KIOSKI PORTIERNIE PAWILONY HANDLOWE

Budotechnika jest jednym z najbardziej znanych producentów kiosków, pawilonów handlowych oraz portierni w Polsce. Kilkaset różnego typu realizacji (w tym również nowego formatu dla Ruch S.A., liczne referencje oraz własne biuro projektowe stanowią gwarancję doświadczenia naszej firmy.

Gotowe kioski handlowe

Oferta Budotechniki obejmuje nowe kioski handlowe na sprzedaż w modelach: Euro, Alaska, Omega, Steel, Open, kioskoprzystanki, różnego typu pawilony handlowe Midi oraz gastronomiczne, których wyposażenie, kształt oraz funkcjonalność zawsze dostosowujemy do wymagań klienta. Główną zaletą tego typu punktów handlowych jest bezpośredni kontakt z klientem, oraz możliwość ekspozycji towarów dostosowana do charakteru prowadzonej działalności. Mogą być to więc małe kioski handlowe, a także większe pawilony.

Kioski handlowe na sprzedaż

Proponujemy kioski handlowe na sprzedaż, które zostały opracowane w taki sposób, by spełniać wymagania współczesnego świata, a jednocześnie być optymalne cenowo. Mamy w sprzedaży zarówno kioski handlowe na sprzedaż w postaci wolnostojącej, ale także kioskoprzystanki czy wszelkiego typu pawilony handlowe. Cechuje nas indywidualne podejście, dlatego też staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy mają przecież różne potrzeby. Każdy z kiosków może zostać wyposażony w takie elementy jak WC czy systemy alarmowe.

Kioski ruchu na sprzedaż

Kioski ruchu na sprzedaż cieszą się niesłabnącą popularnością, bo choć coraz więcej osób przechodzi na zakupy mobilne, jeśli chodzi o bilety komunikacyjne, to wciąż są one potrzebne. Kioski ruchu czy sklepiki osiedlowe często są pierwszym, o czym myśli się, gdy potrzeba zrobić szybkie zakupy w postaci gazety, gumy do żucia czy wody mineralnej. Kioski ruchu na sprzedaż naszego projektu to nowoczesne, bezpieczne i zaprojektowane z dbałością o szczegóły obiekty, w których można zamontować WC, alarm lub klimatyzację czy inne udogodnienia.

Budka kiosk

Budka kiosk to bardzo popularne rozwiązanie w całej Polsce, jeśli chcemy w niewielkim obiekcie otworzyć punkt usługowy lub handlowy. Budka kiosk może służyć nie tylko do sprzedawania gazet, biletów czy szybkich przekąsek, ale także do wykorzystania jej jako punkt GSM, naprawy kluczy czy innych tego typu usług, które nie wymagają dużej powierzchni, a są potrzebne w wielu miejscach w mieście oraz na terenach wiejskich. Budka kiosk zaprojektowana przez nas spełnia potrzeby współczesnego świata, dlatego warto się nią zainteresować i zaufać naszemu doświadczeniu.

Galeria Produktu Indywidualne podejście 

Typowy układ jeśli chodzi o kiosk handlowy lub pawilon oraz formy reklamy prasy dostosowujemy indywidualnie do wymagań klienta. Wszystkie pawilony i każdy kiosk handlowy może zostać wyposażony w specjalnie zaprojektowane i wykonane elementy wewnętrzne: WC stałe lub turystyczne, zestawy mebli w tym meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej, klimatyzatory, instalacje alarmowe, oświetleniowe, GSM itd. Kiosk handlowy będzie więc zarówno komfortowy i bezpieczny dla pracowników jak i klientów.

Dedykowane konstrukcje

Polecamy również wyposażanie pawilonów w dochodowe, podświetlane, gabloty reklamowo-prasowe oraz górne kasetony reklamowe w różnych rozmiarach oraz modelach. Nasze konstrukcje kiosków oraz pawilonów projektujemy w sposób umożliwiający wielokrotne ich podnoszenie oraz przewożenie, co bywa kluczowym czynnikiem sukcesu w dobie zmiennego rynku konsumenckiego.

Obiekty na zamówienie

Budotechnika od wielu lat projektuje i wykonuje szereg nietypowych obiektów o różnym zastosowaniu. Stałą popularnością cieszą się wolnostojące portiernie, pawilony biurowe, strażnice, stróżówki, oraz palarnie. Niektóre z nich charakteryzują się bogatym wyposażeniem w specjalistyczne instalacje CCTV oraz alarmy.

Kioski i pawilony handlowe bezpośrednio od producenta

Nowoczesne technologie wymagają niestandardowego wyposażenia, mebli i zabezpieczeń. Dlatego, też projekt, wykonanie i nadzór nad realizacją w rękach jednego podmiotu, stanowi gwarancję spójności wizji architekta z realizacją. Zamówienia na tego typu konstrukcje traktujemy zawsze indywidualnie.

Pawilony GASTRO

Wszędzie gdzie znajdują się duże skupiska ludzi, a szczególnie popularne atrakcje kulturalne, turystyczne oraz centra miast możemy spotkać pawilony gastronomiczne. Obiekty tego typu muszą spełniać szereg wymogów, aby mogły być dopuszczone do prowadzenia działalności.

Pawilony kontenery handlowe

Budotechnika wykonała szereg pawilonów gastronomicznych wg. projektów zewnętrznych oraz własnych wraz z kompletem mebli i instalacji. Na uwagę zasługuje pawilon ”GASTRO” zaprojektowany przez nasze biuro projektów, wybrany w kwietniu 2013 r. w drodze konkursu jako oficjalny pawilon handlowo-gastronomiczny Katalogu Mebli Miejskich Miasta Poznań. Charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz szeroką funkcjonalnością, dzięki czemu jest to miejsce przyjazne zarówno dla klientów oraz pracowników. Nasze kioski handlowe: tanie kioski handlowe, które spełniają wszelkie niezbędne normy.

Podobne Produkty


Kioski handlowe – cena

Jeśli chodzi o nasze kioski handlowe, ceny nie są wysokie. Zależą one w dużej mierze od zastosowanych rozwiązań i materiałów. Nasze kioski handlowe na sprzedaż wyróżnia doskonały stosunek ceny do jakości.

Kioski na sprzedaż w naszej ofercie:

  • małe kioski handlowe,
  • nowe kioski handlowe,
  • tanie kioski handlowe.

Budki handlowe na sprzedaż – wybierz odpowiednie dla siebie

Planujesz otworzyć mały biznes lub prowadzisz go tak długo, że potrzebujesz zmian? Oferujemy budki handlowe na sprzedaż, które doskonale sprawdzają się do postawienia przy przystanku lub innym punkcie większego ruchu. Naszą firmę cechuje indywidualne podejście, dlatego konsultujemy z naszymi klientami dostępne opcje. Budki budowlane na sprzedaż posiadamy w kilku wariantach, a przy tym możesz wybrać czy chcesz mieć WC w środku czy poza budką. Nasze budki posiadają też wiele innych dodatkowych i opcjonalnych funkcjonalności.

Wyposażenie kiosku – w naszym zmieścisz wszystko

Wyposażenie kiosku czasami spędza sen z powiek handlowcom. Warto więc mieć świadomość, że zakupiona budka handlowa spełnia warunki przechowywania różnych produktów. Odpowiednia ilość półek, szafek i ekspozycji to podstawa prowadzenia dobrego handlu. Wyposażenie kiosku dostosowywane jest zawsze do wymagań klienta, ponieważ jeden potrzebuje takich urządzeń jak lodówka czy podłączenie do wody, a inny z kolei większej ekspozycji produktowej. Skontaktuj się z nami i stwórzmy razem wymarzony kiosk.

Kioski handlowe z drewna – idealne na kiermasz

Tym, co nierozerwalnie kojarzy się z każdym świątecznym kiermaszem czy lokalnym festynem są kioski handlowe z drewna. W zależności od wielkości i wyposażenia mogą stanowić punkty handlowe, gastronomiczne, a nawet usługowe. Staramy się być elastyczni dla naszych klientów, dlatego wszystkie kioski handlowe z drewna są konsultowane z potencjalnymi klientami. Sami uważamy, że dobrze wykonane kioski handlowe z drewna są nie tylko urocze, ale budzą ogromne zaufanie. A z czym Tobie kojarzą się takie kioski?