WIATY NA ZAMÓWIENIE

W ramach rozwoju naszej oferty cześć modeli wiat przystankowych nie występuje już w toku seryjnej produkcji. Konstrukcje pod nazwami: Beta, Silesia, Urbi, Smyk, Orion Al, Sigma oraz Omega dostępne są natomiast na Państwa specjalne zamówienie. W przypadku indywidualnych potrzeb, nasze biuro projektowe oraz grono doświadczonych specjalistów chętnie służy pomocą w realizacji nietypowych wiat przystankowych. Nasz park maszynowy pozwala na sprostanie nawet najbardziej wygórowanym oraz kompleksowym oczekiwaniom oraz projektom.

Prezentacja Modelu – wiaty na zamówienie

Galeria ProduktuWiaty przystankowe Silesia oraz Urbi

Pierwsza generacja modelu wiaty przystankowej Silesia zrealizowana na specjalne zamówienie dla największego Centrum Handlowego na Śląsku Silesia City Center. Konstrukcja wzbogacona o duże ilości detali oraz elementów ze stali nierdzewnej z powodzeniem sprawdziła się w różnego typu lokalizacjach w całej Polsce. Podobnie jak aluminiowe, bardzo trwałe wiaty przystankowe w modelu Urbi zaprojektowane z myślą o dużych ambitnych ośrodkach miejskich wraz z odmianę adaptowaną do wymagań Wydziału Architektury Miasta Stołecznego Warszawy.

BETA LEGENDARNA POLSKA WIATA PRZYSTANKOWA 

Linia Beta jest z pewnością najbardziej znaną konstrukcją wiat przystankowych w Polsce, która okazała się krokiem milowym w rozwoju naszej firmy. Stalowe, klasyczne przystanki, dzisiaj zmodernizowane i unowocześnione, zabezpieczone przed korozją poprzez ocynkowanie ogniowe, możemy spotkać nadal w wielu miastach i gminach na terenie niemalże całej Polski. Jest to przykład na uniwersalne wzornictwo, które pomimo upływu lat nie traci na swojej funkcjonalności. Wiaty przystankowe Beta znane są również z popularnej dawniej konfiguracji wraz z kioskiem ALASKA tworząc połączenie zwane potocznie „kioskoprzystankiem”.

Podobne Produkty


Konstrukcje wiat na zamówienie

Nowoczesne konstrukcje wiat to jedne z naszych niewątpliwych atutów. Staramy się podążać za duchem czasu, dlatego stawiamy na nowatorskie rozwiązania, które jednak pozostają praktyczne oraz dobrze przyjmowane przez społeczeństwo. Konstrukcje wiat w naszym wykonaniu mogą przybierać różne formy. Nie ograniczamy się do pojedynczych modeli, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że różne społeczności oraz różne lokalizacje potrzebują odrębnych wiat – czy to przystankowych, rowerowych lub przestrzeni dla palaczy.