NAŚCIENNE GABLOTY REKLAMOWE

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Skutecznym narzędziem do jej prezentacji są gabloty reklamowe. W formie naściennej spotykane często w centrach handlowych, sklepach i ich witrynach, restauracjach, marketach, dworcach, lotniskach i innych tego typu miejscach. Estetycznie, wykonane z aluminium, dopasowane do miejsca ekspozycji, podświetlane ledowo gabloty oferujemy w modelach Delfin SD oraz Delfin MV. W ofercie na zamówienie posiadamy również gabloty zewnętrzne wyposażone w ekran LCD umożliwiające prezentację multimediów.

Prezentacja Modelu – Delfin II SD

Prezentacja Modelu – Delfin III SD

Prezentacja Modelu – Delfin MV

Galeria Produktu


SOLIDNA KONSTRUKCJA

Solidna konstrukcja od lat jest cechą wyróżniającą oferowane przez naszą firmę gabloty. Doskonale rozumiemy, że inwestycja w tego typu element małej architektury jest dokonywana z myślą o wieloletnim funkcjonowaniu gabloty w przestrzeni miejskiej. Dlatego podczas procesu produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Dbamy również o każdy detal, który może wpłynąć na bieżącą eksploatację biorąc pod uwagę zmienne warunki atmosferyczne w przypadku konstrukcji zewnętrznych. Montowane przez nas LED-owe moduły oświetleniowe gwarantują niskie zużycie energii oraz długą żywotność.

Budowa kształt wyposażenie

Gabloty wykonane są z systemowych profili aluminiowych Budotechniki lakierowanych proszkowo w kolorach wg palety RAL lub anodowanych na kolor naturalnego aluminium. System kompletują profile wykończeniowe, łączniki, uszczelki, zawiasy i zamki.  Oferowane przez nasza firmę gabloty posiada certyfikat bezpieczeństwa pozwalający na oznakowanie ich unijnym symbolem CE. Jest to nie tylko gwarancja jakości i bezpieczeństwa użytkowania, ale przede wszystkim zwolnienie z odpowiedzialności za przekazanie do użytku publicznego potencjalnie niebezpiecznych urządzeń elektrycznych. O korzyściach i ograniczeniach związanych z eksploatacją gablot chętnie poinformujemy Państwa mailowo lub tel.

FUNKCJONALNE I NOWOCZESNE

Od kilkudziesięciu lat produkujemy dla Państwa gabloty głównie do zastosowań zewnętrznych. Nasze konstrukcje opierają się o sprawdzone rozwiązania oraz trwałe elementy gwarantujące wieloletnią bez awaryjną pracę. Posiadamy szerokie portfolio naszych realizacji z całej Polski (ponad 8 tysięcy obiektów) poparte licznymi referencjami. Dokładamy wielu starań, aby oferowane gabloty odpowiadały zarówno na współczesne potrzeby pod względem designu oraz funkcjonalności np dzięki zastosowaniu multimedialnych ekranów LCD FULL HD, paneli fotowoltaicznych, czujników zmierzchowych, portów USB, indukcji oraz miejsc do  dezynfekcji dłoni.

Podobne Produkty


Gabloty ogłoszeniowe, reklamowe naścienne

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości, produkowane na zamówienie gabloty zewnętrzne otwierane na bok i otwierane do góry, zamykane na zamek, gabloty informacyjne z profili aluminiowych, szkła hartowanego. Każda nasza gablota informacyjna wykonywana jest z troską o szczegóły.

Jeśli interesuje Państwa gablota ogłoszeniowa (gablota dwudrzwiowa czy też otwierana do góry na siłownikach) zachęcamy do kontaktu. Gablota może być w kolorze srebrnym, naturalnym aluminium lub innym, pasującym do zastosowania gabloty oraz do aranżacji w przestrzeni.