MUR PRUSKI

Wprowadzony przez Budotechnikę na polski rynek model toalety publicznej Mur Pruski dedykowany jest na lokalizacje o zabytkowej formie zabudowy takie jak starówka lub ruiny zamku, a w szczególności dla terenów gdzie dominowała w dawnych czasach tego typu stylistyka. Na uwagę zasługują rozmieszczone w charakterystyczny sposób ciemne belki będące elementem dekoracyjnym. Model Mur Pruski dzięki efektownie dobranej kolorystyce oraz stylistyce z pewnością stanie się zwartym koncepcyjnie elementem stylizowanej miejskiej architektury.

Mur Pruski – ciekawy model toalety publicznej

Mur Pruski to autorski model publicznej toalety, który doskonale wpasowuje się w zabytkowe okolice, takie jak starówki, ruiny zamków czy ośrodki industrialne. Jest to więc nie tylko ciekawy element dekoracyjny, ale także bardzo potrzebne miejsce – szczególnie dla osób podróżujących. Mur Pruski naszego projektu może być delikatnie modyfikowany i dostosowywany do otaczającego go krajobrazu. Mur Pruski może zostać postawiony jako jedno, dwu lub trójstanowiskowy obiekt użytku publicznego i jest dostosowany do osób niepełnosprawnych.

Pruski mur

Pruski Mur to autorski i całkiem nowatorski projekt firmy Budotechnika, który powstał na potrzeby obszarów zabytkowych, gdzie nowocześnie wyglądające obiekty użyteczności publicznej nie komponują się z resztą obiektów. Pruski Mur został zaprojektowany tak, by doskonale komponować się ze starówkami, starymi zamkami czy innymi miejscami industrialnymi. Choć z zewnątrz Pruski Mur wygląda prawie tak staro jak budynki naokoło, to w środku jest skrojony pod potrzeby współczesnego świata. Jedno lub kilkustanowiskowe toalety dostosowane do rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych to nasze atuty.

Mur pruski – wykonanie

W temacie toalet publicznych istotne jest nie tylko wnętrze, ale również wykończenie zewnętrzne. Mogą być one wykończone na modłę nowoczesną, jednak często chcemy, aby jednak przedstawiały coś innego lub nawiązywały do jakiegoś konkretnego stylu. Nic więc dziwnego, że często wykonawcy szukają toalet, których ściany to mur pruski. Wykonanie takiego zewnętrza nie jest wcale łatwe, jednak efekt jest prawdziwie nieziemski. Warto postawić na mur pruski, ponieważ zrobisz wrażenie nie tylko na mieszkańcach swojego miasta, ale przede wszystkim na podróżnych.

Podobne Produkty

 

Prezentacja Modelu Mur Pruski

Galeria ProduktuWC TOP Automatyczna Toaleta Publiczna

WC TOP – w pełni automatyczny oraz bezdotykowy pakiet wyposażenia toalety publicznej spełniający najwyższe standardy w zakresie higieny, czystości, bezpieczeństwa, komfortu użytkowania oraz ochrony przed wandalizmem. Standard WC TOP cechuje nowoczesne wzornictwo, innowacyjne autorskie rozwiązania Budotechniki, design oraz szerokie przystosowana dla osób niepełnosprawnych. WC TOP odpowiada na szereg współczesnych potrzeb użytkowników oraz administratorów. Toaleta publiczna w pakiecie WC TOP otrzymała wiele nagród oraz wyróżnień. Zyskała również szeroką popularność w mediach. WC TOP jest gwarancją komfortu na miarę toalety publicznej XXI wieku.

Higiena, czystość, bezpieczeństwo

Toaleta publiczna jest pomieszczeniem, w którym szczególnie ważna jest dbałość o odpowiedni standard w zakresie higieny, czystości oraz bezpieczeństwa. Maksymalną ochronę przed drobnoustrojami oraz zarazkami w naszych toaletach gwarantuje zastosowanie bezdotykowej armatury, całkowite ograniczenie ilość miejsc kontaktu użytkownika, zminimalizowanie wystających elementów, odpowiednie materiały okładzin, dyfuzor zapachów, samoczyszcząca się podwieszana misa ustępowa oraz nieprzepuszczalna podłoga łagodnie wywinięta na ściany. Odpowiedni poziom bezpieczeństwa gwarantuje szereg czujników, dedykowanych systemów oraz urządzeń spełniających normy certyfikatów CE, oraz B, przycisk alarmu i wezwania pomocy z zewnątrz, opcja powiadomień SMS dla administratora, system ppoż. w koszu na śmieci oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (opcja) dla wykonanych przez naszą firmę toalet publicznych.

Przystosowanie dla niepełnosprawnych

Toalety publiczne Budotechniki spełniają wszystkie wymogi związane z przystosowaniem dla osób z niepełnosprawnościami. Wyposażone są w szereg dedykowanych, bezpiecznych uchwytów i poręczy, które często pomocne są również osobom sprawnym oraz starszym. Obiekty posiadają prawidłową przestrzeń manewrową, urządzenia na odpowiednich wysokościach, a dodatkowo mogą być wyposażone w drzwi przesuwne, moduł audio instrukcji korzystania z toalety publicznej, instrukcje w alfabecie Braille’a oraz specjalne oznaczenia.

Innowacje Budotechniki

Budotechnika jako lider wdrażania innowacji w branży toalet publicznych wprowadziła jako pierwsza na polskim rynku wiele rozwiązań, które obecnie są powszechne i oczekiwane przez użytkowników takich jak ładowarki indukcyjne oraz USB, wrzutnk z możliwością płacenia zbliżeniowo, instrukcję głosową obsługi toalety publicznej z myślą o osobach z niepełnosprawnościami, automatyczny autorski podajnik papieru toaletowego. oraz wiele innych urządzeń oraz systemów. Na uwagę zasługuje również design produkowanych przez nas szaletów oraz oferowane elewacje. Inwestycja w toalety publiczne Budotechniki jest gwarancją solidności, największego w Polsce doświadczenia oraz uniwersalnego wzornictwa.

WC MINI Toaleta Półautomatyczna

WC MINI – atrakcyjny cenowo, najpopularniejszy w Polsce, sprawdzony w wielu lokalizacjach pakiet wyposażenia nowoczesnej toalety publicznej składający się z samoobsługowych, częściowo bezdotykowych przyborów sanitarnych. Standard WC MINI zapewnia szeroką możliwość konfiguracji wyposażenia również o szereg opcji dostępnych w standardzie wyłącznie w pakiecie WC TOP. WC MINI jest optymalnym rozwiązaniem dla inwestorów zainteresowanych wandaloodpornym, bezpiecznym oraz higienicznym wyposażeniem w pełni uniwersalnej, przystosowanej dla osób z niepełnosprawnościami toalety publicznej. W ramach pakietu wyposażenia WC MINI oferujemy pełną gwarancję, szkolenie oraz profesjonalne wsparcie dla Inwestora.

Wandaloodpornść, solidna konstrukcja

Toalety publiczne Budotechniki przeciwdziałają aktom wandalizmu gwarantując inwestycję w trwały, wytrzymały, solidny, wykonany zgodnie z projektem obiekt. Nasze szalety posiadają wysoką odporność na podwyższoną wilgotność i ogień, agresywne działanie moczu oraz środków chemicznych, w pełni ocynkowaną ogniowo konstrukcję (trwałość od 20 do 65 lat), specjalną wzmocnioną budowę wrzutnika wraz z alarmem, szereg czujników reagujących np. na ogień oraz skoki napięcia, powłokę elewacji z antygraffiti, ścianki budynku o podwyższonej wytrzymałości, sterowanie bezdotykowe (brak pokręteł oraz gałek), wandaloodporne przyciski, lustro ze stali nierdzewnej, elementy sterowania w dedykowanej komorze technicznej, oraz ogrzewanie podłogowe. Toalety Budotechniki cechuje w pełni stabilna, statyczna, żelbetowa, prefabrykowana konstrukcja, wykończona szczelnie wykładziną PCV gr. 4 mm, dach z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym, Wewnętrzna powierzchnia ścian zmywalna w kolorze białym oraz ze stali nierdzewnej (zależnie od pakietu wyposażenia) oraz  (tylko u nas!) okno PCV uchylne z szybą bezpieczną.

Przewijaki dla niemowląt

Wszystkim inwestorom polecamy wyposażenie toalet publicznych w niezwykle użyteczne dla rodzin przewijaki dla niemowląt. Wykonane z bezpiecznego tworzywa, odpowiednio zabezpieczone gwarantują wysoki komfort użytkowania. Mamy nadzieję, że przewijaki dla niemowląt staną się powszechne i obecne we wszystkich toaletach publicznych w Polsce. Jako opcje wyposażenia proponujemy również znane z męskich kabin pisuary, które zwiększają funkcjonalność toalety publicznej.


 

Polecane wpisy na blogu: