AKRYL

Model Akryl należy do grona przystępnych cenowo estetycznych i popularnych wersji elewacji toalet publicznych oferowanych przez naszą firmę. Charakteryzuje się uniwersalnym wyglądem, dzięki któremu dobrze komponuje się z miejską infrastrukturą. Dużą zaletą modelu jest możliwość doboru koloru zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Elewacja wykonana jest z płyty warstwowej pokrytej kolorowym tynkiem akrylowym Model dostępny jest w wersji wzbogaconej o cokół wykonany z okładziny klinkierowej oraz czterospadowy dach pokryty dachówką bitumiczną.

Prezentacja Modelu Akryl

Galeria ProduktuWC TOP Automatyczna Toaleta Publiczna

WC TOP – w pełni automatyczny oraz bezdotykowy pakiet wyposażenia toalety publicznej spełniający najwyższe standardy w zakresie higieny, czystości, bezpieczeństwa, komfortu użytkowania oraz ochrony przed wandalizmem. Standard WC TOP cechuje nowoczesne wzornictwo, innowacyjne autorskie rozwiązania Budotechniki, design oraz szerokie przystosowana dla osób niepełnosprawnych. WC TOP odpowiada na szereg współczesnych potrzeb użytkowników oraz administratorów. Toaleta publiczna w pakiecie WC TOP otrzymała wiele nagród oraz wyróżnień. Zyskała również szeroką popularność w mediach. WC TOP jest gwarancją komfortu na miarę toalety publicznej XXI wieku.

Higiena, czystość, bezpieczeństwo

Toaleta publiczna jest pomieszczeniem, w którym szczególnie ważna jest dbałość o odpowiedni standard w zakresie higieny, czystości oraz bezpieczeństwa. Maksymalną ochronę przed drobnoustrojami oraz zarazkami w naszych toaletach gwarantuje zastosowanie bezdotykowej armatury, całkowite ograniczenie ilość miejsc kontaktu użytkownika, zminimalizowanie wystających elementów, odpowiednie materiały okładzin, dyfuzor zapachów, samoczyszcząca się podwieszana misa ustępowa oraz nieprzepuszczalna podłoga łagodnie wywinięta na ściany. Odpowiedni poziom bezpieczeństwa gwarantuje szereg czujników, dedykowanych systemów oraz urządzeń spełniających normy certyfikatów CE, oraz B, przycisk alarmu i wezwania pomocy z zewnątrz, opcja powiadomień SMS dla administratora, system ppoż. w koszu na śmieci oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (opcja) dla wykonanych przez naszą firmę toalet publicznych.

Przystosowanie dla niepełnosprawnych

Toalety publiczne Budotechniki spełniają wszystkie wymogi związane z przystosowaniem dla osób z niepełnosprawnościami. Wyposażone są w szereg dedykowanych, bezpiecznych uchwytów i poręczy, które często pomocne są również osobom sprawnym oraz starszym. Obiekty posiadają prawidłową przestrzeń manewrową, urządzenia na odpowiednich wysokościach, a dodatkowo mogą być wyposażone w drzwi przesuwne, moduł audio instrukcji korzystania z toalety publicznej, instrukcje w alfabecie Braille’a oraz specjalne oznaczenia.

Innowacje Budotechniki

Budotechnika jako lider wdrażania innowacji w branży toalet publicznych wprowadziła jako pierwsza na polskim rynku wiele rozwiązań, które obecnie są powszechne i oczekiwane przez użytkowników takich jak ładowarki indukcyjne oraz USB, wrzutnk z możliwością płacenia zbliżeniowo, instrukcję głosową obsługi toalety publicznej z myślą o osobach z niepełnosprawnościami, automatyczny autorski podajnik papieru toaletowego. oraz wiele innych urządzeń oraz systemów. Na uwagę zasługuje również design produkowanych przez nas szaletów oraz oferowane elewacje. Inwestycja w toalety publiczne Budotechniki jest gwarancją solidności, największego w Polsce doświadczenia oraz uniwersalnego wzornictwa.

WC MINI Toaleta Półautomatyczna

WC MINI – atrakcyjny cenowo, najpopularniejszy w Polsce, sprawdzony w wielu lokalizacjach pakiet wyposażenia nowoczesnej toalety publicznej składający się z samoobsługowych, częściowo bezdotykowych przyborów sanitarnych. Standard WC MINI zapewnia szeroką możliwość konfiguracji wyposażenia również o szereg opcji dostępnych w standardzie wyłącznie w pakiecie WC TOP. WC MINI jest optymalnym rozwiązaniem dla inwestorów zainteresowanych wandaloodpornym, bezpiecznym oraz higienicznym wyposażeniem w pełni uniwersalnej, przystosowanej dla osób z niepełnosprawnościami toalety publicznej. W ramach pakietu wyposażenia WC MINI oferujemy pełną gwarancję, szkolenie oraz profesjonalne wsparcie dla Inwestora.

Wandaloodpornść, solidna konstrukcja

Toalety publiczne Budotechniki przeciwdziałają aktom wandalizmu gwarantując inwestycję w trwały, wytrzymały, solidny, wykonany zgodnie z projektem obiekt. Nasze szalety posiadają wysoką odporność na podwyższoną wilgotność i ogień, agresywne działanie moczu oraz środków chemicznych, w pełni ocynkowaną ogniowo konstrukcję (trwałość od 20 do 65 lat), specjalną wzmocnioną budowę wrzutnika wraz z alarmem, szereg czujników reagujących np. na ogień oraz skoki napięcia, powłokę elewacji z antygraffiti, ścianki budynku o podwyższonej wytrzymałości, sterowanie bezdotykowe (brak pokręteł oraz gałek), wandaloodporne przyciski, lustro ze stali nierdzewnej, elementy sterowania w dedykowanej komorze technicznej, oraz ogrzewanie podłogowe. Toalety Budotechniki cechuje w pełni stabilna, statyczna, żelbetowa, prefabrykowana konstrukcja, wykończona szczelnie wykładziną PCV gr. 4 mm, dach z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym, Wewnętrzna powierzchnia ścian zmywalna w kolorze białym oraz ze stali nierdzewnej (zależnie od pakietu wyposażenia) oraz  (tylko u nas!) okno PCV uchylne z szybą bezpieczną.

Przewijaki dla niemowląt

Wszystkim inwestorom polecamy wyposażenie toalet publicznych w niezwykle użyteczne dla rodzin przewijaki dla niemowląt. Wykonane z bezpiecznego tworzywa, odpowiednio zabezpieczone gwarantują wysoki komfort użytkowania. Mamy nadzieję, że przewijaki dla niemowląt staną się powszechne i obecne we wszystkich toaletach publicznych w Polsce. Jako opcje wyposażenia proponujemy również znane z męskich kabin pisuary, które zwiększają funkcjonalność toalety publicznej.

Podobne Produkty