SECESJA

Secesyjne, wiaty przystankowe polecamy dla zabytkowych stref posiadających historyczną zabudowę. Stylizowaną formę podkreślają specjalnie zaprojektowane elementy zdobnicze. Dach wypełniony został przyciemnionym poliwęglanem litym, a ścianki szkłem hartowanym. Konstrukcja wiat secesyjnych umożliwia wykonanie w trzech wariantach, dwu, trzy i cztero modułowej, o długość modułu 1400 mm.

Prezentacja Modelu Secesja

Galeria ProduktuNowoczesne dodatkowe elementy przystanku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, warto wyposażyć wiaty przystankowe w szereg innowacyjnych i najbardziej pożądanych rozwiązań technicznych. Polecamy takie elementy jak: ładowarki USB oraz indukcyjne, WiF-i, panele fotowoltaiczne, łatwe do montażu i demontażu pergole z bluszczem, ogrzewaną ławkę z kompozytu, zdalny monitoring, multimedialny i wandaloodporny ekran FULL HD, ultraoszczędne oświetlenie z czujnikiem ruchu, inteligentny system zarządzania, hybrydowe zasilanie oraz zdalną kontrolę poboru energii.

Nasza firma oferuje szeroką bazę obiektów małej architektury miejskiej. Znajdują się w niej nie tylko przystanki autobusowe, ale również kioski drewniane, obiekty gastronomiczne z drewna czy toalety publiczne. Gwarancja najwyższej jakości naszych obiektów to nie wszystko. Każdy z nich wyposażony jest w niezbędne do jego użytkowania elementy dodatkowe, takie jak np. instrukcja używania toalety czy przewijak toaleta publiczna. Gwarantujemy jakość jak i wygodę użytkowania.

Szeroka oferta, biuro projektowe

Jako jedyni w Polsce posiadamy kompleksowe portfolio trwałych, nowoczesnych i funkcjonalnych elementów małej architektury miejskiej własnej produkcji. Poza gamą przystanków w stałej ofercie proponujemy: wiaty rowerowe, stacje naprawcze rowerów, wiaty peronowe, palarnie, automatyczne kontenerowe toalety publiczne, wolnostojące gabloty ogłoszeniowe/reklamowe/informacyjne, pylony, zadaszenia oraz kioski i pawilony handlowe. Jako najbardziej doświadczony na krajowym rynku producent tego typu mebli miejskich posiadamy własne biuro projektowe, które może wykonać dla Państwa produkty według indywidualnych wymagań lub też dostosować nasze konstrukcje dla specjalnego zapotrzebowania. Nasze elementy małej architektury miejskiej spełniają wszelkie wymogi prawne, począwszy od odpowiedniej konstrukcji jak i używanych w nich elementów dodatkowych, skończywszy na szczegółach jakimi są np. instrukcja używania toalety publicznej czy też przewijak toaleta publiczna. Z największą starannością wykonujemy wszystkie powierzone Nam projekty, spełniając oczekiwania prawne, jak i przede wszystkim Naszych klientów.

Klasyczne dodatkowe elementy przystanku

Oferujemy szereg najczęściej spotykanych elementów dodatkowych składających się na wyposażenie klasycznego przystanku. W zakresie typowych komponentów proponujemy;  gabloty reklamowe (SD, MV z lub bez podświetlenia, certyfikat CE), gabloty informacyjne oraz ogłoszeniowe, ramki na rozkład jazdy (aluminiowe lub stalowe formatu A4 do A2), ławki (drewniane, kompozytowe lub ze sali nierdzewnej), krzesełka z laminatu, kosze na śmieci (wolnostojące lub mocowane do słupka), napisy z nazwą przystanku, znaki przystanku, oraz słupki przystankowe itp.

Podobne Produkty


Ramki secesyjne

Przystanki, wiaty, gabloty – każdy z tych produktów może mieć swój własny styl, niepowtarzalny i bardzo oryginalny. Może on zależeć od tego, w jakim mieście się znajdujemy czy w której ze stref konkretnego miasta. Niektóre mogą bowiem wiązać się z życiem znanych twórców. Nic więc dziwnego, ze ogromną popularnością cieszą się ostatnimi czasy ramki secesyjne. Stanowią fantastyczne dopełnienie przystanków i wiat, które znajdują się w wyjątkowych, pięknych zakątkach miasta. Secesyjne ramki posiadają liczne elementy zdobnicze, które będą zachwycać mieszkańców, jak i turystów.