Automatyczne Toalety kontenerowe Budotechniki WC MINI / TOP / CITY

GWARANTUJEMY SPOKÓJ INWESTORA

Mamy na koncie kilkaset realizacji w całym kraju. Nasze kontenery sanitarne cieszą się uznaniem z powodu solidnego wykonania, pełnej zgodności z prawem budowlanym oraz spełnianiem nie tylko krajowych, ale światowych norm dotyczących jakości toalet publicznych. Klienci cenią sobie współpracę z Budotechniką również z innego, niezwykle ważnego powodu – oferujemy spokój inwestora, czyli obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną – bez ukrytych kosztów i haczyków w umowie. Nowoczesne toalety automatyczne i kontenery sanitarne produkowane przez naszą firmę pełnią dziś funkcję szaletów miejskich w całym kraju. Jakość naszych produktów idzie w parze z jakością świadczonych przez nas usług. Kilkadziesiąt lat doświadczenia i wielu zadowolonych inwestorów to nasza wizytówka. Estetyczne, funkcjonalne i bezpieczne kontenery sanitarne Budotechniki wykorzystywane są nawet w najbardziej reprezentatywnych miejscach, nie zakłócając wizualnie przestrzeni. Nasze kontenery uznawane są przez ekspertów za niezwykle estetyczne – dzięki nowoczesnym bryłom i wysokiej jakości materiałom. Każdy kontener sanitarny dopasowujemy indywidualnie do przestrzeni, w której ma zafunkcjonować.

Kontenery sanitarne – solidna konstrukcja

W przestrzeni publicznej liczy się kilka czynników: estetyka, trwałość, zgodność projektu z planem zagospodarowania, funkcjonalność. Równie istotna jest odporność na działanie warunków zastanych i, często niestety również, wandalizmów. Solidna konstrukcja produkowanych przez nas szaletów sprawia, że określamy je mianem wandaloodpornych. Nie są to słowa bez pokrycia – mamy na ich potwierdzenie przykłady konkretnych rozwiązań.

Wykorzystujemy między innymi materiały odporne na podwyższoną wilgotność i ogień, agresywne działanie moczu oraz środków chemicznych. Stosujemy w pełni ocynkowaną ogniowo konstrukcję (trwałość od 20 do 65 lat), specjalną wzmocnioną budowę wrzutnika wraz z alarmem, szereg czujników reagujących np. na ogień oraz skoki napięcia. Używamy powłoki elewacji z antygraffiti, ścianek budynku o podwyższonej wytrzymałości, sterowania bezdotykowe (brak pokręteł oraz gałek). Montujemy wandaloodporne przyciski, lustra ze stali nierdzewnej, elementy sterowania w dedykowanej komorze technicznej oraz ogrzewanie podłogowe. Taki kontener sanitarny może stanąć właściwie w każdej, nawet najbardziej wymagającej przestrzeni.

Nowoczesne kontenery WC

Kontenery sanitarne Budotechniki to solidne i stabilne konstrukcje przeznaczone do wkomponowania w przestrzeń miejską. Statyczne, żelbetowe, prefabrykaty składamy w całość, wykańczając wszystko szczelnie wykładziną PCV o grubości 4 mm. Dach wykonany jest z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym. Wewnętrzne ściany są zmywalne – białe lub ze stali nierdzewnej (do wyboru w konkretnych pakietach). Jako jedyni na rynku oferujemy okno PCV z bezpieczną uchylną szybą. Nasze kontenery sanitarne to nowoczesne szalety miejskie z możliwością uzupełnienia o szereg dodatkowych opcji.

Przewijaki dla niemowląt

Nieustannie dążymy do oferowania inwestorom rozwiązań zgodnych ze światowymi standardami. Jednym z elementów, które proponujemy zawsze jest przewijak dla niemowląt. To dzięki nim uważamy kontener sanitarny za kompletny. Przewijaki wykonane są z bezpiecznego tworzywa i odpowiednio zabezpieczone – w trosce o najmłodszych. Dzięki takiemu sprzętowi, publiczna toaleta staje się kompletna i jest odpowiedzią na potrzeby całych rodzin. Szczególnie kontenery sanitarne mające pełnić funkcję toalet publicznych, powinny być wyposażone w przewijak.

Kontener WC wyposażony w pisuar

Staramy się zadbać o wszechstronna ofertę. Jedną z udostępnionych przez nas opcji jest wyposażenie naszych nowoczesnych toalet publicznych w znany z męskich kabin pisuar. Dziś pisuary są często wybieraną opcją. Funkcjonalność, higiena, wygoda użytkowników – to główne cechy proponowanych przez naszą firmę rozwiązań. Nie stronimy od realizacji, w których w projekcie jest okno. Stosujemy montaż dostosowany do wymogów klienta.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Projektowane i produkowane przez nas toalety publiczne to produkty najwyższej jakości. Opieramy się na wielu latach doświadczenia, sięgania po innowacje i światowe standardy. W skali kraju jesteśmy prekursorami wielu rozwiązań. Nie bez powodu jesteśmy liderem rynku w segmencie toalet publicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że miejski szalet to dla samorządu lub inwestora wydatek, który ma ulepszyć przestrzeń i wpisać się w funkcjonalną, przyjazną, bezpieczną przestrzeń.

Kontenery sanitarne najwyższej jakości

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów są certyfikaty i doskonałe wyniki audytów. Dotyczy to zarówno wykorzystywanych materiałów, jak i gotowych konstrukcji. Nasze kontenery sanitarne są synonimem najlepszego wyboru, a dla inwestorów – gwarancją realizacji zadania na najwyższym poziomie.

Higiena, czystość, bezpieczeństwo

Sytuacja epidemiologiczna zwróciła uwagę na konieczność stosowania rozwiązań nastawionych nie tylko na higienę, ale również bezpieczeństwo. Nasze miejskie kontenery sanitarne spełniały szeroko omawiane teraz standardy już wcześniej – od początku naszej działalności stawiamy na najwyższej klasy rozwiązania i oferujemy klientom optymalizacje, które są gwarancją czystości i higieny. W produkowanych przez nas kontenerach stosujemy specjalną powłokę przeciwwirusową TitanSolid™. Wykorzystujemy bezdotykową armaturę, dyfuzory zapachów, samoczyszczące się podwieszane misy ustępowe, minimalizujemy wystające elementy, dobieramy odpowiednie materiały, między innymi jako okładziny gwarantujące higienę, bezpieczeństwo i łatwe utrzymanie w czystości. Taki kontener sanitarny to bezpieczeństwo użytkowania.

Automatyczne toalety miejskie

Kontenery sanitarne projektu Budotechniki to estetyczne, funkcjonalne przestrzenie, ale również szereg elementów, które dla użytkownika nie są widoczne. Stanowią natomiast ogromne ułatwienie dla inwestora. Zastosowane w miejskim szalecie pozwalają uniknąć niebezpieczeństwa. Nasze urządzenia posiadają odpowiednie certyfikaty, montujemy również przyciski alarmowe, system ppoż. w koszu na śmieci, możliwość wezwania pomocy z zewnątrz. Klienci doceniają również nasz serwis – w okresie gwarancji i po jego zakończeniu. Kontener sanitarny użytkowany jest przez cały rok – jako WC na wynajem lub na przykład dodatkowe umywalki w miejscach pracy. Jakość świadczonych przez nas usług utrzymujemy wciąż na wysokim poziomie.

Przystosowanie dla osób z niepełnosprawnościami

Nasze toalety publiczne w pełni dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Zamontowane na odpowiednich wysokościach uchwyty i poręcze, prawidłowa przestrzeń manewrowa, przemyślana wysokość montowania różnych urządzeń. Istnieje również możliwość montażu drzwi przesuwanych. W ofercie Budotechniki są również inne opcje: instrukcje w alfabecie Braille’a, instrukcja w wersji audio, graficzne i dotykowe oznaczenia. Zamówienie różnych opcji, również połączenie, w którym kontener ma pełnić funkcję nie tylko toalety, jest możliwe dzięki temu, że Budotechnika projektuje i produkuje oferowane przez siebie kontenery. Dlatego nie jest dla nas problemem wybór przez klienta większej czy niżej zamontowanej umywalki. Wymiary bryły możemy dostosować do realnych potrzeb klienta.

Nasze kontenery sanitarne to oczywiście WC, ale także prysznice, przewijaki, poręcze, specjalne drzwi. Dostępne na indywidualne zamówienie inwestora – tak, aby kontenery wykorzystywane były w pełni i zgodnie z zapotrzebowaniem w konkretnej przestrzeni.

Innowacje Budotechniki

Dbamy nie tylko o utrzymywanie poziomu jakości naszych produktów i usług. Staramy się ciągle równać do najbardziej innowacyjnych pomysłów na świecie. Dlatego Budotechnika jest obecnie liderem w branży. Nasze kontenery sanitarne  to design w najlepszym tego słowa znaczeniu. Estetyczne elewacje z nowoczesnych materiałów, solidne materiały, innowacyjne rozwiązania. To w naszych toaletach pojawiają się ładowarki indukcyjne oraz USB, wrzutniki z możliwością płacenia zbliżeniowego, głosowe instrukcje korzystania z automatycznej toalety, automatyczne autorskie podajniki papieru toaletowego. Staramy się, aby każdy oddany przez nas do użytku kontener sanitarny stanowił wizytówkę możliwości naszej firmy jako producenta. Nie pomijamy w naszych projektach potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Nasze kontenery sanitarne to funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo i gwarancja jakości.

Kontenerowe toalety publiczne

Jako lider na rynku oferujemy szereg rozwiązań, które sprawiają, że kontenery sanitarne są nie tylko funkcjonalne i spełniają swoje zadanie w przestrzeni publicznej, ale wpisują się w estetykę miejską. Stosujemy najlepsze, bardzo wytrzymałe materiały, dzięki którym można użytkownikom zapewnić bezpieczeństwo i higienę. Realizujemy zlecenia na kontenery sanitarne w całej Polsce. Do podstawowych produktów należą kontenery WC, również z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Umożliwiamy wydzielenie poszczególnych kabin i oznaczenie części jako WC damski. Do każdego kontenera sanitarnego oferujemy dodatkowe wyposażenie.

Kontenerowe toalety publiczne cena

Kontenery sanitarne to nie tylko WC, ale również mniejsze i większe umywalki, prysznice. Nawet kabiny WC mogą być wyposażone w przemyślane akcesoria – dostępne w ofercie producenta uchwyty, poręcze, drzwi umożliwiające wjazd wózkiem dziecięcym – wszystko to umożliwiamy przy zamówieniu konkretnego kontenera. Gdy inwestor decyduje się na zakup kontenera sanitarnego, cena całości zależy oczywiście od tego, jakie wymiary zostaną ustalone i jak wyposażone będą poszczególne strefy. Różne typy umywalek, opcje z prysznicem lub bez, pisuar w dodatkowej kabinie. Można również zdecydować się na szereg dodatkowych opcji, w tym oznaczeń specjalnych – kontenery sanitarne mogą być przyjazne dla osób niedowidzących czy niesłyszących. Dużo zależy od tego, przez kogo ma być wykorzystywany kontener. Nie wystarczy wstukanie w wyszukiwarkę zapytania “toalety kontenerowe cena”. Warto pokusić się o zadanie konkretnych pytań – na takie gotowi są odpowiedzieć nasi eksperci.

Toalety kontenerowe ceny

Niektórzy inwestorzy zakupują nasze kontenery sanitarne, aby służyły dużej grupie ludzi, na przykład mieszkańcom miasta. Czasami jednak przestrzeń, w której kontener sanitarny zostanie ustawiony, decyduje o tym, jakie wyposażenie jest wybierane. W grę wchodzi nie tylko ustawienie stacjonarne, ale również wynajem. Również od tego zależą z pozoru proste decyzje dotyczące kontenerów sanitarnych. Wielkość umywalki, połączenie różnych opcji przydatnych dla osób niepełnosprawnych. Od właściciela każdego kontenera zależy, które z proponowanych przez nas możliwości wybierze. Dostępne opcje dotyczą zarówno armatury, jak i materiałów wykończeniowych kontenera. Kontenery sanitarne – od najprostszych po kompletnie wyposażone – dostępne są w naszej ofercie zgodnie z istniejącymi projektami, ale umożliwiamy również klientom, aby wybrany przez nich kontener sanitarny był wyposażony w to, czego najbardziej potrzebują.

Toalety kontenerowe producent

Na mapie naszych realizacji znalazły się już bardzo różne lokalizacje. Poznań, Lublin, Koszalin. Odpowiadamy na wszelkie pytania. Skontaktuj się z nami mailowo, jeśli interesuje Cię niestandardowy zjazd do kontenera sanitarnego, pisuar na odbiegającej od zwyczajowej wysokości, połączenie różnych umywalek, specjalne przesuwane drzwi. zastanawiasz się, jak odprowadzane są ścieki? Jako producent opcję każdego oferowanego przez nas kontenera potrafimy opisać dokładnie, ze szczegółami. Na życzenie klienta wprowadzamy poprawki do projektu. Tak, by zamówienie było kompletne i spełniało wszystkie wymagania, a kontener nadawał się do użytku przez wszystkich, którzy będą go potrzebowali. Potrzebny Ci kontener sanitarny, w którym będą szerokie umywalki? Zastanawiasz się, czy korzystniejszy będzie zakup czy wynajem? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy, który kontener wybrać.

Kontenery toalety przenośne

Kontenery sanitarne Budotechniki sprzedawane są jako modele stacjonarne, ale równie często inwestor kupuje kontener jako opcję na wynajem. WC w takiej kompaktowej, dobrze wyposażonej bryle przydaje się w przestrzeniach miejskich, ale również na placach budów, w miejscach zwiększonego przepływu ludzi. Czasami przez cały rok, innym razem sezonowo. Dlatego wielu klientów pyta o możliwość zakupu opcji, w której kontener WC jest przenośny. Wszelkie pytania o nasze kontenery warto skierować do naszego biura. Nasi pracownicy to eksperci – znają każdy oferowany kontener od etapu koncepcyjnego aż po realizację i obsługę pogwarancyjną. Klienci kierują do nas pytania dotyczące nie tylko samej bryły, również rodzajów umywalek, opcji drzwi przesuwanych, tego, czy mały kontener sanitarny może być wyposażony dodatkowo w pisuar.

Toaleta kontenerowa wynajem

Każdy kontener sanitarny powinien być wyposażony zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli zatem inwestor zastanawia się – wynajem czy kupno –  kontener musi przede wszystkim realizować potrzeby osób, które będą z niego korzystały. Do użytku naszych klientów oddaliśmy już bardzo różne zastawy urządzeń, w bardzo zróżnicowanych bryłach. Nie tylko WC – dziś od kontenera wymaga się więcej. Nasze kontenery sanitarne są przemyślane. Dbamy o to na etapie projektu, ale również gdy wykonujemy montaż umywalek, gdy klient chce mieć w osobnej kabinie pisuar, gdy wjazd musi być szerszy, a drzwi przesuwane – z myślą o rodzinach z małymi dziećmi, osobach starszych lub z niepełnosprawnościami.