Indywidualne konstrukcje / Usługi

 Indywidualne podejście 

Centra i węzły przesiadkowe, niestandardowe zadaszenia, pawilony gastronomiczne, kioski handlowe, targowiska miejskie oraz gminne należą do konstrukcji, które obejmujemy szczególnym indywidualnym podejściem. Nasze niezwykle doświadczone biuro projektowe oraz kadra najlepszych specjalistów gwarantuje, że każda realizacja Budotechniki zostanie wykonana według najwyższych standardów. Każde zamówienie dostosowujemy do szczegółowych wymagań klienta. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, starając się sprostać nawet najbardziej zaawansowanym projektom oraz indywidualnym wymaganiom.

Centrum przesiadkowe Źródło fot. Bobrowniki.pl

Obiekty na zamówienie

Budotechnika od wielu lat projektuje i wykonuje szereg nietypowych obiektów o różnym zastosowaniu. Stałą popularnością cieszą się wolnostojące portiernie, pawilony biurowe, strażnice, stróżówki, oraz palarnie. Niektóre z nich charakteryzują się bogatym wyposażeniem w specjalistyczne instalacje CCTV oraz alarmy. Nowoczesne technologie wymagają niestandardowego wyposażenia, mebli i zabezpieczeń. Dlatego, też projekt, wykonanie i nadzór nad realizacją w rękach jednego podmiotu, stanowi gwarancję spójności wizji architekta z realizacją.

USŁUGI

Budotechnika z siedzibą w Pilchowicach świadczy wyspecjalizowane kompleksowe usługi w zakresie obróbki elementów stalowych oraz aluminiowych (gięcia, spawania, lakierowania) oraz laminowania kompozytów od projektu do realizacji. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalna kadra wysokiej klasy specjalistów oraz nowoczesne hale maszynowe stanowią gwarancję realizacji terminowych kontraktów zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Indywidualne podejście oraz dbałość o detale świadczą niezmiennie od 1988 r. o wysokiej jakości wykonanych przez nas elementów. Budotechnika stanowi sprawdzoną markę, której warto zaufać.

Targowisko gminne Pilchowice

Kompleksowa oferta

Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji dużych inwestycji takich jak budowa centrów przesiadkowych, targowisk miejskich, kiosków oraz pawilonów handlowych. W zależności od specyfikacji swoim zakresem robót obejmujemy pełne zagospodarowanie terenu, doprowadzenie wszelkich niezbędnych przyłączy, budowę obiektów handlowych, których jesteśmy bezpośrednim producentem ich montaż oraz oddanie do użytkowania. Możemy zrealizować tego typu inwestycję według otrzymanego projektu, jak również wykonać go dla Państwa w ramach funkcjonującego w Budotechnice biura projektowego zgodnie z systemem “Zaprojektuj i Wybuduj”. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia, uprawnienia, jak również wykwalifikowaną kadrę doświadczonych specjalistów.

Budotechnika Interservice

Na trenie Niemiec funkcjonuje firma Budotechnika Interservice związana z Budotechniką Sp. z o.o. Podmiot realizuje kompleksowe kontrakty w branży automotiv związanej z montażem elementów pojazdów, lakierowaniem, jak również kontrakty w sektorze odlewnictwa. Zapewnia terminową oraz solidną realizację prac. Profesjonalne podejście oraz ogromne doświadczenie pracowników stanowią wizytówkę Budotechniki Interservice.  Więcej informacji znaleźć można na stronie www.budotecnika.de