Automatyczne Toalety publiczne Budotechniki WC MINI / TOP / CITY

GWARANTUJEMY SPOKÓJ INWESTORA

Jako jedyna firma na rynku zapewniamy spokój inwestora. Brzmi nieprawdopodobnie? Jednak takie są fakty. Naszych klientów (kilkaset realizacji na terenie całej Polski), obejmujemy niezwykle wysokim poziomem obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej bez ukrytych haczyków, plomb oraz kosztów. Mamy świadomość, że szalety miejskie należą do inwestycji, mających służyć przez naprawdę wiele lat. Wybierając w pełni zgodne z prawem budowlanym oraz wieloma światowymi normami toalety publicznej od Budotechniki zyskujecie Państwo pewność dobrze i zasadnie wydanych środków finansowych.  Warto dołączyć do licznego grona zadowolonych klientów Budotechniki. Kilkadziesiąt lat doświadczenia w produkcji nowoczesnych automatycznych toalet publicznych jest naszą najlepszą referencją.

Wandaloodpornść, solidna konstrukcja

Toalety publiczne Budotechniki przeciwdziałają aktom wandalizmu gwarantując inwestycję w trwały, wytrzymały, solidny, wykonany zgodnie z projektem obiekt. Nasze szalety posiadają wysoką odporność na podwyższoną wilgotność i ogień, agresywne działanie moczu oraz środków chemicznych, w pełni ocynkowaną ogniowo konstrukcję (trwałość od 20 do 65 lat), specjalną wzmocnioną budowę wrzutnika wraz z alarmem, szereg czujników reagujących np. na ogień oraz skoki napięcia, powłokę elewacji z antygraffiti, ścianki budynku o podwyższonej wytrzymałości, sterowanie bezdotykowe (brak pokręteł oraz gałek), wandaloodporne przyciski, lustro ze stali nierdzewnej, elementy sterowania w dedykowanej komorze technicznej, oraz ogrzewanie podłogowe.

Nowoczesne szalety miejskie

Toalety Budotechniki cechuje stabilna, solidna, statyczna, żelbetowa, prefabrykowana konstrukcja, wykończona szczelnie wykładziną PCV gr. 4 mm, dach z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym, Wewnętrzna powierzchnia ścian zmywalna w kolorze białym oraz ze stali nierdzewnej (zależnie od pakietu wyposażenia) oraz  (tylko u nas) okno PCV uchylne z szybą bezpieczną.

Przewijaki dla niemowląt

Wszystkim inwestorom polecamy wyposażenie toalet publicznych w niezwykle użyteczne dla rodzin przewijaki dla niemowląt. Wykonane z bezpiecznego tworzywa, odpowiednio zabezpieczone gwarantują wysoki komfort użytkowania. Mamy nadzieję, że przewijaki dla niemowląt staną się powszechne i obecne we wszystkich toaletach publicznych w Polsce.

Szalety publiczne, a pisuary

Jako opcje wyposażenia proponujemy również znane z męskich kabin pisuary, które zwiększają funkcjonalność toalety publicznej. Wierzymy, że nowoczesne automatyczne toalety publiczne powinny być wyposażone w urządzenia i rozwiązania najwyższej jakości. Dlatego każda nasza toaleta publiczna spełnia wszelkie wymogi prawne, jak również jest wygodna dla użytkownika.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Nasza firma jest prekursorem, kreatorem innowacji oraz liderem na rynku w segmencie toalet publicznych w Polsce. Wiele lat doświadczeń wpłynęło na obecny kształt, wygląd oraz wysoką jakość projektowanych oraz produkowanych przez nas szaletów miejskich. Mamy świadomość odpowiedzialności i istotnej roli jaka dla użytkowników pełnią zlokalizowane w przestrzeni publicznej toalety. Dlatego właśnie niezmiennie od wielu lat udoskonalamy nasze szalety miejskie, aby transparentne zapewnić zawsze najwyższy stopień bezpieczeństwa, higieny, komfortu, funkcjonalności dla użytkowników.

Szalety miejskie najwyższej jakości

Od początku naszym priorytetem jest PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ, którą regularnie potwierdzamy poprzez audyty, kontrole oraz różnego typu certyfikaty bezpieczeństwa oferowanych konstrukcji i automatycznych toalet.

Higiena, czystość, bezpieczeństwo

Toaleta publiczna jest szczególnym pomieszczeniem, w którym w czasach koronawirusa niezwykle ważna stała się dbałość o najwyższy możliwy standard higieny, czystości oraz bezpieczeństwa. Maksymalną ochronę w tym zakresie także przed drobnoustrojami oraz zarazkami w naszych szaletach gwarantujemy dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki przeciwwirusowej TitanSolid™, jak również użyciu bezdotykowej armatury, całkowitego ograniczenia ilość miejsc kontaktu użytkownika, zminimalizowania wystających elementów, doboru odpowiednich materiałów okładzin w tym nieprzepuszczalnej antypoślizgowej podłogi łagodnie wywiniętej na ściany oraz urządzeniom takim jak: dyfuzor zapachów, samoczyszcząca się podwieszana misa ustępowa. Dzięki temu każda nasza toaleta publiczna jest czysta i bezpieczna.

Automatyczne toalety miejskie

Wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownika oraz spokoju administratora gwarantuje również szereg czujników, dedykowanych systemów oraz urządzeń spełniających normy certyfikatów CE, oraz B, przycisk alarmu i wezwania pomocy z zewnątrz, opcja powiadomień SMS dla inwestora, system ppoż. w koszu na śmieci oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny toalet publicznych Budotechniki. Każda nasza publiczna toaleta to wysoka jakość i bezpieczeństwo.

Przystosowanie dla niepełnosprawnych

Toalety publiczne Budotechniki spełniają wszystkie wymogi związane z przystosowaniem dla osób z niepełnosprawnościami. Wyposażone są w szereg dedykowanych, bezpiecznych uchwytów i poręczy, które często pomocne są również osobom sprawnym oraz starszym. Obiekty posiadają prawidłową przestrzeń manewrową, urządzenia na odpowiednich wysokościach, a dodatkowo mogą być wyposażone w drzwi przesuwne, moduł audio instrukcji korzystania z toalety publicznej, instrukcje w alfabecie Braille’a oraz specjalne oznaczenia.

Innowacje Budotechniki

Budotechnika jako lider wdrażania innowacji w branży toalet publicznych wprowadziła jako pierwsza na polskim rynku wiele rozwiązań, które obecnie są powszechne i oczekiwane przez użytkowników takich jak ładowarki indukcyjne oraz USB, wrzutnk z możliwością płacenia zbliżeniowo, instrukcję głosową obsługi toalety publicznej z myślą o osobach z niepełnosprawnościami, automatyczny autorski podajnik papieru toaletowego oraz wiele innych urządzeń oraz systemów. Na uwagę zasługuje również design produkowanych przez nas szaletów, automatycznych toalet oraz wprowadzone do oferty nowoczesne elewacje typu mur pruski, oraz beton architektoniczny. Inwestycja w toalety publiczne Budotechniki jest gwarancją solidności, największego w Polsce doświadczenia, oraz nowoczesnego wzornictwa.

Toalety publiczne przepisy

Toalety publiczne muszą spełniać określone wymogi, co jest związane z higieną oraz bezpieczeństwem pomieszczenia. Przepisy dotyczące publicznych toalet reguluje Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Warunki techniczne, jakie muszą spełniać toalety publiczne, dotyczą przede wszystkim minimalnych wymiarów pomieszczeń, liczby toalet, pisuarów i umywalek, które zależą od liczby osób, które będą z nich korzystać.

Toalety publiczne wymiary

Jeśli chodzi o wymiary toalety publicznej, normy nakazują, aby ściany pomieszczenia sanitarnego miały co najmniej 2 metry wysokości. Natomiast w przypadku pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, powinny mieć one wysokość w świetle co najmniej 2,5 m. Niezwykle istotne są również kwestie dostępności dla osób niepełnosprawnych Wymagania w tym zakresie dotyczą głównie możliwości swobodnego poruszania w toalecie publicznej za pomocą wózka inwalidzkiego.

Toalety publiczne projekt

Projektując toalety publiczne, należy mieć na względzie wiele kwestii określanych przez prawo, na przykład wymiary toalety publicznej, normy dotyczące urządzeń sanitarnych, oświetlenia, czy też wentylacji. Ważne jest także umiejscowienie urządzeń w budynku, umywalki, miski sedesowej czy też pisuaru. Jeśli więc chodzi o toalety publiczne, rzut oraz projekt powinien być rozpisany jasno i czytelnie, zawierając wszystkie niezbędne elementy, które ma posiadać toaleta publiczna.

Toaleta publiczna – projekt miejski

Toaleta publiczna – projekt, którym możemy się pochwalić, właśnie czeka na Ciebie i Twoje miasto. Publiczne WC nie musi już przypominać scen z horroru. Staramy się, by toalety produkowane przez naszą firmę spełniały wszystkie wymagania higieny, komfortu, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, ponieważ zależy nam na inicjatywach społecznych. Nasza toaleta publiczna, projekt oraz wykonanie zasługują na uwagę nie tylko w wielkich miastach, ale także w ośrodkach wycieczkowych, gdzie zapotrzebowanie jest jeszcze większe.

Przewijak – toaleta publiczna

Prezentujemy przewijak toaleta publiczna. Jest to specjalna konstrukcja pozwalająca rodzicom na spokojne i – przede wszystkim – bezpieczne przewinięcie swojego maluszka w czasie pobytu poza domem. Dążymy do tego, by przewijak toaleta publiczna stał się absolutnym standardem, ponieważ wiemy jak ważne jest to dla zachowania komfortu i higieny. Wybierając naszą firmę, która jest wiodącym innowatorem na polskim rynku, wybierasz mądre i nowoczesne rozwiązania dla całej rodziny. Cena ustalana jest indywidualnie.

Toaleta publiczna – wierzymy w przyszłościowe konstrukcje

Toaleta publiczna to niewątpliwie potrzebny obiekt nie tylko w galeriach handlowych i na dworcach, ale także w parkach, na starówkach i w innych obiektach, w których jest stały przepływ ludzi. Toaleta publiczna naszego projektu i wykonania spełnia najwyższe standardy. Nie zapominamy o potrzebach ludzkich, dlatego konstruujemy modele dostosowane do osób niepełnosprawnych oraz rodziców z dziećmi. Zdajemy sobie także sprawę, że nie każdy jest dobrym obywatelem, dlatego nasze obiekty są maksymalnie wandaloodporne dzięki swojej stabilnej konstrukcji.

Solidne toalety publiczne wykonane z myślą o wszystkich

Toalety publiczne wykonane przez firmę Budotechnika to stabilne konstrukcje mieszczące od jednego do kilku stanowisk. Mamy na sercu dobro innych, dlatego nasze toalety przystosowane są do osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi, którzy potrzebują nieco więcej miejsca niż osoby w pełni sprawne. Nowoczesne toalety publiczne to nie tylko czyste i sterylne pomieszczenia, ale także ciekawe rozwiązania z zewnątrz. W zależności od potrzeb miasta, mogą one wyglądać naprawdę współcześnie – z podświetlanymi elementami lub możliwością zaaplikowania mapy miasta.

Wymiary toalety – jakie powinny być?

Wymiary toalety publicznej powinny być takie, by dorosła osoba o co najmniej średniej budowie ciała była w stanie spełnić swoje podstawowe potrzeby fizjologiczne. Wymiary toalety publicznej zostały oczywiście sprecyzowane w odpowiedniej ustawie, co do której się stosujemy. W rozporządzeniu czytamy więc, że ustęp publiczny powinien mieć kabiny ustępowe o wymiarach co najmniej 1,5m długości na 1m szerokości, a w toalecie publicznej co najmniej jedna z kabin powinna być przystosowana do osób niepełnosprawnych.