WIATY NA ZAMÓWIENIE

W ramach rozwoju naszej oferty cześć modeli wiat przystankowych nie występuje już w toku seryjnej produkcji. Konstrukcje pod nazwami: Beta, Silesia, Urbi, Smyk, Orion Al, Sigma oraz Omega dostępne są natomiast na Państwa specjalne zamówienie. W przypadku indywidualnych potrzeb, nasze biuro projektowe oraz grono doświadczonych specjalistów chętnie służy pomocą w realizacji nietypowych wiat przystankowych. Nasz park maszynowy pozwala na sprostanie nawet najbardziej wygórowanym oraz kompleksowym oczekiwaniom oraz projektom.

Galeria ProduktuWiaty przystankowe Silesia oraz Urbi

Pierwsza generacja modelu wiaty przystankowej Silesia zrealizowana na specjalne zamówienie dla największego Centrum Handlowego na Śląsku Silesia City Center. Konstrukcja wzbogacona o duże ilości detali oraz elementów ze stali nierdzewnej z powodzeniem sprawdziła się w różnego typu lokalizacjach w całej Polsce. Podobnie jak aluminiowe, bardzo trwałe wiaty przystankowe w modelu Urbi zaprojektowane z myślą o dużych ambitnych ośrodkach miejskich wraz z odmianę adaptowaną do wymagań Wydziału Architektury Miasta Stołecznego Warszawy.

BETA LEGENDARNA POLSKA WIATA PRZYSTANKOWA 

Linia Beta jest z pewnością najbardziej znaną konstrukcją wiat przystankowych w Polsce, która okazała się krokiem milowym w rozwoju naszej firmy. Stalowe, klasyczne przystanki, dzisiaj zmodernizowane i unowocześnione, zabezpieczone przed korozją poprzez ocynkowanie ogniowe, możemy spotkać nadal w wielu miastach i gminach na terenie niemalże całej Polski. Jest to przykład na uniwersalne wzornictwo, które pomimo upływu lat nie traci na swojej funkcjonalności. Wiaty przystankowe Beta znane są również z popularnej dawniej konfiguracji wraz z kioskiem ALASKA tworząc połączenie zwane potocznie „kioskoprzystankiem”.

Podobne Produkty