SOLIDNA KONSTRUKCJA

Solidna konstrukcja od lat jest cechą wyróżniającą oferowane przez naszą firmę gabloty. Doskonale rozumiemy, że inwestycja w tego typu element małej architektury jest dokonywana z myślą o wieloletnim funkcjonowaniu gabloty w przestrzeni miejskiej. Dlatego podczas procesu produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Dbamy również o każdy detal, który może wpłynąć na bieżącą eksploatację biorąc pod uwagę zmienne warunki atmosferyczne w przypadku konstrukcji zewnętrznych. Montowane przez nas LED-owe moduły oświetleniowe gwarantują natomiast niskie zużycie energii oraz długą żywotność.

Budowa kształt wyposażenie

Gabloty wykonane są z systemowych profili aluminiowych Budotechniki lakierowanych proszkowo w kolorach wg palety RAL lub anodowanych na kolor naturalnego aluminium. System kompletują profile wykończeniowe, łączniki, uszczelki, zawiasy i zamki.  Oferowane przez nasza firmę gabloty posiada certyfikat bezpieczeństwa pozwalający na oznakowanie ich unijnym symbolem CE. Jest to nie tylko gwarancja jakości i bezpieczeństwa użytkowania, ale przede wszystkim zwolnienie z odpowiedzialności za przekazanie do użytku publicznego potencjalnie niebezpiecznych urządzeń elektrycznych. O korzyściach i ograniczeniach związanych z eksploatacją gablot chętnie poinformujemy Państwa mailowo lub tel.

GABLOTY REKLAMOWE

Reklama to podstawa. Odpowiednio zaprojektowana oraz zaprezentowana w znacznym stopniu wpływa na sprzedaż produktów, oraz usług. Jedną z najstarszych, a jednocześnie w dobie nowoczesnych technologii wciąż skutecznych, efektownych oraz skutecznych nośników treści są podświetlane, aluminiowe gabloty reklamowe Gabloty tego typu spotykamy najczęściej w przestrzeni miejskiej jako wolnostojące obiekty, jak również umieszczone w wiatach przystankowych, kioskach, pawilonach handlowych oraz elewacjach budynków. W zależności od zapotrzebowania gabloty reklamowe w naszej ofercie występują jako: naścienne lub wolnostojące. W szczególności polecamy Państwu modele: DELFIN, LUNA oraz GALA.

FUNKCJONALNE I NOWOCZESNE

Od kilkudziesięciu lat produkujemy dla Państwa gabloty głownie do zastosowań zewnętrznych. Nasze konstrukcje opierają się o sprawdzone rozwiązania oraz trwałe elementy gwarantujące wieloletnią bez awaryjną pracę. Posiadamy szerokie portfolio naszych realizacji z całej Polski (ponad 8 tysięcy obiektów) poparte licznymi referencjami. Dokładamy wielu starań, aby oferowane gabloty odpowiadały zarówno na współczesne potrzeby pod względem designu oraz funkcjonalności np dzięki zastosowaniu multimedialnych ekranów LCD FULL HD, paneli fotowoltaicznych, czujników zmierzchowych, portów USB, indukcji oraz miejsc do  dezynfekcji dłoni.

Podobne Produkty