Kontakt

SIEDZIBA GŁÓWNA FIRMY
44-145 PILCHOWICE, ul. Bierawka 2a
tel: +48 (32) 235 67 12
office@budotechnika.com.pl 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 07:30 – 15:30
NIP 6310200133, KRS 0000080057

DZIAŁ SPRZEDAŻY

WIATY / GABLOTY 
Jarosław Zdański
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 32 235 69 03
tel kom: +48 601 775 461
jzdanski@budotechnika.com.pl

Mirosław Nowak
Specjalista ds. Sprzedaży
tel kom: +48 601 776 796
mnowak@budotechnika.com.pl

Emilia Skrzypiec
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 32 235 65 03
tel kom: +48 695 539 543
eskrzypiec@budotechnika.com.pl

TOALETY PUBLICZNE
Rafał Jujka
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 32 235 67 14
tel kom: 601 992 690
rjujka@budotechnika.com.pl

Izabela Raniowska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 32 235 69 02
tel kom: 725 145 245
iraniowska@budotechnika.com.pl

KIOSKI / PAWILONY 
mgr inż. Tomasz Jakubowski
Projektant
tel. +48 32 235 65 06
tel kom: +48 500 149 963
tjakubowski@budotechnika.com.pl

ODDZIAŁ NIEMCY
Zweigstelle Deutschland
Fritz-Peters-Straße 40
47447 Moers
Tel: +49(0)2841 6066350

MARKETING 
Marcin Włodarczyk
Specjalista ds. Marketingu i PR
tel. +48 32 235 68 24
tel kom: +48 500 149 961
mwlodarczyk@budotechnika.com.pl

BIURO PROJEKTÓW
mgr inż. Tomasz Jakubowski
Projektant
tel. +48 32 235 65 06
tel kom: +48 500 149 963
tjakubowski@budotechnika.com.pl

ZAOPATRZENIE
Rafał Konieczny
Kierownik Działu Zakupów
tel. +48 32 235 66 86
tel kom: +48 506 174 948
rkonieczny@budotechnika.com.pl

PRODUKCJA
Dawid Ćwielong
Kierownik Produkcji
tel. +48 32 235 60 69
tel kom: +48 500 149 965
dcwielong@budotechnika.com.pl

Mariusz Bernas 
Zastępca Kierownika Produkcji
(toalety publiczne, pawilony)
tel. +48 32 235 66 86
tel kom:+48 661 418 627
mbernas@budotechnika.com.pl

Skontaktuj się z nami