w dobie nowoczesnych technologii wciąż skutecznych, efektownych oraz skutecznych nośników treści są podświetlane, aluminiowe gabloty reklamowe Gabloty tego typu spotykamy najczęściej w przestrzeni miejskiej jako wolnostojące obiekty, jak również umieszczone w wiatach przystankowych, kioskach, pawilonach handlowych oraz elewacjach budynków. W zależności od zapotrzebowania gabloty reklamowe w naszej ofercie występują jako: naścienne lub wolnostojące. W szczególności polecamy Państwu modele: DELFIN, LUNA oraz GALA. W naszej ofercie znajdzie się także gablota ogłoszeniowa. Polecamy nasze gabloty, witryny – mają one szereg zastosowań.

gabloty zewnętrzne wolnostojące

FUNKCJONALNE I NOWOCZESNE

Od kilkudziesięciu lat produkujemy dla Państwa gabloty głownie do zastosowań zewnętrznych. Nasze konstrukcje opierają się o sprawdzone rozwiązania oraz trwałe elementy gwarantujące wieloletnią bez awaryjną pracę. Posiadamy szerokie portfolio naszych realizacji z całej Polski (ponad 8 tysięcy obiektów) poparte licznymi referencjami. Dokładamy wielu starań, aby oferowane gabloty odpowiadały zarówno na współczesne potrzeby pod względem designu oraz funkcjonalności np dzięki zastosowaniu multimedialnych ekranów LCD FULL HD, paneli fotowoltaicznych, czujników zmierzchowych, portów USB, indukcji oraz miejsc do  dezynfekcji dłoni.

gabloty szklane i gabloty przesuwne, gabloty ogłoszeniowe, tablice ogłoszeniowe

Podobne Produkty


Gabloty reklamowe zewnętrzne

W naszej ofercie znajdują się też gabloty informacyjne i ogłoszeniowe. Gabloty reklamowe,  informacyjne, tablice ogłoszeniowe, gabloty zewnętrzne oraz gabloty wewnętrzne wyróżnia trwałość i wysoka estetyka. Każda nasza gablota reklamowa jest najwyższej jakości, produkujemy ją z najlepszych materiałów i z dbałością o szczegóły.

Gdzie mogą znaleźć zastosowane gabloty reklamowe, gabloty ogłoszeniowe?

Miejsca, w których się sprawdzą, to między innymi klatki schodowe w blokach mieszkalnych, przestrzenie publiczne (głównie gabloty, witryny reklamowe), parki, muzea. Nasze gabloty ogłoszeniowe, gabloty informacyjne są także odpowiednie do zawieszania rozkładów jazdy na przystankach czy stacjach kolejowych.

Gabloty zewnętrzne podświetlane

Gabloty zewnętrzne podświetlane to idealne miejsce na reklamę lub obwieszczenie ważnego komunikatu. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym designie Twojego miasta lub osiedla, warto zainteresować się nimi nie tylko ze względu na ładny wygląd, ale także łatwość w odczytywaniu zamieszczonych tam informacji. Gabloty zewnętrzne podświetlane są zaprojektowane tak, by spełniały najwyższe wymagania i były możliwie wandaloodporne. Wykonujemy gabloty zarówno na przystanki, klatki schodowe jak i inne informacyjne, na przykład do muzeów.

Gabloty zewnętrzne podświetlone

Gabloty zewnętrzne podświetlone to doskonały sposób na wyeksponowanie ważnych informacji, plakatów oraz zdjęć w miejscu publicznym. Gabloty zewnętrzne podświetlone zostały wykonane w taki sposób, by przeciwstawić się niesprzyjającym warunkom atmosferycznym, aktom wandalizmu oraz niszczeniu, dzięki czemu mogą długo służyć miastu oraz zainteresowanym instytucjom. Gabloty zewnętrzne reklamowe to doskonałe miejsce na reklamę firmy czy lokalnego wydarzenia, dlatego warto się nimi zainteresować.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia. Jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych klientów.