Gabloty zewnętrzne Budotechniki

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Solidna konstrukcja od lat jest cechą wyróżniającą oferowane przez naszą firmę gabloty. Doskonale rozumiemy, że inwestycja w tego typu element małej architektury jest dokonywana z myślą o wieloletnim funkcjonowaniu gabloty w przestrzeni miejskiej. Dlatego podczas procesu produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Dbamy również o każdy detal, który może wpłynąć na bieżącą eksploatację, biorąc pod uwagę zmienne warunki atmosferyczne w przypadku konstrukcji zewnętrznych. Montowane przez nas LED-owe moduły oświetleniowe gwarantują natomiast niskie zużycie energii oraz długą żywotność.

GABLOTY NA ZAMÓWIENIE

Na bazie wielu lat doświadczeń produkujemy gabloty na specjalne zamówienie służące określonym celom takim jak ekspozycja zbiorów lub elementów wewnątrz gabloty, prezentacja sztandarów oraz gabloty sakralne o dedykowanej stylistyce np. dla kościołów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualne.

Budowa kształt wyposażenie

Gabloty wykonane są z systemowych profili aluminiowych Budotechniki lakierowanych proszkowo w kolorach wg palety RAL lub anodowanych na kolor naturalnego aluminium. System kompletują profile wykończeniowe, łączniki, uszczelki, zawiasy i zamki.  Oferowane przez naszą firmę gabloty posiada certyfikat bezpieczeństwa pozwalający na oznakowanie ich unijnym symbolem CE. Jest to nie tylko gwarancja jakości i bezpieczeństwa użytkowania, ale przede wszystkim zwolnienie z odpowiedzialności za przekazanie do użytku publicznego potencjalnie niebezpiecznych urządzeń elektrycznych. Skutki ewentualnego wypadku np. w przypadku niechronionej instalacji elektrycznej przy wybitej szybie obciążają właściciela obiektu i osoby dopuszczające do użytkowania. Na temat prawidłowej eksploatacji gablot chętnie poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie.

FUNKCJONALNE I NOWOCZESNE

Od kilkudziesięciu lat produkujemy dla Państwa gabloty głównie do zastosowań zewnętrznych. Nasze konstrukcje opierają się o sprawdzone rozwiązania oraz trwałe elementy gwarantujące wieloletnią bezawaryjną pracę. Posiadamy szerokie portfolio naszych realizacji z całej Polski (ponad 8 tysięcy obiektów) poparte licznymi referencjami. Dokładamy wielu starań, aby oferowane gabloty odpowiadały zarówno na współczesne potrzeby pod względem designu, oraz funkcjonalności np dzięki zastosowaniu multimedialnych ekranów LCD FULL HD, paneli fotowoltaicznych, czujników zmierzchowych, portów USB, indukcji oraz miejsc do  dezynfekcji dłoni.

INFORMACYJNE OGŁOSZENIOWE REKLAMOWE

Produkujemy gabloty jedno lub dwustronne wewnętrzne i zewnętrzne, naścienne i wolnostojące, pionowe lub poziome z podświetleniem lub bez w wielu wersjach i modelach przeznaczonych dla konkretnych zastosowań. Oferowane przez naszą firmę obiekty reklamowe należą do najefektowniejszych i najskuteczniejszych nośników treści spotykanych na ulicach polskich miast, zarówno w wersjach naściennych, wolnostojących, jak i wbudowanych w inne obiekty małej architektury np wiaty przystankowe. Gabloty informacyjne od Budotechniki polecamy natomiast w celu ekspozycji planów miast, informacji publicznej, historii miejscowości, wystaw oraz planów inwestycyjnych itp. Usytuowane często na wjazdach do gmin lub w ich centralnych punktach stanowią bardzo atrakcyjny nośnik promocji. Dla prezentacji rozkładów jazdy, zawiadomień, regulaminów oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych doskonale sprowadzą się nasze gabloty ogłoszeniowe często spotykane na terenie peronów PKP, dworców PKS, przystanków, szkół, uniwersytetów, spółdzielni, wspólnot, jednostek miejskich oraz firm i instytucji.

Szeroki wybór typów konstrukcji

Gabloty produkujemy jako zewnętrzne wolnostojące, jedno- lub dwustronne obiekty, posiadające własną konstrukcję stalową, ocynkowaną ogniowo, przewidziane do zamontowania na fundamencie lub wkłady (skrzynki) jedno lub dwustronne do zamontowania w różnego typu istniejących lub projektowanych konstrukcjach np. wiaty, słupy itp., wkłady do zabudowania we wnęce ściennej (skrzynka gabloty licuje się ze ścianą), dostarczana jest z profilami maskującymi szczelinę pomiędzy murem i gablotą, naścienne, jednostronne (skrzynka gabloty wieszana jest na istniejącą ścianę, ogrodzenie) o głębokości pełnego profilu ościeżnicy lub jego połowy, Dostępne są również gabloty wewnętrzne z dedykowanym postumentem do ustawienia na posadzce wewnątrz pomieszczenia.