gabloty informacyjne ogłoszeniowe naścienne, gablota informacyjna

DELFIN OG

Wewnątrz obiektów dla prezentacji informacji oraz ogłoszeń skierowanych do pracowników lub klientów polecamy specjalnie zaprojektowane gabloty  ogłoszeniowe naścienne w modelu Delfin OG. Klasyczne wzornictwo, szeroka funkcjonalność oraz trwałość wyróżnia te gabloty informacyjne. Materiał: aluminium, wkład jednostronny, tablica wykonana z blachy powlekanej. W zestawie komplet magnesów. Polecamy inwestycję w dodatkowe elementy: grawer z zapuszczeniem, malowanie proszkowe (RAL), energooszczędne oświetlenie, aby gablota informacyjna była jeszcze bardziej funkcjonalna.

Prezentacja Modelu – Gabloty – Delfin OG

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Solidna konstrukcja od lat jest cechą wyróżniającą oferowane przez naszą firmę gabloty ogłoszeniowe. Doskonale rozumiemy, że inwestycja w tego typu element małej architektury jest dokonywana z myślą o wieloletnim funkcjonowaniu gabloty w przestrzeni miejskiej. Dlatego podczas procesu produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały, aby każda gablota ogłoszeniowa wyróżniała się najlepszą jakością. Dbamy również o każdy detal, który może wpłynąć na bieżącą eksploatację biorąc pod uwagę zmienne warunki atmosferyczne w przypadku konstrukcji zewnętrznych. Montowane przez nas LED-owe moduły oświetleniowe gwarantują natomiast niskie zużycie energii oraz długą żywotność. Dzięki temu każda nasza gablota informacyjna i gablota ogłoszeniowa może długo spełniać swoją funkcję.

Budowa kształt wyposażenie

Gabloty wykonane są z systemowych profili aluminiowych Budotechniki lakierowanych proszkowo w kolorach wg palety RAL lub anodowanych na kolor naturalnego aluminium. System kompletują profile wykończeniowe, łączniki, uszczelki, zawiasy i zamki.  Oferowane przez nasza firmę gabloty posiada certyfikat bezpieczeństwa pozwalający na oznakowanie ich unijnym symbolem CE. Jest to nie tylko gwarancja jakości i bezpieczeństwa użytkowania, ale przede wszystkim zwolnienie z odpowiedzialności za przekazanie do użytku publicznego potencjalnie niebezpiecznych urządzeń elektrycznych. O korzyściach i ograniczeniach związanych z eksploatacją gablot chętnie Państwa poinformujemy.

Nasz gabloty ekspozycyjne mają drzwi gabloty otwierane

FUNKCJONALNE I NOWOCZESNE

Od kilkudziesięciu lat produkujemy dla Państwa gabloty głównie do zastosowań zewnętrznych. Nasze konstrukcje opierają się o sprawdzone rozwiązania oraz trwałe elementy gwarantujące wieloletnią bezawaryjną pracę. Posiadamy szerokie portfolio naszych realizacji z całej Polski (ponad 8 tysięcy obiektów) poparte licznymi referencjami. Dokładamy wielu starań, aby oferowane gabloty odpowiadały zarówno na współczesne potrzeby pod względem designu oraz funkcjonalności np dzięki zastosowaniu multimedialnych ekranów LCD FULL HD, paneli fotowoltaicznych, czujników zmierzchowych, portów USB, indukcji oraz miejsc do  dezynfekcji dłoni.

gablota wewnętrzna - gablota wisząca na ścianie

Podobne Produkty


Gabloty zewnętrzne – wysokiej jakości gabloty wprost od producenta

Oferujemy najwyższej jakości gabloty zewnętrzne zamykane na zamek, wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego i profili aluminiowych anodowanych. Dzięki temu nasze tablice ogłoszeniowe mogą być umieszczane w miejscach użyteczności publicznej, na dworcach, w parkach, przy urzędach miast oraz w wielu innych przestrzeniach. Nasze gabloty ogłoszeniowe są wyposażane także w dodatkowe akcesoria.

Gabloty wewnętrzne – idealne do miejsc użyteczności publicznej, takich jak muzea, dworce kolejowe i wiele innych przestrzeni

Oferujemy też gabloty wewnętrzne. Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne sprawdzą się w miejscach takich jak na przykład klatki schodowe. Takie tablice informacyjne są przydatne do umieszczania ogłoszeń np. od wspólnoty mieszkaniowej.

Na życzenie klienta możemy pomalować gablotę lub tablicę tak, by pasowała do otoczenia.