pawilony handlowe producent - z kompletną instalację elektryczną

KIOSKI PORTIERNIE PAWILONY HANDLOWE

Budotechnika jest jednym z najbardziej znanych producentów kiosków, pawilonów handlowych oraz portierni w Polsce. Kilkaset różnego typu realizacji (w tym również nowego formatu dla Ruch S.A., liczne referencje oraz własne biuro projektowe stanowią gwarancję doświadczenia naszej firmy.

Gotowe kioski handlowe – pawilon handlowy z drewna

Oferta Budotechniki obejmuje nowe kioski handlowe na sprzedaż w modelach: Euro, Alaska, Omega, Steel, Open, kioskoprzystanki, różnego typu pawilony handlowe Midi oraz gastronomiczne, których wyposażenie, kształt oraz funkcjonalność zawsze dostosowujemy do wymagań klienta. Główną zaletą tego typu punktów handlowych jest bezpośredni kontakt z klientem, oraz możliwość ekspozycji towarów dostosowana do charakteru prowadzonej działalności. Mogą być to więc małe kioski handlowe, a także większe pawilony. Popularnym rozwiązaniem jest pawilon handlowy z drewna.

Kioski handlowe na sprzedaż

Proponujemy kioski handlowe na sprzedaż, które zostały opracowane w taki sposób, by spełniać wymagania współczesnego świata, a jednocześnie być optymalne cenowo. Mamy w sprzedaży zarówno kioski handlowe na sprzedaż w postaci wolnostojącej, ale także kioskoprzystanki czy wszelkiego typu pawilony handlowe. Cechuje nas indywidualne podejście, dlatego też staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy mają przecież różne potrzeby. Każdy z kiosków może zostać wyposażony w takie elementy jak WC czy systemy alarmowe.

Kioski ruchu na sprzedaż

Kioski ruchu na sprzedaż cieszą się niesłabnącą popularnością, bo choć coraz więcej osób przechodzi na zakupy mobilne, jeśli chodzi o bilety komunikacyjne, to wciąż są one potrzebne. Kioski ruchu czy sklepiki osiedlowe często są pierwszym, o czym myśli się, gdy potrzeba zrobić szybkie zakupy w postaci gazety, gumy do żucia czy wody mineralnej. Kioski ruchu na sprzedaż naszego projektu to nowoczesne, bezpieczne i zaprojektowane z dbałością o szczegóły obiekty, w których można zamontować WC, alarm lub klimatyzację czy inne udogodnienia.

Budka kiosk wolnostojący

Budka kiosk wolnostojący to bardzo popularne rozwiązanie w całej Polsce, jeśli chcemy w niewielkim obiekcie otworzyć punkt usługowy lub handlowy. Budka kiosk wolnostojący może służyć nie tylko do sprzedawania gazet, biletów czy szybkich przekąsek, ale także do wykorzystania jej jako punkt GSM, naprawy kluczy czy innych tego typu usług, które nie wymagają dużej powierzchni, a są potrzebne w wielu miejscach w mieście oraz na terenach wiejskich. Budka kiosk zaprojektowana przez nas spełnia potrzeby współczesnego świata, dlatego warto się nią zainteresować i zaufać naszemu doświadczeniu.

Kiosk ruchu na sprzedaż

W Twojej okolicy brakuje prywatnych sklepików? Oferujemy nowoczesny kiosk ruchu na sprzedaż. Posiada on wiele możliwości konfiguracji i może być postawiony w dowolnym, przeznaczonym do tego miejscu. Kiosk ruchu na sprzedaż dostępny w naszej ofercie może mieć prywatną toaletę, alarm, klimatyzację, oraz szereg innych wygód czy usprawnień, dlatego jego cena finalna może się między sobą różnić, w zależności od dokonanego wyboru. Sprawdź nasze realizacje i podejmij decyzję! Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi.

Galeria Produktu Indywidualne podejście 

Typowy układ jeśli chodzi o kiosk handlowy lub pawilon oraz formy reklamy prasy dostosowujemy indywidualnie do wymagań klienta. Wszystkie pawilony i każdy kiosk handlowy może zostać wyposażony w specjalnie zaprojektowane i wykonane elementy wewnętrzne: WC stałe lub turystyczne, zestawy mebli w tym meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej, klimatyzatory, instalacje alarmowe, oświetleniowe, GSM itd. Kiosk handlowy będzie więc zarówno komfortowy i bezpieczny dla pracowników jak i klientów.

Dedykowane konstrukcje

Polecamy również wyposażanie pawilonów w dochodowe, podświetlane, gabloty reklamowo-prasowe oraz górne kasetony reklamowe w różnych rozmiarach oraz modelach. Nasze konstrukcje kiosków oraz pawilonów projektujemy w sposób umożliwiający wielokrotne ich podnoszenie oraz przewożenie, co bywa kluczowym czynnikiem sukcesu w dobie zmiennego rynku konsumenckiego.

kontenery biurowe, budki handlowe, budki handlowe na sprzedaż, kioski pawilony

Obiekty na zamówienie

Budotechnika od wielu lat projektuje i wykonuje szereg nietypowych obiektów o różnym zastosowaniu. Stałą popularnością cieszą się wolnostojące portiernie, pawilony biurowe, strażnice, stróżówki, oraz palarnie. Niektóre z nich charakteryzują się bogatym wyposażeniem w specjalistyczne instalacje CCTV oraz alarmy.

Kioski i pawilony handlowe bezpośrednio od producenta

Nowoczesne technologie wymagają niestandardowego wyposażenia, mebli i zabezpieczeń. Dlatego, też projekt, wykonanie i nadzór nad realizacją w rękach jednego podmiotu, stanowi gwarancję spójności wizji architekta z realizacją. Zamówienia na tego typu konstrukcje traktujemy zawsze indywidualnie.

portiernia producent, budki handlowe, budki handlowe na sprzedaż, kioski pawilony

Pawilony GASTRO

Wszędzie gdzie znajdują się duże skupiska ludzi, a szczególnie popularne atrakcje kulturalne, turystyczne oraz centra miast możemy spotkać pawilony gastronomiczne. Obiekty tego typu muszą spełniać szereg wymogów, aby mogły być dopuszczone do prowadzenia działalności.

Pawilony kontenery handlowe

Budotechnika wykonała szereg pawilonów gastronomicznych wg. projektów zewnętrznych oraz własnych wraz z kompletem mebli i instalacji. Na uwagę zasługuje pawilon ”GASTRO” zaprojektowany przez nasze biuro projektów, wybrany w kwietniu 2013 r. w drodze konkursu jako oficjalny pawilon handlowo-gastronomiczny Katalogu Mebli Miejskich Miasta Poznań. Charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz szeroką funkcjonalnością, dzięki czemu jest to miejsce przyjazne zarówno dla klientów oraz pracowników. Nasze kioski handlowe: tanie kioski handlowe, które spełniają wszelkie niezbędne normy.

Na parkingach samochodowych dla pracowników ochrony

Podobne Produkty


Kioski handlowe – cena

Jeśli chodzi o nasze kioski handlowe, ceny nie są wysokie. Zależą one w dużej mierze od zastosowanych rozwiązań i materiałów. Nasze kioski handlowe na sprzedaż wyróżnia doskonały stosunek ceny do jakości.

Kioski na sprzedaż w naszej ofercie:

  • małe kioski handlowe,
  • nowe kioski handlowe,
  • tanie kioski handlowe.

Budki handlowe na sprzedaż – wybierz odpowiednie dla siebie

Planujesz otworzyć mały biznes lub prowadzisz go tak długo, że potrzebujesz zmian? Oferujemy budki handlowe na sprzedaż, które doskonale sprawdzają się do postawienia przy przystanku lub innym punkcie większego ruchu. Naszą firmę cechuje indywidualne podejście, dlatego konsultujemy z naszymi klientami dostępne opcje. Budki budowlane na sprzedaż posiadamy w kilku wariantach, a przy tym możesz wybrać czy chcesz mieć WC w środku czy poza budką. Nasze budki posiadają też wiele innych dodatkowych i opcjonalnych funkcjonalności.

Wyposażenie kiosku – w naszym zmieścisz wszystko

Wyposażenie kiosku czasami spędza sen z powiek handlowcom. Warto więc mieć świadomość, że zakupiona budka handlowa spełnia warunki przechowywania różnych produktów. Odpowiednia ilość półek, szafek i ekspozycji to podstawa prowadzenia dobrego handlu. Wyposażenie kiosku dostosowywane jest zawsze do wymagań klienta, ponieważ jeden potrzebuje takich urządzeń jak lodówka czy podłączenie do wody, a inny z kolei większej ekspozycji produktowej. Skontaktuj się z nami i stwórzmy razem wymarzony kiosk.

Kioski handlowe z drewna – idealne na kiermasz

Tym, co nierozerwalnie kojarzy się z każdym świątecznym kiermaszem czy lokalnym festynem są kioski handlowe z drewna. W zależności od wielkości i wyposażenia kiosk handlowy drewniany może stanowić punkt handlowy, gastronomiczny, a nawet usługowy. Staramy się być elastyczni dla naszych klientów, dlatego wszystkie kioski handlowe z drewna są konsultowane z potencjalnymi klientami. Sami uważamy, że dobrze wykonane kioski handlowe z drewna są nie tylko urocze, ale budzą ogromne zaufanie. A z czym Tobie kojarzą się takie kioski? Sprawdźcie ofertę na kiosk handlowy drewniany!

Boksy handlowe wolnostojące

Boksy handlowe wolnostojące to doskonała inwestycja, jeśli zamierzasz uczestniczyć w kiermaszu, targach lub podobnego typu wydarzeniu na świeżym powietrzu. Boksy handlowe wolnostojące to typy kiosków handlowo-usługowych, w których możesz obsługiwać klientów ze swoim towarem. Takie boksy mogą zostać indywidualnie wyposażone, w zależności od tego, jaką gałęzią handlu się zajmujesz. Spożywcze, chemiczne, a także rękodzielnicze – wszystkie sprawdzą się świetnie w takiej przestrzeni. Gwarantujemy kompleksową obsługę oraz słuchanie potrzeb klientów.

Pawilony handlowe z drewna

Boksy handlowe, kioski – to standardowa nazwa budki, która może stanąć w określonym miejscu miasta, aby można w niej było zakupić bilety, drożdżówki, prasę czy inne produkty pierwszej potrzeby. Pawilony handlowe z drewna to kolejna propozycja dla osób, które źle czują się w tradycyjnych kioskach z metalu, szkła, aluminium. Drewniane kioski kojarzą się równie często z kiermaszem świątecznym czy festynem. Dobrze jest zainwestować w dobrej jakości pawilon drewniany, który, wbrew pozorom, może posłużyć wiele długich lat.

Kioski z drewna

Świąteczny kiermasz nieustannie kojarzy nam się z grzanym winem, pięknymi ozdobami oraz kioskami z drewna. Kiosk z drewna to bardzo klimatyczny dodatek do lokalnego festynu i innych ciekawych imprez odbywających się w plenerze i nie tylko. Każdy kiosk tego rodzaju zamówiony przez klienta jest bardzo dokładnie z nim konsultowany, aby dostał on to, czego oczekuje i za co płaci. Jesteśmy profesjonalną firmą znającą się na rzeczy, jak i na modzie, która obecnie panuje. Zamawiając kioski u nas, na pewno nie pożałujecie!

Kioski drewniane

Wielkimi krokami zbliża się świąteczny kiermasz? Chcesz wynająć lub wykupić na własność drewnianą budkę, aby Twoja praca przebiegała w cudownej atmosferze? Kioski drewniane to doskonała opcja, którą znajdziesz w naszym fantastycznym sklepie budotechnika.com.pl. Drewniane kioski to gwarancja wspaniałego klimatu oraz możliwości uczestniczenia w ciekawych imprezach. Każdy kiosk, który zamawiany jest w naszym sklepie to wysoka jakość, staranne wykonanie oraz bardzo dokładna konsultacja z klientem. Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy, która weźmie pod uwagę wszystkie Twoje wymagania, trafiłeś w dziesiątkę!

Pawilon handlowy drewniany

Boksy, pawilony handlowe, kioski, które użytkowane są zazwyczaj podczas targów, podczas kiermaszy świątecznych lub po prostu stoją w wyznaczonych częściach miasta, by można w nich było sprzedawać pieczywo, pamiątki i inne podobne rzeczy. Pawilon handlowy drewniany to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz rozpocząć swój pamiątkowy biznes lub po prostu z chęcią sprzedajesz smakołyki podczas kiermaszu świątecznego. W naszym sklepie internetowym budotechnika.com.pl zamówisz najlepsze, najbardziej odpowiadające Twoim wymaganiom.

Kiosk na sprzedaż

Planujesz w niedalekiej przyszłości otworzyć swój mały biznes? Potrzebujesz do tego specjalnego, wysokiej jakości boksu handlowego, który spełni wszystkie Twoje wymagania? My oferujemy doskonałe kioski na sprzedaż, które z łatwością dopasujesz do własnego biznesu. Jeśli nie mamy takiego na stanie, chętnie spełnimy Twoje oczekiwania przy pomocy nowoczesnego kiosku na zamówienie. Zapewniamy, że w naszym asortymencie nie brakuje różnorodnych budek nie tylko w wielu wymiarach, ale również z różnorodnych materiałów.

Budka handlowa drewniana

Budka handlowa drewniana to fantastyczny wybór na kiermasz, jako miejsce do prowadzenia własnego biznesu i do wielu innych pomysłów. Jeśli szukasz doskonałej, wykonanej z wysokiej jakości materiałów budki, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a przy okazji swoim wyglądem zachęci klientów do jej odwiedzenia – koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu. Zapewniamy, że nasze budki i kioski to gwarancja wspaniałego, dobrze utrzymanego biznesu. Jeśli trafią w dobre ręce, na pewno zostaną przekute w miejsca, bez których nie będzie można sobie wyobrazić danego miasta.

 

Polecane artykuły na blogu: