Kariera

Jeśli chcesz mieć wpływ na Twoje otoczenie, z pasją kreować z nami nowoczesne elementy, z których każdego dnia korzystają miliony osób oraz pracować w zgranym zaangażowanym zespole renomowanej firmy oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie. Naszą największą wartością są nasi pracownicy. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju oraz stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Aplikacje oraz zapytania na temat aktualnie prowadzonych procesów rekrutacyjnych uzyskać można poprzez kontakt pod adresem praca@budotechnika.com.pl 

Prosimy, aby każda przesłana aplikacja zawierała następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Jeśli byliby Państwo zainteresowani wzięciem udziału w innych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez firmę Budotechnika Sp. z o.o., prosimy o umieszczenie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Budotechnika Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Administratorem Danych Osobowych jest Budotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Pilchowicach, ul Bierawka 2a. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne (jednak niezbędne do realizacji w/w celu)). Każdej osobie, która przesłała swoje dane, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania. W celu zapoznania się z polityką bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych w naszej w firmie zapraszamy do lektury zakładki RODO, do której link znajduje się w prawym górnym rogu naszej strony.