Automatyczne Toalety publiczne Budotechniki WC MINI / TOP / CITY

Szalet publiczny -automatyczne toalety miejskie - nowoczesne toalety publiczne

GWARANTUJEMY SPOKÓJ INWESTORA

Jako jedyna firma na rynku zapewniamy spokój inwestora. Brzmi nieprawdopodobnie? Jednak takie są fakty. Naszych klientów (kilkaset realizacji na terenie całej Polski), obejmujemy niezwykle wysokim poziomem obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej bez ukrytych haczyków, plomb oraz kosztów. Mamy świadomość, że szalety miejskie należą do inwestycji, mających służyć przez naprawdę wiele lat. Wybierając w pełni zgodne z prawem budowlanym oraz wieloma światowymi normami toalety publicznej od Budotechniki zyskujecie Państwo pewność dobrze i zasadnie wydanych środków finansowych.  Warto dołączyć do licznego grona zadowolonych klientów Budotechniki. Kilkadziesiąt lat doświadczenia w produkcji nowoczesnych automatycznych toalet publicznych jest naszą najlepszą referencją.

[vc_column_texnt]Publiczna ubikacja - jakie są minimalne wymiary wc publicznego? - nowoczesne toalety publiczne[/vc_column_text]

Wandaloodpornść, solidna konstrukcja

Toalety publiczne Budotechniki przeciwdziałają aktom wandalizmu gwarantując inwestycję w trwały, wytrzymały, solidny, wykonany zgodnie z projektem obiekt. Nasze szalety posiadają wysoką odporność na podwyższoną wilgotność i ogień, agresywne działanie moczu oraz środków chemicznych, w pełni ocynkowaną ogniowo konstrukcję (trwałość od 20 do 65 lat), specjalną wzmocnioną budowę wrzutnika wraz z alarmem, szereg czujników reagujących np. na ogień oraz skoki napięcia, powłokę elewacji z antygraffiti, ścianki budynku o podwyższonej wytrzymałości, sterowanie bezdotykowe (brak pokręteł oraz gałek), wandaloodporne przyciski, lustro ze stali nierdzewnej, elementy sterowania w dedykowanej komorze technicznej, oraz ogrzewanie podłogowe.

Nowoczesne szalety miejskie

Toalety Budotechniki cechuje stabilna, solidna, statyczna, żelbetowa, prefabrykowana konstrukcja, wykończona szczelnie wykładziną PCV gr. 4 mm, dach z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym, Wewnętrzna powierzchnia ścian zmywalna w kolorze białym oraz ze stali nierdzewnej (zależnie od pakietu wyposażenia) oraz  (tylko u nas) okno PCV uchylne z szybą bezpieczną.

automatyczne toalety miejskie - automatyczne toalety publiczne - nowoczesne toalety publiczne

Przewijaki dla niemowląt

Wszystkim inwestorom polecamy wyposażenie toalet publicznych w niezwykle użyteczne dla rodzin przewijaki dla niemowląt. Wykonane z bezpiecznego tworzywa, odpowiednio zabezpieczone gwarantują wysoki komfort użytkowania. Mamy nadzieję, że przewijaki dla niemowląt staną się powszechne i obecne we wszystkich toaletach publicznych w Polsce.

Szalety publiczne, a pisuary

Jako opcje wyposażenia proponujemy również znane z męskich kabin pisuary, które zwiększają funkcjonalność toalety publicznej. Wierzymy, że nowoczesne automatyczne toalety publiczne powinny być wyposażone w urządzenia i rozwiązania najwyższej jakości. Dlatego każda nasza toaleta publiczna spełnia wszelkie wymogi prawne, jak również jest wygodna dla użytkownika.

utrzymania wymagań higieniczno sanitarnych - toalety wolnostojące - automatyczne toalety

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Nasza firma jest prekursorem, kreatorem innowacji oraz liderem na rynku w segmencie toalet publicznych w Polsce. Wiele lat doświadczeń wpłynęło na obecny kształt, wygląd oraz wysoką jakość projektowanych oraz produkowanych przez nas szaletów miejskich. Mamy świadomość odpowiedzialności i istotnej roli jaka dla użytkowników pełnią zlokalizowane w przestrzeni publicznej toalety. Dlatego właśnie niezmiennie od wielu lat udoskonalamy nasze szalety miejskie, aby transparentne zapewnić zawsze najwyższy stopień bezpieczeństwa, higieny, komfortu, funkcjonalności dla użytkowników.

Szalety miejskie najwyższej jakości

Od początku naszym priorytetem jest PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ, którą regularnie potwierdzamy poprzez audyty, kontrole oraz różnego typu certyfikaty bezpieczeństwa oferowanych konstrukcji i automatycznych toalet.

toalety myjące się automatycznie wyposażone w suszenia ciepłym powietrzem - automatyczne toalety

Higiena, czystość, bezpieczeństwo

Toaleta publiczna jest szczególnym pomieszczeniem, w którym w czasach koronawirusa niezwykle ważna stała się dbałość o najwyższy możliwy standard higieny, czystości oraz bezpieczeństwa. Maksymalną ochronę w tym zakresie także przed drobnoustrojami oraz zarazkami w naszych szaletach gwarantujemy dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki przeciwwirusowej TitanSolid™, jak również użyciu bezdotykowej armatury, całkowitego ograniczenia ilość miejsc kontaktu użytkownika, zminimalizowania wystających elementów, doboru odpowiednich materiałów okładzin w tym nieprzepuszczalnej antypoślizgowej podłogi łagodnie wywiniętej na ściany oraz urządzeniom takim jak: dyfuzor zapachów, samoczyszcząca się podwieszana misa ustępowa. Dzięki temu każda nasza toaleta publiczna jest czysta i bezpieczna.

Automatyczne toalety miejskie

Wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownika oraz spokoju administratora gwarantuje również szereg czujników, dedykowanych systemów oraz urządzeń spełniających normy certyfikatów CE, oraz B, przycisk alarmu i wezwania pomocy z zewnątrz, opcja powiadomień SMS dla inwestora, system ppoż. w koszu na śmieci oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny toalet publicznych Budotechniki. Każda nasza publiczna toaleta to wysoka jakość i bezpieczeństwo.

automatyczne toalety miejskie - automatyczne toalety publiczne - w przestrzeni publicznej

Przystosowanie dla niepełnosprawnych

Toalety publiczne Budotechniki spełniają wszystkie wymogi związane z przystosowaniem dla osób z niepełnosprawnościami. Wyposażone są w szereg dedykowanych, bezpiecznych uchwytów i poręczy, które często pomocne są również osobom sprawnym oraz starszym. Obiekty posiadają prawidłową przestrzeń manewrową, urządzenia na odpowiednich wysokościach, a dodatkowo mogą być wyposażone w drzwi przesuwne, moduł audio instrukcji korzystania z toalety publicznej, instrukcje w alfabecie Braille’a oraz specjalne oznaczenia.

toaleta wolnostojąca wymiary można dostosować do potrzeb - automatyczne toalety

Innowacje Budotechniki

Budotechnika jako lider wdrażania innowacji w branży toalet publicznych wprowadziła jako pierwsza na polskim rynku wiele rozwiązań, które obecnie są powszechne i oczekiwane przez użytkowników takich jak ładowarki indukcyjne oraz USB, wrzutnk z możliwością płacenia zbliżeniowo, instrukcję głosową obsługi toalety publicznej z myślą o osobach z niepełnosprawnościami, automatyczny autorski podajnik papieru toaletowego oraz wiele innych urządzeń oraz systemów. Na uwagę zasługuje również design produkowanych przez nas szaletów, automatycznych toalet oraz wprowadzone do oferty nowoczesne elewacje typu mur pruski, oraz beton architektoniczny. Inwestycja w toalety publiczne Budotechniki jest gwarancją solidności, największego w Polsce doświadczenia, oraz nowoczesnego wzornictwa.

Toalety publiczne przepisy

Toalety publiczne muszą spełniać określone wymogi, co jest związane z higieną oraz bezpieczeństwem pomieszczenia. Przepisy dotyczące publicznych toalet reguluje Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Warunki techniczne, jakie muszą spełniać toalety publiczne, dotyczą przede wszystkim minimalnych wymiarów pomieszczeń, liczby toalet, pisuarów i umywalek, które zależą od liczby osób, które będą z nich korzystać.

Toalety publiczne wymiary

Jeśli chodzi o wymiary toalety publicznej, normy nakazują, aby ściany pomieszczenia sanitarnego miały co najmniej 2 metry wysokości. Natomiast w przypadku pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, powinny mieć one wysokość w świetle co najmniej 2,5 m. Niezwykle istotne są również kwestie dostępności dla osób niepełnosprawnych Wymagania w tym zakresie dotyczą głównie możliwości swobodnego poruszania w toalecie publicznej za pomocą wózka inwalidzkiego.

Toalety publiczne projekt

Projektując toalety publiczne, należy mieć na względzie wiele kwestii określanych przez prawo, na przykład wymiary toalety publicznej, normy dotyczące urządzeń sanitarnych, oświetlenia, czy też wentylacji. Ważne jest także umiejscowienie urządzeń w budynku, umywalki, miski sedesowej czy też pisuaru. Jeśli więc chodzi o toalety publiczne, rzut oraz projekt powinien być rozpisany jasno i czytelnie, zawierając wszystkie niezbędne elementy, które ma posiadać toaleta publiczna.

Toaleta publiczna – projekt miejski

Toaleta publiczna – projekt, którym możemy się pochwalić, właśnie czeka na Ciebie i Twoje miasto. Publiczne WC nie musi już przypominać scen z horroru. Staramy się, by toalety produkowane przez naszą firmę spełniały wszystkie wymagania higieny, komfortu, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, ponieważ zależy nam na inicjatywach społecznych. Nasza toaleta publiczna, projekt oraz wykonanie zasługują na uwagę nie tylko w wielkich miastach, ale także w ośrodkach wycieczkowych, gdzie zapotrzebowanie jest jeszcze większe.

Przewijak – toaleta publiczna

Prezentujemy przewijak toaleta publiczna. Jest to specjalna konstrukcja pozwalająca rodzicom na spokojne i – przede wszystkim – bezpieczne przewinięcie swojego maluszka w czasie pobytu poza domem. Dążymy do tego, by przewijak toaleta publiczna stał się absolutnym standardem, ponieważ wiemy jak ważne jest to dla zachowania komfortu i higieny. Wybierając naszą firmę, która jest wiodącym innowatorem na polskim rynku, wybierasz mądre i nowoczesne rozwiązania dla całej rodziny. Cena ustalana jest indywidualnie.

Toaleta publiczna – wierzymy w przyszłościowe konstrukcje

Toaleta publiczna to niewątpliwie potrzebny obiekt nie tylko w galeriach handlowych i na dworcach, ale także w parkach, na starówkach i w innych obiektach, w których jest stały przepływ ludzi. Toaleta publiczna naszego projektu i wykonania spełnia najwyższe standardy. Nie zapominamy o potrzebach ludzkich, dlatego konstruujemy modele dostosowane do osób niepełnosprawnych oraz rodziców z dziećmi. Zdajemy sobie także sprawę, że nie każdy jest dobrym obywatelem, dlatego nasze obiekty są maksymalnie wandaloodporne dzięki swojej stabilnej konstrukcji.

Solidne toalety publiczne wykonane z myślą o wszystkich

Toalety publiczne wykonane przez firmę Budotechnika to stabilne konstrukcje mieszczące od jednego do kilku stanowisk. Mamy na sercu dobro innych, dlatego nasze toalety przystosowane są do osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi, którzy potrzebują nieco więcej miejsca niż osoby w pełni sprawne. Nowoczesne toalety publiczne to nie tylko czyste i sterylne pomieszczenia, ale także ciekawe rozwiązania z zewnątrz. W zależności od potrzeb miasta, mogą one wyglądać naprawdę współcześnie – z podświetlanymi elementami lub możliwością zaaplikowania mapy miasta.

Wymiary toalety – jakie powinny być?

Wymiary toalety publicznej powinny być takie, by dorosła osoba o co najmniej średniej budowie ciała była w stanie spełnić swoje podstawowe potrzeby fizjologiczne. Wymiary toalety publicznej zostały oczywiście sprecyzowane w odpowiedniej ustawie, co do której się stosujemy. W rozporządzeniu czytamy więc, że ustęp publiczny powinien mieć kabiny ustępowe o wymiarach co najmniej 1,5m długości na 1m szerokości, a w toalecie publicznej co najmniej jedna z kabin powinna być przystosowana do osób niepełnosprawnych.

Szalety miejskie najwyższej jakości

Szalety miejskie co to jest

Przebywając w mieście doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne i potrzebne mogą być toalety miejskie. Ich dostępność wpływa zarówno na wygodę przemieszczenia się po mieście, ale także na komfort wykonywanych zadań. Szalety miejskie to nic innego jak toalety miejskie, dzięki którym będziesz mógł zrealizować swobodnie swoją potrzebę. Toalety użyteczności publicznej to wynalazek, z którego korzystają chętnie wszyscy ludzie. Dlaczego? Ponieważ gwarantuje on nieopisaną wygodę i komfort.

Szalety miejskie producent

Nie jest tajemnicą, że aby w pełni cieszyć się zaletami tych obiektów kluczowe są warunki, jakie oferują toalety publiczne. Wymagania małe nie są – w końcu chodzi zarówno o wygodę, jak i higienę. Nowoczesne toalety miejskie wyróżniają się wieloma rozwiązaniami, które gwarantują ich czystość i schludność. Nie powinno być zaskoczeniem, że różnią się między sobą toalety miejskie. Producent w zależności od polityki firmy stawia na inne rozwiązania i dodatkowe funkcje, które mają wpływ na jakość obiektów oraz komfort z korzystania.

Toalety miejskie cena

Niektóre z toalet są darmowe, natomiast niektóre wymagają dodatkowej opłaty. Obie z tych sytuacji mają swoje wady i zalety. Jednak należy pamiętać, że muszą być utrzymane w czystości toalety publiczne. Cena za skorzystanie za pewne będzie zależała od miejsca i częstotliwości użytkowania. Warto również pamiętać, że bogata oferta obiektów sprawia, że dostępne są różnorodne toalety publiczne. Ceny tych produktów są bezpośrednio uzależnione od zastosowanych rozwiązań i udogodnień dla korzystających.

Szalety publiczne

Toalety publiczne szalety są niekwestionowanym udogodnieniem niemal każdego miasta. Dzięki nim możesz z łatwością zrealizować swoją potrzebę nawet wtedy, gdy znajdujesz się w centrum i biegniesz na kolejne spotkanie. Miejskie toalety publiczne to gwarancja tego, że z łatwością zadbasz o swoją wygodę i komfort podczas długiego i ciężkiego dnia na mieście. Warto pamiętać jednak, że należy dbać o toalety publiczne i w centrach handlowych. Cennik w tych miejscach nie jest rzadkością. Uiszczenie odpowiedniej opłaty ma wpływ na porządek i higienę w tym miejscu.

Nowoczesne toalety miejskie

Nie jest zaskoczeniem fakt, że automatyczne toalety publiczne pojawiają się coraz częściej w miastach. To udogodnienie zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Jeśli stoisz na straży miasta lub prowadzisz duże przedsięwzięcie, warto przemyśleć wyposażenie go w toalety publiczne. Normy, o których należy pamiętać podczas montowania toalet publicznych będą miały wpływ zarówno na czystość wewnątrz obiektu, jak i w jego otoczeniu. Nowe toalety miejskie w dużych i małych miastach to dodatek, który obowiązkowo powinien znaleźć swoje miejsce.

Toalety publiczne samoczyszczące

Ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza pod kątem higieny i czystości, są toalety samomyjące. Takie udogodnienie sprawia, że wynajmowanie zewnętrznego serwisu sprzątającego nie będzie konieczne. Nowe toalety miejskie, które wyposażone są w to rozwiązanie, będą zawsze czyste, schludne i gotowe na nowo odwiedzających. Toalety publiczne automatyczne to rodzaj toalet publicznych, które coraz częściej spotykane są w miastach. Pozwalają one zaoszczędzić cenne środki oraz czas. Pamiętaj, że toalety publiczne kontenerowe mogą być schludnym miejscem – wystarczy o nie zadbać. Nasze toalety sprawdzą się również dobrze w centrach handlowych, gdzie tak ważna jest czystość, ze względu na to że przenoszona jest tam choroba brudnych rąk.

Toaleta samoczyszcząca

To nowoczesne i w pełni automatyczne rozwiązanie pomaga zachować czystość w publicznych toaletach. Jeżeli szukacie rozwiązań do toalet publicznych, to jednym z najlepszych jest toaleta samoczyszcząca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Toalety samokompostujące

Toalety samokompostujące to higieniczne i bezpieczne rozwiązanie. Warto jednak pamiętać o zachowaniu odpowiednich norm i zasad, jeśli montujesz toalety publiczne. Odległości obiektu od innych budynków ma tutaj kluczowe znaczenie. Nawet jeśli zdecydujesz się na toalety samokompostujące, które odseparowują nieczystości od siebie, musisz pamiętać o tych zasadach. Tylko w ten sposób prawidłowo zadbasz o czystość i higienę samego obiektu, jak i jego otoczenia. Toalety publiczne oznaczenia właściwe muszą mieć. Dla zachowania czystości i porządku.

Toalety publiczne rzut

Nie jest zaskoczeniem, że nie są zwolnione z norm i zasad toalety publiczne. Przepisy bhp jasno określają usytuowanie toalet publicznych oraz wszelkie inne zasady, które muszą być przestrzegane podczas montowania toalet miejskich. Dla przykładu, w każdej toalecie miejskiej powinna znaleźć się co najmniej jedna umywalka na grupę 20 osób, a ściany w obiekcie nie powinny być niższe niż dwa metry. Stosowanie się do zasad BHP ma bezpośredni wpływ na użyteczność i funkcjonalność obiektu. Tylko w ten sposób zadbasz o ich przepisowość.

Wymiary toalety publicznej normy

Należy pamiętać, że muszą spełniać określone normy toalety publiczne. Zamknięte mogą one zostać zawsze wtedy, gdy obiekt nie będzie nadawał się do użytku lub gdy będzie zbyt zaniedbany. miejskie toalety publiczne mają za zadanie ułatwiać funkcjonowanie w mieście mieszkańcom i turystom, dlatego powinny być one na odpowiednim poziomie. Tylko dbając o określone zasady i przepisy sprawisz, że toalety publiczne będą cieszyć się popularnością i dobrym słowem odwiedzających. Aby zadowolenie wzrosło konieczne jest zadbanie o odpowiednie wymiary obiektu, tak aby były dopasowane do wymagań i potrzeb wszystkich.

Toalety publiczne warunki techniczne

Aby wszyscy mogli skorzystać z toalety konieczne jest zadbanie o jej wymiary i odpowiednią lokalizację. Zastosuj odpowiednie kroki jeśli chcesz, by każdy mógł znaleźć toalety publiczne. Aplikacja to tylko jeden z nich. Dzięki mobilnym rozwiązaniom każdy będzie mógł zlokalizować toaletę publiczną, która znajduje się najbliżej niego. Dzięki temu zadowolenie, a także popularność i funkcjonalność obiektów znacznie wzrośnie. Podejmowanie nietradycyjnych sposobów zachęci do odwiedzania i korzystania z toalet.

Toalety publiczne producent

Popularne są kontenerowe toalety publiczne. Cena ich zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od zastosowanych rozwiązań i użytych do produkcji materiałów. Jedno jest pewne – powinny być one jak najwyższej jakości. Wszystko po to, aby toalety miejskie pełniły swoje zadanie jak najdłużej. Nierzadko elementem krajobrazu stają się właśnie kontenerowe toalety miejskie. Cena obiektu jest uzależniona również od kwestii estetycznych. Im bardziej dostosowany do przestrzeni wygląd, tym cena może być wyższa. Ponadto nasze toalety współpracują ze najnowszymi rodzajami kratek wentylacyjnych.

Samoczyszcząca toaleta

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy złapie nas ból brzucha i będziemy musieli pędzić do toalety. Jeśli zdarzy się to w centrum miasta, a nie bardzo mamy się dokąd udać, pozostaje nam publiczna toaleta. Nic więc dziwnego, ze chcemy, aby była czysta i przyjazna dla człowieka. Takim rozwiązaniem może być samoczyszcząca toaleta, która stanowi niebanalne, bardzo oryginalne udogodnienie. Pozwala zaoszczędzić środki, jak i cenny czas. Tego rodzaju projekty coraz częściej pojawiają się w naszych miastach.

Kioski drewniane

Choć kioski są obecnie coraz rzadziej wykorzystywane, bardzo często zdarza się, że w którymś miejscu jest bardzo pożądany. Kioski drewniane to najlepszy wybór, ponieważ wykonane są z materiałów naturalnych, wysokiej jakości. Ponadto, drewniane kioski można przemalować, są wytrzymałe i dość odporne na warunki atmosferyczne. Drewniane konstrukcje nie są tak ciężkie, jak metalowe, łatwo je rozebrać, a także przetransportować. Jeśli nie wiesz, co wybrać, a chcesz postawić gdzieś niewielką budkę i prowadzić biznes, koniecznie postaw na drewniane kioski.

Samoczyszcząca się toaleta

Publiczna toaleta dla jednych to bardzo dobre rozwiązanie, dla innych jednak nieco krępujące. Nie każdy bowiem chce korzystać z toalety, w której wcześniej był ktoś inny. Jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy dopadnie nas ból brzucha wymagający wizyty w toalecie. Świetnym rozwiązaniem w publicznej toalecie może okazać się samoczyszcząca się toaleta, która samodzielnie dba o czystość, a przy okazji jest niezwykle przyjazna dla człowieka. Takie cudowne rozwiązanie znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

Polecane artykuły na blogu: