gabloty podświetlane, gabloty informacyjne cennik

GABLOTY INFORMACYJNE OGŁOSZENIOWE

Informacja jest w dzisiejszym świecie niezmiernie ważna, dlatego powinna być odpowiednio zaprezentowana. Zewnętrzne gabloty informacyjne Budotechniki od wielu lat z powodzeniem służą do realizacji tego celu.

GABLOTY INFORMACYJNE ZEWNĘTRZNE

Niezmiennie popularne, obecne w wielu miastach i gminach w Polsce występują w wersji naściennej lub wolnostojącej. Gabloty zewnętrzne służą między innymi do prezentacji informacji, komunikatów oraz aktualnych wydarzeń kulturalnych. Gabloty zewnętrzne podświetlane, oświetlone są za pomocą świetlówek LED równomiernie rozpraszających światło. Gabloty zewnętrzne podświetlane dobrze sprawdzą się w miejscach, gdzie dostęp do informacji potrzebny jest przez całą dobę.

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Solidna konstrukcja od lat jest cechą wyróżniającą oferowane przez naszą firmę gabloty ogłoszeniowe. Doskonale rozumiemy, że inwestycja w tego typu element małej architektury jest dokonywana z myślą o wieloletnim funkcjonowaniu gabloty w przestrzeni miejskiej. Dlatego podczas procesu produkcji gablot ogłoszeniowych wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Dbamy również o każdy detal, który może wpłynąć na bieżącą eksploatację gablot ogłoszeniowych, informacyjnych biorąc pod uwagę zmienne warunki atmosferyczne w przypadku konstrukcji zewnętrznych. Montowane przez nas LED-owe moduły oświetleniowe gwarantują natomiast niskie zużycie energii oraz długą żywotność.

Budowa kształt wyposażenie

Gabloty wykonane są z systemowych profili aluminiowych Budotechniki lakierowanych proszkowo w kolorach wg palety RAL lub anodowanych na kolor naturalnego aluminium. System kompletują profile wykończeniowe, łączniki, uszczelki, zawiasy i zamki.  Oferowane przez nasza firmę gabloty posiada certyfikat bezpieczeństwa pozwalający na oznakowanie ich unijnym symbolem CE. Jest to nie tylko gwarancja jakości i bezpieczeństwa użytkowania, ale przede wszystkim zwolnienie z odpowiedzialności za przekazanie do użytku publicznego potencjalnie niebezpiecznych urządzeń elektrycznych. O korzyściach i ograniczeniach związanych z eksploatacją gablot chętnie poinformujemy Państwa mailowo lub tel.

gabloty podświetlane, gabloty informacyjne cennik

FUNKCJONALNE I NOWOCZESNE 

Od kilkudziesięciu lat produkujemy dla Państwa gabloty ogłoszeniowe, informacyjne głównie do zastosowań zewnętrznych. Nasze gabloty, tablice ogłoszeniowe opierają się o sprawdzone rozwiązania oraz trwałe elementy gwarantujące wieloletnią bezawaryjną pracę. Posiadamy szerokie portfolio naszych realizacji z całej Polski (ponad 8 tysięcy obiektów) poparte licznymi referencjami. Dokładamy wielu starań, aby oferowane gabloty wewnętrzne i zewnętrzne odpowiadały zarówno na współczesne potrzeby pod względem designu oraz funkcjonalności np dzięki zastosowaniu multimedialnych ekranów LCD FULL HD, paneli fotowoltaicznych, czujników zmierzchowych, portów USB, indukcji oraz miejsc do  dezynfekcji dłoni.

gabloty na klatki schodowe, tablice ogłoszeń na klatki schodowe

PODOBNE PRODUKTY


Gabloty informacyjne zewnętrzne cennik

Jeśli chodzi o nasze gabloty informacyjne, cena uzależniona jest od wielu czynników. Tworzymy produkty na zamówienie, biorąc pod uwagę życzenia i oczekiwania klientów, zatem cennik najczęściej uzależniony jest od wybranych rozwiązań i materiałów. Naszym priorytetem w tej kwestii jest zawsze doskonały stosunek ceny do jakości.

Gabloty informacyjne podświetlane

Tablice, gabloty informacyjne w naszej ofercie to wysokiej jakości produkty, które znajdują zastosowanie w wielu miejscach użyteczności publicznej. Podświetlane gabloty sprawdzają się doskonale na przykład w przestrzeni miejskiej czy w parku, na skwerach, placach. Oświetlenie pozwala wygodnie czytać informacje umieszczone w gablocie po zapadnięciu zmroku.

Gabloty informacyjne zamykane

Zamykane gabloty informacyjne, które oferujemy, to wysoka jakość i bezpieczeństwo. Takie gabloty ogłoszeniowe, szklane gabloty ogłoszeniowe, tablice znajdują zastosowanie na przykład w szkołach, przestrzeniach należących do spółdzielni mieszkaniowych, takich jak klatki schodowe. Nasze gabloty ogłoszeniowe to produkty najwyższej jakości. Do produkcji gablot, tablic ogłoszeniowych wykorzystujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości.

Gabloty szklane informacyjne

Każda nasza gablota ogłoszeniowa to produkt trwały i estetyczny. W naszej ofercie znajdują się gabloty informacyjne, gabloty zewnętrzne jak i takie, które można stosować wewnątrz budynków. Gabloty szklane, gabloty aluminiowe, każda z nich może być malowana proszkowo – istnieje możliwość pomalowania na życzenie klienta na kolor RAL.

Nasze gabloty informacyjne i ogłoszeniowe oraz tablice ogłoszeniowe zbudowane z profili aluminiowych są przeznaczone na zewnątrz, ale mogą być umieszczane także wewnątrz, w takich miejscach jak klatki schodowe. Każda nasza gablota ogłoszeniowa i gablota informacyjna to gwarancja wygody i estetycznego wykonania.

Tablice ogłoszeń na klatki schodowe

Przedstawiamy tablice ogłoszeń na klatki schodowe, dzięki którym społeczność Twojego bloku oraz osiedla będzie lepiej skomunikowana oraz będzie na czas informowana o wszelkich istotnych sprawach, które dotyczą lokatorów. Właśnie dzięki temu, że w blokach wiszą tablice ogłoszeń na klatki schodowe, można dowiedzieć się o spodziewanych odcięciach prądu lub remontach generalnych. Każda administracja powinna zadbać o takie tablice. Można na nich zawiesić także numery alarmowe oraz stałe numery przydatne lokalnie.

Gabloty podświetlane

Gabloty podświetlane sprawdzają się znakomicie nie tylko na klatkach schodowych. Jest to coraz częstsze rozwiązanie w centrach miast lub na rynkach małych miasteczek, kiedy miasto chce w jakiś sposób zebrać informacje i przekazać je zwiedzającym w sposób atrakcyjny wizualnie. Gabloty podświetlane mogą służyć więc wielu rodzajom firm oraz instytucji. Do niedawna gabloty podświetlane kojarzone były głównie z nowoczesnymi dworcami, jednak na szczęście się to zmienia, a świat idzie do przodu i ułatwianie zdobywania informacji jest na coraz wyższym poziomie.

Gablota info dla Twojego osiedla

Gablota info funkcjonuje w przestrzeni publicznej oraz prywatnej-osiedlowej od wielu lat. Jest to miejsce, w którym administracja budynku, spółdzielnia osiedlowa, a nawet sami lokatorzy mogą poinformować o ważnych wydarzeniach lub wywiesić istotne dla wspólnoty informacje. Gablota info powinna być nie tylko długowieczna, ale także wandaloodporna, ponieważ w wielu miejscach zdarzają się osoby nieszanujące pracy innych ani ich spokoju. Nasze gabloty są stabilne i są w stanie służyć wiernie przez wiele lat.

Gabloty podświetlane

Gabloty podświetlane stanowią nieodłączny element miejskiego krajobrazu, choć coraz częściej spotkać można je na terenach wiejskich lub w mniejszych miasteczkach. Gabloty podświetlane stanowią punkt informacyjny dla wszystkich grup społecznych oraz wiekowych, ponieważ mogą zawierać różne informacje – od lokalnych wydarzeń po ogłoszenia informujące o naprawach czy innych ważnych kwestiach dla lokalnej społeczności. Warto zadbać o to, by gabloty podświetlane znajdowały się w różnych miejscach, by docierały do jak największej liczby osób.

Gabloty informacyjne – cennik

Idąc ulicą, mijając ważny budynek, ważne miejsce często spotykamy gabloty informacyjne. Cennik takiego wyposażenia miast jest zróżnicowany, a konkretna kwota zależeć będzie od wielkości gabloty, od użytych do jej produkcji materiałów, a także od dodatków, w jakie została wyposażona – daszek, podświetlenie i wiele więcej. Gablota to przydatny produkt, a w naszej firmie działającej od wielu lat z samymi sukcesami, możesz znaleźć ciekawe, doskonale się prezentujące gabloty, które zmienią postrzeganie Twojego miasta czy wsi.

Ogłoszeniowe gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnętrzne wykonane z profili aluminiowych anodowanych to najlepsza jakość wśród gablot informacyjnych.