WIATY ROWEROWE

W dobie dbałości o aktywność fizyczną polecamy Państwu inwestycję w niezwykle popularne oraz pomocne cyklistom wiaty rowerowe, Budotechniki. Proponujemy konstrukcje oparte o design modeli Silesia 2.0, Neptun, Steel oraz Merkury wyposażone w stojak rowerowy, odbojnice, dedykowane oznaczenia graficzne oraz ścianki boczne / tylne puste lub wypełnione szybami, lub belkami drewna.

Nowoczesne wiaty rowerowe

Inne typy oraz wzory wiat rowerowych możemy zaprojektować na Państwa indywidualne i dedykowane zamówienie. Wiaty rowerowe polecamy w szczególności dla szkół, firm prywatnych, ścieżek rowerowych, obiektów sportowych i kulturalnych, ścisłych centrów miast i gmin oraz węzłów i centrów przesiadkowych. Wiata rowerowa to przydatny element wyposażenia przestrzeni miejskiej.

Wiaty rowerowe - Promocja dla szkół 2021 www.budotechnika.com.pl

Galeria ProduktuStojaki rowerowe typu “U”

Każda wiata rowerowa musi mieć odpowiednie stojaki. Użytkownicy rowerów doskonale wiedzą, że najlepszymi, powszechnymi stojakami rowerowymi są konstrukcje w kształcie odwróconej litery “U”. Z myślą o nich oraz Państwa budżecie proponujemy wykonane ze stali nierdzewnej, trwałe oraz efektowne stojaki naszej produkcji. Atrakcyjna cena, solidny, sprawdzony w przestrzeni publicznej materiał, efektowny wygląd oraz wyoblony kształt sprawia, że z pełną odpowiedzialnością jako aktywni i czynni cykliści polecamy Państwu nasze stojaki dla wszystkich wiat rowerowych Budotechniki oraz przestrzeni publicznych.

Stacje naprawcze rowerów Cyklo Majster

Stacje naprawcze rowerów Cyklo Majster są najlepszym rozwiązaniem na szybką i bezproblemową naprawę roweru w przestrzeni publicznej. Dzięki podstawowym najczęściej używanym, trwale przymocowanym i chronionym przed deszczem narzędziom stacje w sprawny sposób umożliwiają samodzielne zreperowanie przedziurawionej dętki, napompowanie opony, wykonanie regulacji siodełka lub też hamulców itp. czynności. Aby ułatwić wykonanie tego typu działań, stacje pozwalają na umieszczenie roweru na specjalnych wspornikach. W szczególności dedykowane są do umiejscowienia w okolicach dróg rowerowych, urzędów oraz obiektów użyteczności publicznej, szkół, hipermarketów, skwerów, parków, centralnych miejsc oraz placów jak również dużych firm prywatnych. Aby zapewnić cyklistom ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi dla ich pojazdów, polecamy inwestycję w stacje naprawcze rowerów Cyklo Majster wraz z wiatami rowerowymi Budotechniki. Przedstawiamy Państwu zalety inwestycji w stacje naprawcze rowerów od Budotechniki: duży wybór narzędzi, bezpłatne użytkowanie, uniwersalne zastosowanie, solidne i trwałe wykonanie, działanie niezależne od pory roku, małe gabaryty stacji wraz z narzędziami, szeroka możliwość ekspozycji loga Inwestora, bezproblemowy montaż w dowolnym miejscu w przestrzeni publicznej, inwestycja w element wspierający popularyzację rowerów jako środka transportu.

Niestandardowe wiaty rowerowe

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, możemy zaprojektować i wykonać niestandardowy model wielostanowiskowej wiaty rowerowej zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Niezwykle doświadczony zespół specjalistów oraz nowoczesna infrastruktura techniczna jest gwarantem realizacji na najwyższym poziomie. Dla zapewnienia jednorodności stylistycznej na Państwa zakładzie proponujemy też inwestycje w zewnetrzne palarnie oraz  wyposażenie ich w jedną z wielu oferowanych przez Budotechnikę gablot informacyjnych oraz reklamowych. Dzięki temu wiata rowerowa i całe otoczenie będzie utrzymane w jednym stylu.

Wyposażenie oraz konstrukcja stacji 

Wyposażenie / Lista nrzędzi: zestaw kluczy imbusowych składanych 2/2.5/3/4/5/6/8, klucz torx 10, klucz torx 25, wkrętak krzyżowy PH2, wkrętak płaski, klucz płaski 8×10, klucz płaski 13×15, łyżki do opon metalowe 2 szt., pompka rowerowa ręczna 11 BAR / 160 PSI. z adapterem na wszystkie zawory rowerowe. Konstrukcja nośna stacji CYKLO MAJSTER wykonana jest z solidnych ocynkowanych stalowych profili co gwarantuje wysoką odporność na korozję. Stacje mogą zostać pomalowanie w dowolnym kolorze dostępnym w palecie RAL. Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia na obudowie loga oraz dodatkowych informacji na temat Inwestora.

Podobne Produkty


Wiata na rower

Wiaty na rowery, wiaty rowerowe – niezbędne w przestrzeni miejskiej w czasach, gdy coraz chętniej wybieramy rower zamiast samochodu. Nasze wiaty wyróżnia wysoka jakość i staranność wykonania.

Wiaty rowerowe producent

Wiata dla rowerów jest niezwykle przydatna w przestrzeni miejskiej, a także w pobliżu budynków użyteczności publicznej, takich jak szkoły czy firmy. Coraz częściej wybieramy aktywny tryb życia i zamiast autobusem czy samochodem, poruszamy się po mieście rowerem. Warto więc pomyśleć o miejscach, w których rower możemy zostawić, a takim miejscem jest wiata rowerowa. Nasze wiaty to gwarancja wysokiej jakości.

Wiaty rowerowe

Wiaty rowerowe przed budynkami, dworcami czy innymi miejscami publicznymi to gwarancja bezpieczeństwa oraz ochrony przed złą pogodą. Wiata rowerowa jest wartym uwagi rozwiązaniem dla wielu przestrzeni.

Wiaty rowerowe na zamówienie

Oferujemy wiaty rowerowe produkowane na zamówienie. Każda wiata rowerowa może zostać dopasowana do prywatnych preferencji zamawiającego.

Wiaty rowerowe cena

Wiaty na rowery mają różne ceny w zależności od zastosowanych rozwiązań. Jeśli interesuje Cię wiata rowerowa, zachęcamy do kontaktu, aby ustalić szczegóły zamówienia.

Zauważyłeś, że na Twoim osiedlu lub w innym zbiorowisku, jak duża firma lub ich zespół, koniecznie trzeba postawić wiaty rowerowe? Cena takiej instalacji jest uzależniona od wielu czynników. Warto mieć na uwadze, że wiata może być na 6 rowerów a może być na całe dziesiątki i wtedy cena jest zdecydowanie inna, dlatego trzeba najpierw zrobić rozeznanie i zorientować się jakie orientacyjne obłożenie byłoby, gdyby postawiło się takie czy inne wiaty rowerowe. Cena jest zawsze do konsultacji oraz podawana w oparciu o pełny wywiad z klientem.

Wiaty rowerowe – producent na medal

Każde miasto stara się być bardziej zielone i ekologiczne niż jeszcze kilka lat temu, dlatego, jeśli chodzi o wiaty rowerowe, producent z wizją to prawdziwy skarb. Staramy się podążać za trendami, dlatego oferujemy naszym klientom nowoczesne wiaty rowerowe. Producent zapewnia doskonałą jakość wykonania oraz bezpieczeństwo pozostawianych rowerów. Wiaty rowerowe zwykle zlokalizowane są na osiedlach, w centrach miast lub przy galeriach handlowych, czyli wszędzie tam, gdzie tętni życie, dlatego warto w nie zainwestować.

Wiaty na rowery inaczej

Nasza oferta wiat rowerowych obejmuje nie tylko nowoczesne i oszklone zadaszenia, ale także takie przypominające z daleka wiaty przystankowe. Takie wiaty rowerowe nie tylko pełnią bardzo istotną funkcję dla wszystkich, którzy lubią poruszać się o dwóch kołach, ale wprowadzają do miasta, a także terenów wiejskich, powiew nowoczesności, którego w wielu miejscach wciąż bardzo brakuje. W wielu miejscach brakuje wiat rowerowych, które schroniłyby pojazdy przed ciężkimi do przewidzenia warunkami atmosferycznymi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkujemy wiaty standardowe oraz na indywidualne zamówienie.