Ponad 30 tysięcy wiat przystankowych, tysiące gablot informacyjno-ogłoszeniowych, wiat rowerowych, setki toalet publicznych, kiosków oraz pawilonów, ponad 30 lat ścisłej współpracy z samorządami terytorialnymi w Polsce. Serdecznie Państwu dziękujemy za wszystkie wspólne lata, realizacje, projekty oraz przedsięwzięcia i zapraszamy do dalszej współpracy. Jesteśmy dumni, że jako jedyna firma tego typu w Polsce mamy możemy pochwalić się współpracą z jednostkami samorządu terytorialnego przez cały ten okres.

Wymienione produkty spotkać można w praktycznie każdym województwie oraz tysiącach lokalizacji. Wśród ważniejszych miast, które skorzystały z naszej oferty należy zaliczyć Warszawę, miasta Górnego Śląska, Lublin, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Opole, Kielce, Bydgoszcz, Częstochowa, Piła, Elbląg, Wałbrzych, Płock, Rzeszów, Inowrocław, Zieloną Górę, Jelenią Górę oraz setki innych miejscowości w całym kraju.

Historia 30 lat samorządu, historią Budotechniki

Nasze samorządy nieustannie się rozwijają. To, co dzisiaj zbudujemy, będzie tworzyło nasz wizerunek przez długie lata XXI wieku. Tak będziemy oceniać siebie sami i tak nas będą oceniać inni w przyszłości. Małą architekturę można streścić czterema słowami: aluminium i stal, szkło i światło – połączone finezją kształtu i stonowanego koloru kreują ponadczasową elegancję. Zintegrowane z otoczeniem tworzą wizerunek miasta oraz przedsiębiorstwa i jego ambitnego gospodarza. Naszą misją od samego początku działalności jest kreowanie nowego oblicza miast i gmin w ścisłej współpracy z samorządami. Uważnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby. Właśnie dzięki samorządom osiągnęliśmy tak wiele w tak krótkim czasie, stając się wyjątkową, godną zaufania firmą na rynku małej architektury.

Wielokrotnie konstrukcje naszych produktów na wiele lat wpisały się w krajobraz miast i gmin w Polsce. Nalezą do nich: wiata przystankowa BETA, kiosk ALASKA, kioskoprzystanek, wiata przystankowa ORION, toaleta publiczna GREY STONE, wiata przystankowa Merkury, wiata przystankowa Urbi, gabloty Luna oraz Gala oraz wiele innych naszych modeli.

Czas na podsumowanie oraz odważną wizję przyszłości, Smart City jest nie tylko wyzwaniem, lecz koniecznością. W dobie szybkiego rozwoju miasta oraz gminy muszą stawić czoła wyzwaniom XXI wieku jakie stawiają przed nimi mieszkańcy. Rozwiązaniem wielu z nich stanowią inteligentne, ekologiczne, ekologiczne, wandaloodporne, innowacyjne, funkcjonalne, uniwersalne, designerskie i efektowne meble miejskie takie jak najnowocześniejsza w Polsce wiata przystankowa Wenus. Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych rozwiązań. Na wszystkie odpowiedź brzmi: Budotechnika.