DELFIN OG

Wewnątrz obiektów dla prezentacji informacji oraz ogłoszeń skierowanych do pracowników lub klientów polecamy specjalnie zaprojektowane gabloty naścienne w modelu Delfin OG. Klasyczne wzornictwo, szeroka funkcjonalność oraz trwałość. Materiał: aluminium, wkład jednostronny, tablica wykonana z blachy powlekanej. W zestawie komplet magnesów. Polecamy inwestycję w dodatkowe elementy: grawer z zapuszczeniem, malowanie proszkowe (RAL), energooszczędne oświetlenie.

Prezentacja Modelu – Gabloty – Delfin OG

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Solidna konstrukcja od lat jest cechą wyróżniającą oferowane przez naszą firmę gabloty. Doskonale rozumiemy, że inwestycja w tego typu element małej architektury jest dokonywana z myślą o wieloletnim funkcjonowaniu gabloty w przestrzeni miejskiej. Dlatego podczas procesu produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Dbamy również o każdy detal, który może wpłynąć na bieżącą eksploatację biorąc pod uwagę zmienne warunki atmosferyczne w przypadku konstrukcji zewnętrznych. Montowane przez nas LED-owe moduły oświetleniowe gwarantują natomiast niskie zużycie energii oraz długą żywotność.

Budowa kształt wyposażenie

Gabloty wykonane są z systemowych profili aluminiowych Budotechniki lakierowanych proszkowo w kolorach wg palety RAL lub anodowanych na kolor naturalnego aluminium. System kompletują profile wykończeniowe, łączniki, uszczelki, zawiasy i zamki.  Oferowane przez nasza firmę gabloty posiada certyfikat bezpieczeństwa pozwalający na oznakowanie ich unijnym symbolem CE. Jest to nie tylko gwarancja jakości i bezpieczeństwa użytkowania, ale przede wszystkim zwolnienie z odpowiedzialności za przekazanie do użytku publicznego potencjalnie niebezpiecznych urządzeń elektrycznych. O korzyściach i ograniczeniach związanych z eksploatacją gablot chętnie poinformujemy Państwa mailowo lub tel.

FUNKCJONALNE I NOWOCZESNE

Od kilkudziesięciu lat produkujemy dla Państwa gabloty głownie do zastosowań zewnętrznych. Nasze konstrukcje opierają się o sprawdzone rozwiązania oraz trwałe elementy gwarantujące wieloletnią bez awaryjną pracę. Posiadamy szerokie portfolio naszych realizacji z całej Polski (ponad 8 tysięcy obiektów) poparte licznymi referencjami. Dokładamy wielu starań, aby oferowane gabloty odpowiadały zarówno na współczesne potrzeby pod względem designu oraz funkcjonalności np dzięki zastosowaniu multimedialnych ekranów LCD FULL HD, paneli fotowoltaicznych, czujników zmierzchowych, portów USB, indukcji oraz miejsc do  dezynfekcji dłoni.

Podobne Produkty