PALARNIE

Zewnętrzne palarnie naturalnie wentylowane w formie wiaty należą do najtańszych i najczęściej spotykanych rozwiązań problemu osób palących na terenach dużych instytucji oraz zakładów pracy. Proponujemy rozwiązania oparte na konstrukcjach naszych wiat przystankowych specjalnie adaptowane za pomocą dostawienia przedniej ścianki dla tego typu potrzeb, które nie wymagają pozwolenia na budowę. W ofercie polecamy palarnie oparte na modelach Merkury, Stell oraz Silesia 2.0.

Prezentacja Modelu – Palarnia Steel

Prezentacja Modelu – Palarnia Merkury

Galeria ProduktuNowoczesne dodatkowe elementy 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, warto wyposażyć wiaty w szereg innowacyjnych i najbardziej pożądanych rozwiązań technicznych. W szczególności polecamy takie elementy jak: ładowarki USB oraz indukcyjne, WiF-i, panele fotowoltaiczne, łatwe do montażu i demontażu pergole z bluszczem, ogrzewaną ławkę z kompozytu, zdalny monitoring, multimedialny i wandaloodporny ekran FULL HD 75 lub 85 cali, ultraoszczędne oświetlenie z czujnikiem ruchu, inteligentny system zarządzania oraz pełną zdalną kontrolę poboru energii.

Szeroka oferta własne biuro projektowe

Jako jedyni w Polsce posiadamy kompleksowe portfolio trwałych, nowoczesnych i funkcjonalnych elementów małej architektury miejskiej własnej produkcji. Poza gamą palarni w stałej ofercie proponujemy: wiaty rowerowe, wiaty przystankowe, stacje naprawcze rowerów, wiaty peronowe, automatyczne kontenerowe toalety publiczne, wolnostojące gabloty ogłoszeniowe/reklamowe/informacyjne, pylony, zadaszenia oraz kioski i pawilony handlowe. Jako najbardziej doświadczony na krajowym rynku producent tego typu mebli miejskich posiadamy własne biuro projektowe, które może wykonać dla Państwa produkty według indywidualnych wymagań lub też dostosować nasze konstrukcje dla specjalnego zapotrzebowania.

Klasyczne dodatkowe elementy

Oferujemy szereg najczęściej spotykanych elementów dodatkowych. W zakresie typowych komponentów proponujemy;  gabloty reklamowe (SD, MV z lub bez podświetlenia, certyfikat CE), bardzo użyteczne w przypadku palarni gabloty informacyjne oraz ogłoszeniowe, ławki (drewniane, kompozytowe lub ze sali nierdzewnej), oraz kosze na śmieci (wolnostojące lub mocowane do słupka), itp.

Podobne Produkty


Palarnie zewnętrzne – przepisy

W 2010 roku wprowadzono przepisy, na mocy których nie można palić w miejscach publicznych. Co za tym idzie, pomieszczenia takie jak palarnia zewnętrzna stały się coraz częstszym widokiem zarówno na ulicach miast, jak i na terenach zakładów pracy. Jeśli chodzi o wytyczne jak powinna wyglądać palarnia zewnętrzna, powinna ona przede wszystkim mieć odpowiednie wymiary. Jest to: wysokość minimum 2,5 metra, a na jedną osobę korzystającą z palarni powinno przypadać minimum 0,1 metra kwadratowego.

Palarnie zewnętrzne – cena

Jeśli chodzi o cenę naszych palarni, wszystko zależy od projektu oraz indywidualnych oczekiwań względem wyposażenia czy samego designu. Zachęcamy do kontaktu.

Palarnie – wymagania przed postawieniem

Palarnie czasami przypominają przystanki autobusowe, jednakże spełniają one inną funkcję. Są miejscem, do którego w sposób legalny mogą przyjść osoby, które nie wyobrażają sobie przerwać z nałogiem. Dla nich właśnie powstały palarnie. Wymagania, jakie stawia przed wszystkimi prawo nakazują, by miejsca takie były odpowiednio wentylowane. Dlatego też proponujemy nasze palarnie zbudowane na wzór wiat przystankowych, które sprawdziły się już w swojej roli. Jeśli więc mamy takie wiaty – palarnie, wymagania są znacznie mniejsze, bo nie wymagają pozwolenia na budowę.

Wiaty – Palarnie

Palenie, choć publicznie potępiane, stanowią dużą część społecznego życia. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy włączyć do swojej oferty wiaty palarnie, które będą swoistym odizolowaniem od ludzi niepalących oraz schronieniem przed wiatrem oraz chłodem dla osób palących. Wiaty palarnie wytwarzane przez firmę Budotechnika to obiekty skonstruowane w oparciu o obowiązujące przepisy. Niektóre z nich mogą nosić znamiona niewielkich wiat przystankowych, które jednak są częściowo osłonięte od otaczającego świata.