Wiaty przystankowe Budotechniki

Solidne konstrukcje, części zamienne

Oferujemy w pełni dopracowane ocynkowane konstrukcje, stalowe oraz aluminiowe oparte o sprawdzone autorskie profile, trwały lakier, szeroki wybór pokryć dachowych oraz funkcjonalne wyposażenie. Każda wiata przystankowa wymaga odpowiedniej konserwacji. Dla produkowanych przez Budotechnikę obecnie oraz w przeszłości przystanków zapewniamy pełną atrakcyjną cenowo ofertę części zamiennych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wielu zaufanym dostawcom sprostamy każdemu Państwa zapotrzebowaniu. Przy składaniu zlecenia do wyspecyfikowania potrzebnych elementów części wiat proponujemy posłużyć się archiwalnym zamówieniem lub tabliczkę znamionową określająca typ wiaty i czas jej produkcji (obecna na każdej konstrukcji). Bardzo przydatne będą fotografie. Podkreślamy, że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Koszty transportu uzależnione są zawsze od ilości, charakteru oraz rodzaju zamawianych przez Państwa elementów.

Nowoczesne dodatkowe elementy przystanku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, warto wyposażyć wiaty przystankowe w szereg innowacyjnych i najbardziej pożądanych rozwiązań technicznych. Polecamy takie elementy jak: ładowarki USB oraz indukcyjne, WiF-i, panele fotowoltaiczne, łatwe do montażu i demontażu pergole z bluszczem, ogrzewaną ławkę z kompozytu, zdalny monitoring, multimedialny i wandaloodporny ekran FULL HD, ultraoszczędne oświetlenie z czujnikiem ruchu, inteligentny system zarządzania, hybrydowe zasilanie oraz zdalną kontrolę poboru energii. Dzięki temu każda wiata przystankowa może być nowoczesna i funkcjonalna.

Wyznaczamy standardy wiat przystankowych

Budotechnika jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu oraz produkcji wiat przystankowych w Polsce. Ponad 35 000 tyś. realizacji wiat, szereg certyfikatów i referencji oraz ponad 30-letnie doświadczenie w branży stanowi gwarancję wysokiej jakości, nowoczesnego i funkcjonalnego i ponadczasowego designu produktów dostosowanych do potrzeb klientów oraz użytkowników.

Wiaty przystankowe – producenci

Ugruntowaną markę Budotechniki wypracowały przez lata sprawdzone konstrukcje modeli: Beta, Orion, Merkury, Vega, Silesia oraz Urbi. Dzięki nim nasza firma na stałe wpisała się w historię małej architektury miejskiej w Polsce, wyznaczając jej standardy na dziesiątki lat. Czasy jednak się zmieniają. Zmienia się również Budotechnika. Modele takie jak Wenus, Silesia 2.0., Neptun, Saturn oraz Secesja, Solarne i Stadion stanowią nową jakość oraz współczesny design odpowiadający nawet na najbardziej wygórowane oczekiwania inwestorów oraz użytkowników. Każda nasza wiata przystankowa to produkt wysokiej jakości.

Klasyczne dodatkowe elementy przystanku

Oferujemy szereg najczęściej spotykanych elementów dodatkowych składających się na wyposażenie klasycznego przystanku. W zakresie typowych komponentów proponujemy;  gabloty reklamowe (SD, MV z lub bez podświetlenia, certyfikat CE), gabloty informacyjne oraz ogłoszeniowe, ramki na rozkład jazdy (aluminiowe lub stalowe formatu A4 do A2), ławki (drewniane, kompozytowe lub ze sali nierdzewnej), krzesełka z laminatu, kosze na śmieci (wolnostojące lub mocowane do słupka), napisy z nazwą przystanku, znaki przystanku, oraz słupki przystankowe itp.

Szeroka oferta, biuro projektowe

Jako jedyni w Polsce prezentujemy wszechstronne i kompleksowe portfolio trwałych, nowoczesnych i funkcjonalnych elementów małej architektury miejskiej własnej produkcji. Jako najbardziej doświadczony na krajowym rynku producent tego typu mebli miejskich posiadamy od początku swojej działalności własne biuro projektowe, które może wykonać dla Państwa produkty według indywidualnych wymagań lub też dostosować nasze konstrukcje, wiaty autobusowe dla specjalnego zapotrzebowania.

Wiaty przystankowe cena

Jeśli chodzi o nasze wiaty autobusowe oraz wiaty przystankowe, oferowane ceny są zawsze przystępne. Jako producent wiat przystankowych stawiamy na wysoką jakość produktu, stosujemy nowoczesne materiały i działamy według najlepszych projektów. Dlatego właśnie, jeśli chodzi o nasze wiaty autobusowe i wiaty przystankowe, ceny są uzgadniane indywidualnie.

Wiaty przystankowe szklane

Wiata przystankowa powinna być zbudowana z odpornych materiałów, które posłużą przez długi czas. Nasze wiaty przystankowe stworzone są między innymi ze stali oraz ze szkła, które są jednymi z bardziej popularnych surowców. Oczywiście to nie jedyny materiał, z którego korzystamy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wiat przystankowych.

Wiaty przystankowe firmy

Interesują Cię wiaty przystankowe? Producent z doświadczeniem nie zawiedzie Cię. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Wiaty przystankowe małe

Wiaty przystankowe nowe, nowoczesne i efektowne, mniejsze i większe – nasze wiaty mają różne wymiary. Dzięki temu możliwe jest ich dowolne dopasowanie do przestrzeni. Wiaty przystankowe nowe w naszej ofercie są estetyczne i funkcjonalne – dotyczy to również obiektów o mniejszych wymiarach.

Wiaty przystankowe aluminiowe

Jeśli chcesz mieć pewność, że wiata przystankowa, którą zamówisz, będzie dokładnie takie, jak oczekujesz, postaw na profesjonalistów. Od wielu lat produkujemy wiaty przystankowe. Budotechnika – producent wiat, któremu możesz zaufać. Oferujemy wiaty autobusowe, przystankowe.

Wiaty przystankowe wymiary

Wiaty przystankowe, które oferujemy, mają różne wymiary. Możemy dopasować je do oczekiwań klienta oraz przestrzeni, w jakiej mają się znaleźć. Każda wiata przystankowa zawiera miejsce na rozkład jazdy oraz może zawierać dodatkowe akcesoria.

Przystanek autobusowy – wymiary naszych wiat

Jesteś odpowiedzialny za zorganizowanie przystanku autobusowego? Bardzo chętnie pomożemy! Jeśli więc chodzi o przystanek autobusowy, wymiary stały się częściowo ustandaryzowane, jednak można spotkać się z przystankami o innych wymiarach niż te, które spotyka się w pozostałych miastach. Przystanek autobusowy, wymiary i przeznaczenie powinny być dostosowane do oczekiwań korzystających z nich ludzi. Przystanek musi jednak posiadać odpowiednie oznaczenie oraz rozkład jazdy. Warto więc najpierw zrobić wywiad terenowy.

Wiaty szklane – nowoczesne i praktyczne

Wiaty szklane to niekwestionowany hit ostatnich lat. Są one zupełnie inne niż te, które pamiętamy sprzed dwudziestu lat. Wiaty szklane nadają się nie tylko na nowoczesne przystanki autobusowe, ale także na wiaty rowerowe oraz schronienia w miejscach publicznych na wypadek silnego deszczu. Wiaty szklane, poza funkcjonalnością, posiadają też z jednej strony nowoczesny, ale i ponadczasowy design, co doceniły już tysiące Polaków. Produkty wykonywane przez naszą firmę są wzmacniane, stabilne i w pełni bezpieczne.

Nowoczesna wiata przystankowa – Kielce

Duże miasta coraz prężniej się rozwijają i nic dziwnego. Ostatnie, czym możemy się pochwalić, jest nowoczesna wiata przystankowa. Kielce przekonały się do naszych projektów i zaufały nam, a my z dumą możemy stwierdzić, że chętnie podjęliśmy współpracę. Nie chcemy zdradzać szczegółów na łamach strony internetowej, ale bardzo cieszymy się, że postanie tam nasza wiata przystankowa. Kielce to piękne miasto i zasługuje na piękne i funkcjonalne wiaty przystankowe. Mamy nadzieję, że także tak uważasz.

Kojarzysz wiaty sopel? My też!

Wiaty sopel znane są z elastycznego podejścia do użytkowników. Pozwól więc, że pochwalimy się naszymi możliwościami. Staramy się, aby nasze wiaty były przodownikiem na rynku budownictwa tych i podobnych konstrukcji. Takie niepozorne mini budowle w istocie mogą okazać się bardzo przydatne, ponieważ rzeczywiście spełniają swoją rolę – chroniąc przed deszczem lub nieznośnym słońcem. Jeśli więc interesują Cię obiekty takie jak wiaty sopel – przyjdź do nas i skonstruuj wiatę dla siebie i swojej społeczności.

Wiata przystankowa skrojona na miarę

Wiata przystankowa stawiana przez firmę Budotechnika to każdorazowo pewność, że będzie ona stabilna, wandaloodporna oraz praktyczna. Staramy się, by każda wiata przystankowa naszego projektu mieściła tyle osób, ile jest możliwe przy optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Obecnie oferujemy nie tylko same w sobie wiaty przystankowe, ale także części zamienne do nich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zamówienie na wiaty przystankowe czy inne chroniące mniejsze lub większe grupy osób.