ZADASZENIA TARGOWISKA CENTRA PRZESIADKOWE

Posiadamy doświadczenie w realizacjach dużych inwestycji targowisk miejskich oraz gminnych, niestandardowych zadaszeń oraz wiat dla centrów przesiadkowych. Tego typu inwestycje wykonujemy według projektu Zamawiającego lub w ramach systemu “Zaprojektuj i Wybuduj”. Na życzenie klienta przeprowadzamy kolejne etapy przygotowania inwestycji począwszy od projektu, poprzez kwestie formalno-prawne, aż po uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia, uprawnienia jak również wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

Galeria Produktu
Targowiska miejskie oraz gminne – wiaty targowe

Przykład kompleksowej realizacji inwestycji targowiska przez Budotechnikę. W ramach zleconych prac budowy targowiska w sołectwie Pilchowice wykonaliśmy nawierzchnię z kostki brukowej, drogę dojazdową, niezbędne oświetlenie, podłączenie wszelkich przyłączy jak również zadaszone, otwarte stoiska targowe. Wydzieliliśmy również miejsca postoju pojazdów osobowych. Pojawiły się także elementy małej architektury takie jak: ławki, kosze na śmieci, znaki, gabloty oraz trawniki. Została również wykonana i podłączona półautomatyczna, przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami toaleta publiczna WC MINI Grey Stone.

Kompleksowa oferta

Jako jedyni w Polsce posiadamy kompleksowe portfolio trwałych, nowoczesnych i funkcjonalnych elementów małej architektury miejskiej własnej produkcji, które w pełni zaspokajają potrzeby różnego typu węzłów i centrów przesiadkowych. W stałej ofercie proponujemy: wiaty rowerowe, stacje naprawcze rowerów, wiaty peronowe, palarnie, automatyczne kontenerowe toalety publiczne, wolnostojące gabloty ogłoszeniowe/reklamowe/informacyjne, pylony, zadaszenia oraz kioski i pawilony handlowe. Jako najbardziej doświadczony na krajowym rynku producent tego typu mebli miejskich posiadamy własne biuro projektowe, które może wykonać dla Państwa produkty według indywidualnych wymagań lub też dostosować nasze konstrukcje dla specjalnego dedykowanego zapotrzebowania. Wiata przystankowa cennik jak i wszelkie inne informacje na temat naszych budowli można uzyskać, kontaktując się z nami telefonicznie czy też w formie mailowej.

Wiaty centrów przesiadkowych

Dla węzłów oraz centrum przesiadkowych polecamy dedykowane nowoczesne konstrukcje wielomodułowych wiat wspornikowych opartych o model Silesia 2.0. lub też klasyczne na podstawie modeli Wenus oraz Steel. Nasza oferta obejmuje również konstrukcje uzupełniające infrastrukturę tego typu miejsc w postaci stylistycznie dopasowanych wiat rowerowych oraz palarni. Wykonujemy również wiaty peronowe na specjalne zamówienie na podstawie otrzymanych wytycznych od etapu projektowania lub dostarczonego zewnętrznego projektu. Aby uzyskać niezbędne informacje na temat naszych wiat, zapoznać się z tematem wiata przystankowa cennik, prosimy o kontakt.

Targowisko Dzierżoniów – to nasza konstrukcja!

Jeśli odwiedziłeś w ostatnich latach targowisko Dzierżoniów, to musiałeś zauważyć nową, bardzo stabilną konstrukcję, pod jaką obecnie się znajduje – to nasze dzieło! Jest to typ targowiska miejskiego, które pozwala na rozłożenie się dziesiątkom sprzedawców oraz swobodny handel dzięki zadaszeniu, które skutecznie chroni przed nieproszonymi opadami deszczu czy śniegu. Targowisko Dzierżoniów jest typem długiego namiotu, w którym aranżacja może przebiegać całkowicie swobodnie ze względu na minimalistyczne podejście projektanta.

Pilchowice targowisko – byłeś?

Pilchowice targowisko to jedno z tych miejsc, z którego możemy być szczególnie dumni. Zostało ono postawione na dużym placu, a stanowiska handlowe, które znajdują się pod zadaszeniem naszego projektu, otaczają częściowo ten plac. Pilchowice targowisko zostało stworzone na potrzeby handlu w całej gminie, dlatego istotnym był rozmiar oraz ochrona sprzedawców przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, co – jak uważamy, udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów zadaszenia oraz osłony od wiatru.

Bazar Dzierżoniów

Bazar Dzierżoniów do kolejny punkt na naszej mapie pomyślnych realizacji. Z dumą możemy poinformować, że nowa, stabilna konstrukcja na bazarze to nasz projekt i wykonanie. Bazar Dzierżoniów to taki typ targowiska, który pozwala na swobodne poruszanie się naokoło placu oraz oglądanie wszystko jak na wyciągniętej dłoni – co zapewnia ułożenie poszczególnych stoisk handlowych naokoło placu, który znajduje się pośrodku. Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi realizacjami oraz ofertą projektową na wiaty targowe i znacznie więcej. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat Naszych budowli czy też w temacie wiata przystankowa cennik, prosimy o kontakt, zapraszamy!

Polecane artykuły na blogu:

Podobne Produkty