automatyczne szalety publiczne - automatyczne toalety publiczne

INDYWIDUALNE

Budotechnika jest najbardziej doświadczoną polską firmą w realizacji toalet publicznych na specjalne zamówienie. Wykonujemy zarówno elewacje w dedykowanej stylistyce, jak również konstrukcje wbudowane w większe obiekty. Dla tego typu obiektów zawsze sporządzamy indywidualną wycenę dostosowaną do Państwa specyfikacji. Przy wyjątkowych projektach i aranżacjach możemy współpracować z wyznaczonymi przez Państwa firmami lub biurami architektonicznymi. Do najbardziej znanych indywidualnych naszych realizacji szaletów miejskich nalezą zakwalifikowane do dziesiątki najlepszych na świecie toalety publiczne w Gdańsku, automatyczny stylizowany szalet w Ojcowskim Parku Narodowym, toaleta wbudowana na 2-gim peronie Dworca PKP Warszawa-Śródmieście oraz szereg owalnych automatycznych toalet publicznych dla Lublina.

Prezentacja Modelu Indywidualne

Galeria ProduktuWC TOP Automatyczna Toaleta Publiczna

WC TOP – w pełni automatyczny oraz bezdotykowy pakiet wyposażenia toalety publicznej spełniający najwyższe standardy w zakresie higieny, czystości, bezpieczeństwa, komfortu użytkowania oraz ochrony przed wandalizmem. Standard WC TOP cechuje nowoczesne wzornictwo, innowacyjne autorskie rozwiązania Budotechniki, design oraz szerokie przystosowana dla osób niepełnosprawnych. WC TOP odpowiada na szereg współczesnych potrzeb użytkowników oraz administratorów. Toaleta publiczna w pakiecie WC TOP otrzymała wiele nagród oraz wyróżnień. Zyskała również szeroką popularność w mediach. WC TOP jest gwarancją komfortu na miarę toalety publicznej XXI wieku.

automatyczne toalety miejskie - nowoczesne toalety publiczne

Higiena, czystość, bezpieczeństwo

Toaleta publiczna jest pomieszczeniem, w którym szczególnie ważna jest dbałość o odpowiedni standard w zakresie higieny, czystości oraz bezpieczeństwa. Maksymalną ochronę przed drobnoustrojami oraz zarazkami w naszych toaletach gwarantuje zastosowanie bezdotykowej armatury, całkowite ograniczenie ilość miejsc kontaktu użytkownika, zminimalizowanie wystających elementów, odpowiednie materiały okładzin, dyfuzor zapachów, samoczyszcząca się podwieszana misa ustępowa oraz nieprzepuszczalna podłoga łagodnie wywinięta na ściany. Odpowiedni poziom bezpieczeństwa gwarantuje szereg czujników, dedykowanych systemów oraz urządzeń spełniających normy certyfikatów CE, oraz B, przycisk alarmu i wezwania pomocy z zewnątrz, opcja powiadomień SMS dla administratora, system ppoż. w koszu na śmieci oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (opcja) dla wykonanych przez naszą firmę toalet publicznych.

toalety miejskie

Przystosowanie dla niepełnosprawnych

Toalety publiczne Budotechniki spełniają wszystkie wymogi związane z przystosowaniem dla osób z niepełnosprawnościami. Wyposażone są w szereg dedykowanych, bezpiecznych uchwytów i poręczy, które często pomocne są również osobom sprawnym oraz starszym. Obiekty posiadają prawidłową przestrzeń manewrową, urządzenia na odpowiednich wysokościach, a dodatkowo mogą być wyposażone w drzwi przesuwne, moduł audio instrukcji korzystania z toalety publicznej, instrukcje w alfabecie Braille’a oraz specjalne oznaczenia.

Innowacje Budotechniki

Budotechnika jako lider wdrażania innowacji w branży toalet publicznych wprowadziła jako pierwsza na polskim rynku wiele rozwiązań, które obecnie są powszechne i oczekiwane przez użytkowników takich jak ładowarki indukcyjne oraz USB, wrzutnk z możliwością płacenia zbliżeniowo, instrukcję głosową obsługi toalety publicznej z myślą o osobach z niepełnosprawnościami, automatyczny autorski podajnik papieru toaletowego. oraz wiele innych urządzeń oraz systemów. Na uwagę zasługuje również design produkowanych przez nas szaletów oraz oferowane elewacje. Inwestycja w toalety publiczne Budotechniki jest gwarancją solidności, największego w Polsce doświadczenia oraz uniwersalnego wzornictwa.

automatyczne szalety publiczne - automatyczne toalety publiczne

WC MINI Toaleta Półautomatyczna

WC MINI – atrakcyjny cenowo, najpopularniejszy w Polsce, sprawdzony w wielu lokalizacjach pakiet wyposażenia nowoczesnej toalety publicznej składający się z samoobsługowych, częściowo bezdotykowych przyborów sanitarnych. Standard WC MINI zapewnia szeroką możliwość konfiguracji wyposażenia również o szereg opcji dostępnych w standardzie wyłącznie w pakiecie WC TOP. WC MINI jest optymalnym rozwiązaniem dla inwestorów zainteresowanych wandaloodpornym, bezpiecznym oraz higienicznym wyposażeniem w pełni uniwersalnej, przystosowanej dla osób z niepełnosprawnościami toalety publicznej. W ramach pakietu wyposażenia WC MINI oferujemy pełną gwarancję, szkolenie oraz profesjonalne wsparcie dla Inwestora.

automatyczne toalety miejskie - nowoczesne toalety publiczne

Wandaloodpornść, solidna konstrukcja

Toalety publiczne Budotechniki przeciwdziałają aktom wandalizmu gwarantując inwestycję w trwały, wytrzymały, solidny, wykonany zgodnie z projektem obiekt. Nasze szalety posiadają wysoką odporność na podwyższoną wilgotność i ogień, agresywne działanie moczu oraz środków chemicznych, w pełni ocynkowaną ogniowo konstrukcję (trwałość od 20 do 65 lat), specjalną wzmocnioną budowę wrzutnika wraz z alarmem, szereg czujników reagujących np. na ogień oraz skoki napięcia, powłokę elewacji z antygraffiti, ścianki budynku o podwyższonej wytrzymałości, sterowanie bezdotykowe (brak pokręteł oraz gałek), wandaloodporne przyciski, lustro ze stali nierdzewnej, elementy sterowania w dedykowanej komorze technicznej, oraz ogrzewanie podłogowe. Toalety Budotechniki cechuje w pełni stabilna, statyczna, żelbetowa, prefabrykowana konstrukcja, wykończona szczelnie wykładziną PCV gr. 4 mm, dach z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym, Wewnętrzna powierzchnia ścian zmywalna w kolorze białym oraz ze stali nierdzewnej (zależnie od pakietu wyposażenia) oraz  (tylko u nas!) okno PCV uchylne z szybą bezpieczną.

Przewijaki dla niemowląt

Wszystkim inwestorom polecamy wyposażenie toalet publicznych w niezwykle użyteczne dla rodzin przewijaki dla niemowląt. Wykonane z bezpiecznego tworzywa, odpowiednio zabezpieczone gwarantują wysoki komfort użytkowania. Mamy nadzieję, że przewijaki dla niemowląt staną się powszechne i obecne we wszystkich toaletach publicznych w Polsce. Jako opcje wyposażenia proponujemy również znane z męskich kabin pisuary, które zwiększają funkcjonalność toalety publicznej.

Przewijak w toalecie publicznej – użyteczny i bezpieczny

Przewijak w toalecie publicznej powoli staje się standardem, co bardzo nas cieszy. Konstruktorzy mają bowiem świadomość, że ludzie potrzebują czasem przewinąć swoje dziecko, a nie chcą robić tego w miejscu publicznym z różnych względów, co też popieramy i rozumiemy. Przewijak w toalecie publicznej naszego wykonania zawsze jest stabilny, bezpieczny i komfortowy zarówno dla maluszka, jak i dla rodzica lub opiekuna. Staramy się wybierać te z najlepszych surowców, w których nie występuje ryzyko zarwania.

Toalety samoczyszczące

Jak wyglądają toalety samoczyszczące? Są to generalnie toalety, które posiadają funkcję podmywania oraz suszenia powierzchni deski. Z całą pewnością jest to nowość na polskim rynku, ale nie tylko. Toalety samoczyszczące zasługują na uwagę ze względu na możliwość zachowania jak najwyższego stopnia higieny, atrakcyjnego wyglądu oraz bezpieczeństwa. Są one doskonałe dla osób chorych, starszych czy rodzin z dziećmi. Jako firma przyszłościowa uważamy, że warto iść z duchem czasu, dlatego staramy się wprowadzać coraz to nowe innowacje.

Instrukcja użytkowania toalety

Choć niektórym instrukcja użytkowania toalety może wydawać się dziwacznym pomysłem, to właśnie obserwujemy na to coraz większe zapotrzebowanie. Tradycyjne toalety oczywiście wciąż wiodą prym, jednak zaawansowanie technologiczne wymaga pomocy w obsłudze dla osób, które nie korzystają na co dzień z różnych przycisków czy zasuwek. Właśnie dla takich osób powstaje instrukcja użytkowania toalety – by w spokoju oraz bezpieczeństwie mogli załatwić swoje potrzeby i by nie czuli się pozostawieni sami sobie.

Szalet publiczny

Szalet publiczny to podstawa funkcjonowania każdego miasta i choć każdy woli korzystać z toalety w znanym sobie otoczeniu, to często korzystanie z niego okazuje się być konieczne. Odpowiednio skonstruowany szalet publiczny nie musi wcale przywodzić na myśl scen z miejskiego horroru. Czysta przestrzeń, nowoczesne wnętrze szaletu oraz najnowocześniejsze technologie i bezpieczeństwo zachęcają do korzystania podczas dłuższych spacerów, wycieczek czy innych wypraw. Wykonujemy szalety w różnych rozmiarach oraz stylach.

Toalety publiczne Warszawa – szalet miejski Warszawa

Im większe miasto, tym większe potrzeby, dlatego tak bardzo potrzebne są wszędzie toalety publiczne. Warszawa, jako miasto stołeczne, jest oblegana nie tylko przez turystów, ale także przez delegatów, osoby pracujące oraz wiele innych. Jako firma spełniająca się na rynku od wielu lat, staramy się spełniać najwyższe wymagania, także takie, jakie posiadają toalety publiczne Warszawa. Nasze instalacje mogą zostać zaprojektowane specjalnie pod zamówienie naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług.

Toaleta publiczna Warszawa

Większe, jak i mniejsze miasta wymagają tego, by usytuować gdzieniegdzie, głównie w najpopularniejszych miejscach, toaletę. Miejsca oblegane przez turystów wręcz wymagają, by pojawiła się tam toaleta publiczna. Warszawa to miasto stołeczne, które musi dbać nie o tylko o swoich mieszkańców, ale również o przyjezdnych z kraju i z zagranicy, dlatego odpowiednio zaprojektowany szalet miejski Warszawa jest konieczny ze względów wizerunkowych. Jeśli jesteś osobą decyzyjną i chcesz, aby Twoje miasto wyróżniało się w tym względzie, koniecznie sprawdź nasz asortyment i wybierz dla swojej miejscowości najlepsze toalety publiczne!

Podobne Produkty