Gabloty zewnętrzne Budotechniki

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Solidna konstrukcja od lat jest cechą wyróżniającą oferowane przez naszą firmę aluminiowe gabloty. Doskonale rozumiemy, że inwestycja w tego typu element małej architektury jest dokonywana z myślą o wieloletnim funkcjonowaniu gabloty w przestrzeni miejskiej. Dlatego podczas procesu produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Nasze gabloty stanowią gwarancję trwałości oraz solidności co warto podkreślić w pełni polskiej produkcji.

Gabloty informacyjne zewnętrzne

Dbamy również o każdy detal, który może wpłynąć na bieżącą eksploatację, biorąc pod uwagę zmienne warunki atmosferyczne w przypadku konstrukcji zewnętrznych. Montowane przez nas LED-owe moduły oświetleniowe gwarantują natomiast niskie zużycie energii oraz długą żywotność użytkowania.

GABLOTY NA ZAMÓWIENIE

Na bazie wielu lat doświadczeń produkujemy gabloty na specjalne zamówienie służące określonym celom takim jak ekspozycja zbiorów lub elementów wewnątrz gabloty, prezentacja sztandarów oraz gabloty sakralne o dedykowanej stylistyce np. dla kościołów. Dostępna jest także gablota ogłoszeniowa. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualne.

Budowa kształt wyposażenie

Każda gablota informacyjne wykonana jest z systemowych profili aluminiowych Budotechniki lakierowanych proszkowo w kolorach wg palety RAL lub anodowanych na kolor naturalnego aluminium. System kompletują profile wykończeniowe, łączniki, uszczelki, zawiasy i zamki.  Oferowane przez naszą firmę zewnętrzne gabloty ogłoszeniowe, tablice ogłoszeniowe posiadają certyfikat bezpieczeństwa pozwalający na oznakowanie ich unijnym symbolem CE. Jest to nie tylko gwarancja jakości i bezpieczeństwa użytkowania, ale przede wszystkim zwolnienie z odpowiedzialności za przekazanie do użytku publicznego potencjalnie niebezpiecznych urządzeń elektrycznych. Skutki ewentualnego wypadku np. w przypadku niechronionej instalacji elektrycznej przy wybitej szybie obciążają właściciela obiektu i osoby dopuszczające do użytkowania. Na temat prawidłowej eksploatacji gablot chętnie poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie.

FUNKCJONALNE I NOWOCZESNE GABLOTY 

Od kilkudziesięciu lat produkujemy dla Państwa gabloty głównie do zastosowań zewnętrznych. Nasze konstrukcje opierają się o sprawdzone rozwiązania oraz trwałe elementy gwarantujące wieloletnią bezawaryjną pracę. Posiadamy szerokie portfolio realizacji  (ponad 8 tysięcy obiektów) poparte licznymi referencjami.

Gabloty zewnętrzne wolnostojące

Dokładamy wielu starań, aby oferowane gabloty odpowiadały zarówno na współczesne potrzeby pod względem designu, oraz funkcjonalności np dzięki zastosowaniu multimedialnych ekranów LCD FULL HD, paneli fotowoltaicznych, czujników zmierzchowych, portów USB, indukcji oraz miejsc do  dezynfekcji dłoni.

INFORMACYJNE OGŁOSZENIOWE REKLAMOWE

Produkujemy aluminiowe gabloty jedno lub dwustronne wewnętrzne i zewnętrzne, naścienne i wolnostojące, pionowe lub poziome z podświetleniem lub bez w wielu wersjach i modelach przeznaczonych dla konkretnych zastosowań. Oferowane przez naszą firmę obiekty reklamowe należą do najefektowniejszych i najskuteczniejszych nośników treści spotykanych na ulicach polskich miast, zarówno w wersjach naściennych, wolnostojących, jak i wbudowanych w inne obiekty małej architektury np wiaty przystankowe. Gabloty informacyjne od Budotechniki polecamy natomiast w celu ekspozycji planów miast, informacji publicznej, historii miejscowości, wystaw oraz planów inwestycyjnych itp. Gabloty zewnętrzne usytuowane często na wjazdach do gmin lub w ich centralnych punktach stanowią bardzo atrakcyjny nośnik promocji. Dla prezentacji rozkładów jazdy, zawiadomień, regulaminów oraz informacji kulturalnych doskonale sprowadzą się nasze gabloty ogłoszeniowe często spotykane na terenie peronów PKP, dworców PKS, szkół, uniwersytetów, spółdzielni, wspólnot, jednostek miejskich oraz firm i instytucji.

Szeroki wybór typów konstrukcji

Zewnętrzne gabloty, witryny produkujemy jako zewnętrzne wolnostojące, jedno- lub dwustronne obiekty, posiadające własną konstrukcję stalową, ocynkowaną ogniowo, przewidziane do zamontowania na fundamencie lub wkłady (skrzynki) jedno lub dwustronne do umieszczenia w istniejących lub projektowanych konstrukcjach np. wiat, słupów itp., Wkłady do zabudowania we wnęce ściennej (skrzynka gabloty licuje się ze ścianą), dostarczana jest z profilami maskującymi szczelinę pomiędzy murem i gablotą, naścienne, jednostronne (skrzynka gabloty wieszana jest na istniejącą ścianę, ogrodzenie) o głębokości pełnego profilu ościeżnicy lub jego połowy, Dostępne są też gabloty wewnętrzne z dedykowanym postumentem do ustawienia na posadzce pomieszczenia.

Gabloty zewnętrzne wiszące

Mamy w ofercie wysokiej jakości gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne wolnostojące oraz wiszące gabloty zewnętrzne. Gabloty zewnętrzne wiszące dają wiele opcji montażu, są mobilne i można je łatwo umieścić w pożądanym miejscu. Gabloty zewnętrzne informacyjne / ogłoszeniowe sprawdzą się na przykład przed budynkami użyteczności publicznej. Nasze gabloty zewnętrzne mogą także znaleźć zastosowanie na osiedlach, aby uporządkować ogłoszenia wspólnoty, które znajdą się w jednym miejscu. Tego typu zewnętrzne gabloty tworzą praktyczne elementy aranżacji przestrzeni i mają szereg zastosowań. Jeżeli chodzi o gabloty informacyjne zewnętrzne cennik jest atrakcyjny, jednak zależy od konkretnych ustaleń i oczekiwań co do produktu. Nasza gablota wisząca to gwarancja wysokiej trwałości oraz wielu zastosowań.

Gabloty aluminiowe zewnętrzne

Gabloty reklamowe zewnętrzne mogą być wykonywane z wytrzymałego i odpornego, jednak również lekkiego materiału, jakim jest aluminium. Tego typu gablota ogłoszeniowa może mieć kolor srebrny, który wygląda elegancko. Jeśli chodzi o aluminiowe (kolor srebrny) gabloty zewnętrzne, cena jest uzależniona od szczegółów projektu i modelu. Zachęcamy do kontaktu. Gabloty informacyjne zewnętrzne stojące sprawdzą się w wielu sytuacjach. Warto wykorzystać nasze gabloty informacyjne na przykład podczas wystaw, aby umieścić w nich fotografie czy plakaty wystawione dla oglądających wystawę. Chcesz nabyć wysokiej jakości gabloty zewnętrzne? Producent z wieloletnim doświadczeniem to gwarancja trwałości produktu. Każda nasza gablota zewnętrzna, gablota aluminiowa jest stworzona z najlepszych surowców.  Gabloty zewnętrzne są otwierane na bok, gablota informacyjna, gablota ogłoszeniowa może też być otwierana do góry.